SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Creative

Administrator
Yönetici
Admin
15.01.2020 saat 12:00’da konu kilitlenecek ve üyelerimizin listesi oluşturulacaktır. Liste sonrası video ile random.org üzerinden çekiliş yapılarak şanslı üyemiz belirlenecektir. Bilgilerinize.

ÆSir

1881-193∞
Yönetici
Moderatör
Yönetici değilde üye kimliğimle katılmak istiyorum :rolleyes: Ben halktan biriyim.

Creative

Administrator
Yönetici
Admin
Her bir kullanıcımıza katılımları için çok teşekkür ederim. Bugün listeyi oluşturmaya çalışacağım, sonuçları bu konu üzerinden paylaşacağım.

Creative

Administrator
Yönetici
Admin
Merhaba arkadaşlar;

Çekilişimizi tamamladık. Çekiliş sırasında şeffaflık olması sebebi ile video ile gerçekleştirdik. Video çekimi için eşime sonsuz teşekkürler.

Kazanan @Usain arkadaşımız oldu, kendisini tebrik ediyoruz. İyi günlerde kullanır inşallah, açıkçası hangi oyunu alacak ben merak ediyorum.

Video aşağıya bıraktım, oradan herkes izleyebilir. Layk atmayı unutmayın, abone de olabilirsiniz gibi lafları unutmuşum. Şimdi söyleyeyim layk atın :)

@Usain Steam hesabım aşağıda ki linkte eğer ekli değilsen ekle müsait olduğum bir zamanda Steam 20 TL Kodunu göndereceğim.

Çekilişe katılan her bir arkadaşıma teşekkür ederim. Şubat ayı için SDN Forum Hediye Çekilişi #2 01.02.2020 tarihinde konusu açılacaktır, bilgilerinize.

Szayel

Asistan
La adam yazımın bir altındaki kişiye çıkmış, şanssızlığa bak :)) ilk defa bir çekilişi kazanmaya bu kadar yaklaştım.

Keşke bu şekilde yapmak yerine isimlerin harman edilip, sonuçta rakam değilde isim yazan bir şekilde yapılsaydı.

Creative

Administrator
Yönetici
Admin
Yoksa bu Shiftdelete adminlerinin gözümüzü boyamak için yaptıkları birer oyun mu? !
Evet, random.org ile anlaşmam var o zaman değil mi? Hadi her şeyi geçtim video yükledik yaw. O kadar hazırlık vs. hepsi çöp mü? :)
Keşke bu şekilde yapmak yerine isimlerin harman edilip, sonuçta rakam değilde isim yazan bir şekilde yapılsaydı.
O zamanda neden harman edildi, ayarlama mı yaptınız? diyebilirsiniz.. 🤔

Szayel

Asistan
@Creative
Yok hocam youtube vd platformlarda genelde yapılan çekilişlerde katılımcı isim listesi yavaş yavaş gösteriliyor. Sonra çekiliş başlatıldığında 10.satır Ahmet ismi diyor. Kazanan kişi böyle belli oluyor. Yani genelde böyle gördüm şahsen ben :) Ondan dedim yanlış anlaşılmasın. Şuanki çekiliş sistemi farklı geldi ondan sordum.

Öyle yapılsaydı(kasıt:isimli random çekiliş sitesi) da bu sefer şey diyebilirdim; "ya ne malum aynı isimden 20 tane olmadığı alla alla " :))
Bakmayın siz bana, insanoğlu habire birşey çıkarır :D

Hediye için teşekkür, Kazananı ise tebrik ederim.

Son düzenleme:

Creative

Administrator
Yönetici
Admin
Bu liste üzerinde değişiklik yapamazsınız, sizin ki ne yaparsanız yapın 36 olarak kalacak..

PARAzitCELL

Dekan
Dizüstünün kamerasını örten şey ...(?) Yarabandı galiba 😁 Bant bulamadığım zamanlarda yarabandı imdadımızza yetişiyor. Güvenlik herşeydir, karizma çizilse dahi...

1579175300947.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Dizüstü bilgisayarlarda bir de cameradan ziyade tümleşik mikrofon vardır, eğer onu da devre dışı bırakmak istersek en iyi çözüm yolu kablosunu kesmektir, zaten genelde işe yaramaz o mikrofon :)

stat counter