SDN Forum Hediye Çekilişi #2

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,265
SDN Çekiliş.jpeg

ShiftDelete.Net Forum hediye çekilişinin ikincisi olan başlığımız tekrar sizlerle. Bu sefer çekilişi excel dosyası üzerinden yapacağım, ilk çekiliş mesaj sayısına göre yapmıştım, ancak arada arkadaşlarımız konuyu muhabbete döktüğünden katılım olarak fazla gözükmemesi adına dosya oluşturarak çekilişi sonlandıracağız.

** Bu ay ki hediyemiz için az önce D&R'a gidip Play Store kodu aldım. İster kullanırsınız isterseniz sizde bir arkadaşınıza yada sevdiğinize hediye olarak verebilirsiniz. Direkt olarak size kod vereceğiz.

Bu çekilişe katılabilmeniz için aşağıda ki katılım şartlarını tam olarak sağlamış olmanız istenecektir. Katılım şartlarından bir tanesi sağlanamamışsa katılımı geçersiz olarak sayılacaktır.

SDN Forum Hediye Çekilişi Katılım Şartları;

- SDN Forum içerisinde en az 25 mesajınızın bulunması,
- Daha önce yakın bir zamanda moderatörler tarafından ikiden fazla uyarı almamış olmanız,
- Forumda en az 2 konu başlığı açılmış olması,
- Bu konu üzerinde sadece "katılıyorum" yazması yeterli olacaktır. (Lütfen sohbet başlığına dönmemesi rica olunur)
- SDN Forum üzerinde moderatör yada moderatör adayı olmaması,
- 15.02.2020 tarihine kadar geçerlidir,
- Çekilişi kazanan arkadaşlarımız random.org üzerinden belirlenecektir.
+ 15.02.2020 tarihinde konu kilitlenecek ve sonrasında excel dosyasını oluşturana kadar sizi biraz bekleteceğim.

Önemli : Katılım için multi üyelik açanlar diskalifiye olacaklardır.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
** Play Store Kodu : 25 TL **

Son düzenleme:

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Katılıyorum

goktugyldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

ShiftDelete.Net Forum hediye çekilişinin ikincisi olan başlığımız tekrar sizlerle. Bu sefer çekilişi excel dosyası üzerinden yapacağım, ilk çekiliş mesaj sayısına göre yapmıştım, ancak arada arkadaşlarımız konuyu muhabbete döktüğünden katılım olarak fazla gözükmemesi adına dosya oluşturarak çekilişi sonlandıracağız.

** Bu ay ki hediyemiz için az önce D&R'a gidip Play Store kodu aldım. İster kullanırsınız isterseniz sizde bir arkadaşınıza yada sevdiğinize hediye olarak verebilirsiniz. Direkt olarak size kod vereceğiz.

Bu çekilişe katılabilmeniz için aşağıda ki katılım şartlarını tam olarak sağlamış olmanız istenecektir. Katılım şartlarından bir tanesi sağlanamamışsa katılımı geçersiz olarak sayılacaktır.

SDN Forum Hediye Çekilişi Katılım Şartları;

- SDN Forum içerisinde en az 25 mesajınızın bulunması,
- Daha önce yakın bir zamanda moderatörler tarafından ikiden fazla uyarı almamış olmanız,
- Forumda en az 2 konu başlığı açılmış olması,
- Bu konu üzerinde sadece "katılıyorum" yazması yeterli olacaktır. (Lütfen sohbet başlığına dönmemesi rica olunur)
- SDN Forum üzerinde moderatör yada moderatör adayı olmaması,
- 15.02.2020 tarihine kadar geçerlidir,
- Çekilişi kazanan arkadaşlarımız random.org üzerinden belirlenecektir.
+ 15.02.2020 tarihinde konu kilitlenecek ve sonrasında excel dosyasını oluşturana kadar sizi biraz bekleteceğim.

Önemli : Katılım için multi üyelik açanlar diskalifiye olacaklardır.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
** Play Store Kodu : 25 TL **
katılıyorum.