SDN Forum artık Tapatalk Destekli

Bu konuyu okuyanlar

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
IMG_0495.PNG

Selamlar, talepler üzerine ve artık stabil versiyon olmasına karşılık, SDN Forum 2.0 ve Tapatalk desteği ile kullanımı sağlayabileceksiniz.

İyi forumlar. ;)

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Daha önce mobil üzerinde Tapatalk aracılığı ile SDN Forum'a erişim sağladığımı hatırlıyorum, öyleyse uygulama stabil olmayan 1.0 versiyonu muydu? @Fatih Toprak

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Daha önce mobil üzerinde Tapatalk aracılığı ile SDN Forum'a erişim sağladığımı hatırlıyorum, öyleyse uygulama stabil olmayan 1.0 versiyonu muydu? @Fatih Toprak

Bu durum şöyle.

Siz muhtemelen 1.5x forum yazılımı kullanıyorken biz, kaydoldunuz ve kullanmaya başladınız.
Biz XF, (XenForo) 2.0 update'i yaptık bir kaç ay evel, zaman zaman erişilebiliyordu Tapatalk ile, uyum sıkıntısı ve stabilizasyon sorunu nedeni ile, köprü özelliğini iptal ettik.

Ancak, Tapatalk kendi içinden kullanıcıların kullanmasına izin veriyordu. (Tapatalk ID ile, setlenmiş kullanıcılara)

Herkes kullanamıyordu bu arada bu durumu. Tamamen Tapatalk 'in fetch ettiği servis adresleri ile kullanıyordunuz.

Şu an sorun yok XF 2.0 desteği de stabil ve güvenli

Resmi duyuru : xenForo - Download and Install | Tapatalk

İyi forumlar.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Bu durum şöyle.

Siz muhtemelen 1.5x forum yazılımı kullanıyorken biz, kaydoldunuz ve kullanmaya başladınız.
Biz XF, (XenForo) 2.0 update'i yaptık bir kaç ay evel, zaman zaman erişilebiliyordu Tapatalk ile, uyum sıkıntısı ve stabilizasyon sorunu nedeni ile, köprü özelliğini iptal ettik.

Ancak, Tapatalk kendi içinden kullanıcıların kullanmasına izin veriyordu. (Tapatalk ID ile, setlenmiş kullanıcılara)

Herkes kullanamıyordu bu arada bu durumu. Tamamen Tapatalk 'in fetch ettiği servis adresleri ile kullanıyordunuz.

Şu an sorun yok XF 2.0 desteği de stabil ve güvenli

Resmi duyuru : xenForo - Download and Install | Tapatalk

İyi forumlar.
Anladım, geri bildirim için teşekkürler.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
@Fatih Toprak bende tapatalkda bir sorun var sizde varmı bilmiyorum ama bazı konular son okunmamış 24-28 aralık iken bazıları 15 mart civarında bu konuları tekrar ve tekrar yenile yaparak son mesajlara geliyor