SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Bu konuyu okuyanlar

CeyhunUsta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Merhaba Dostlar;

ShiftDelete.Net Forum olarak geleneksel hale getirmeyi planladığımız "SDN Forum Hediye Çekilişi" adı altında her ay olmak üzere Steam Cüzdan Kodu, Riot Point, Spotify Premium, Netflix, YouTube Premium, SDN Kupa vb. gibi güzel hediyelerimiz sizlerle buluşacak.

Bu çekilişe katılabilmeniz için aşağıda ki katılım şartlarını tam olarak sağlamış olmanız istenecektir. Katılım şartlarından bir tanesi sağlanamamışsa katılımı geçersiz olarak sayılacaktır.

SDN Forum Hediye Çekilişi Katılım Şartları;

- SDN Forum içerisinde en az 25 mesajınızın bulunması,
- Daha önce yakın bir zamanda moderatörler tarafından ikiden fazla uyarı almamış olmanız,
- Forumda en az 2 konu başlığı açılmış olması,
- Steam hesabı üzerinde herhangi bir yasaklamanın olmaması, (VAC, Game Ban ve Takas Yasağı) gibi..
- Bu konu üzerinde sadece "katılıyorum" yazması yeterli olacaktır. (Lütfen sohbet başlığına dönmemesi rica olunur)
- SDN Forum üzerinde moderatör yada moderatör adayı olmaması,
- 15.01.2020 tarihine kadar geçerlidir,
- Çekilişi kazanan arkadaşlarımız random.org üzerinden belirlenecektir.

Önemli : Katılım için multi üyelik açanlar diskalifiye olacaklardır.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
** Steam Cüzdan Kodu : 20 TL **
Game ban yüzünden katılamıyorum. İnşallah ihtiyacı olana çıkar. İyi şanslar

ktrk1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
katılıyorum

Son düzenleyen moderatör:

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
katılıyorum

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
15.01.2020 saat 12:00’da konu kilitlenecek ve üyelerimizin listesi oluşturulacaktır. Liste sonrası video ile random.org üzerinden çekiliş yapılarak şanslı üyemiz belirlenecektir. Bilgilerinize.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
15.01.2020 saat 12:00’da konu kilitlenecek ve üyelerimizin listesi oluşturulacaktır. Liste sonrası video ile random.org üzerinden çekiliş yapılarak şanslı üyemiz belirlenecektir. Bilgilerinize.

Kazanan kişi/ler bu konuda mı paylaşılacak?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Yönetici değilde üye kimliğimle katılmak istiyorum :rolleyes: Ben halktan biriyim.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
katılıyorum veya 10dk ile katılamıyorum sanırım :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Her bir kullanıcımıza katılımları için çok teşekkür ederim. Bugün listeyi oluşturmaya çalışacağım, sonuçları bu konu üzerinden paylaşacağım.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba arkadaşlar;

Çekilişimizi tamamladık. Çekiliş sırasında şeffaflık olması sebebi ile video ile gerçekleştirdik. Video çekimi için eşime sonsuz teşekkürler.

Kazanan @Usain arkadaşımız oldu, kendisini tebrik ediyoruz. İyi günlerde kullanır inşallah, açıkçası hangi oyunu alacak ben merak ediyorum.

Video aşağıya bıraktım, oradan herkes izleyebilir. Layk atmayı unutmayın, abone de olabilirsiniz gibi lafları unutmuşum. Şimdi söyleyeyim layk atın :)

@Usain Steam hesabım aşağıda ki linkte eğer ekli değilsen ekle müsait olduğum bir zamanda Steam 20 TL Kodunu göndereceğim.

Çekilişe katılan her bir arkadaşıma teşekkür ederim. Şubat ayı için SDN Forum Hediye Çekilişi #2 01.02.2020 tarihinde konusu açılacaktır, bilgilerinize.

Son mesajlar