SDN Forum Rütbe Sistemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Terapist

Asistan
bi dakka ben hep üyecik kalmak istiyorum belki ? uzun vadede 30000 mesajla üyecik olarak kalmayı planlıyorum :D

strawberycake16

Asistan
Bu hizla devam edersen uçup gideceksin forumda mesaj kasmak degil yararli ve kaliteli mesajlar yazmak önemli tavsiyemdir
Peki forumun kendisi neden mesaj miktarına önem veriyor? 100 mesajım olmadan İkinci El bölümünde konu açamıyorum.Kaliteli mesaj yazmamız forumda vakit geçirmemize mi bağlı :(

hsnklc

Asistan
Peki forumun kendisi neden mesaj miktarına önem veriyor? 100 mesajım olmadan İkinci El bölümünde konu açamıyorum.Kaliteli mesaj yazmamız forumda vakit geçirmemize mi bağlı :(
İkinci el forumuna konu açmak istiyorsanız 100 mesaj olayı bence şurdan geliyor herkes üye olur konu açardı sahibinden.com dan ne farkı kalırdı buranın ve forumun güvenini kazanmadan konu açmak bence açma olur zaten mal satıcaksınız orda sonuçta.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Doğru bir şeye değindin ama konulara yardımcı olmakla beraber kasmayı da düşünüyorum.
Moderatörün dediği doğru tamam eğlenmek için vs konu dışı bölümü var orada eğlenirsin ama onun dışında mesaj için konuyu uzatırsan başlığa saçma yorumlar atarsan sende bende uçuşa gideriz arada görürsün sağda uçuşa giden yazarlar diye :D bazıları sınırsız uçuş kazanıyorlar bazıları süreli uçuş :D

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Forumun kendisinin mesaj miktarina onem verdigini nereden çıkardın ki profesor de dekan da uyecik de ayni forum icin ikinci eldeki mesaj siniri ise gecmiste benim dolandirilma olayi olmuştu bu olaydan sonra ufak önlemler alindi

mekolac44

Doçent
Mesaj yazmaktan çok forum da hayalet gibi dolaşmaya çoğu zaman tercih ediyorum

The Virus

Doçent
Kimse de düzgünce cevap vermemiş.
Guru gurur kelimesinden geliyor sanırım. :)
Mesaj sayısından dolayı sana forumun gururu diyorlar yani. :D
Vw zaten alınabilen son rütbe, daha yüksek mesaj sayıları için ayrı bir rütbe yok. djvietnam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
guru ne anlamadım ? yani guru guru mesaj mı yazıyoz ne ?:biggrin:

stat counter