SDN Fenerbahçe Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bu güne kadar galibiyeti olmayan Kayseri ilk galibiyetini bizden aldı, iyi mi?
Uzun zamandan bu yana ilk kez lider olma şansı yakalamışken hayaller gene uçuverdi.
GS ve BJK kazanmışken bizim kaybetmemiz iyi olmadı vesselam.
Trabzonun kupasını almayacaktınız hocam ahını çok aldınız onların :D

FeeLTheFeaR35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben hakem, direkten dönen şutlar, kaçan pozisyonlar vb. herkesin konuştuğu konulara değinmeden farklı bir durumla ilgili yorum yapmak istiyorum. Yıllardır böyle kritik, final diyebileceğimiz önemli maçların hepsinde başarısız oluyoruz. Buna diğer branşlarda dahil. Bunun acemiliğini çok çekiyoruz. Teknik ekip olarak böyle kritik maçlara daha farklı hazırlanmamız gerektiğini düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
10,324
Trabzonun kupasını almayacaktınız hocam ahını çok aldınız onların :D

Sevgili Mustafa, Fenerbahçeli olduğum için söylemiyorum lakin biz Trabzon'un hakkını yemiş falan değiliz, buna inan abicim. Bu bize FETÖ iblisi taifesinin tezgahladığı çok çirkin bir tezgahtı. Çünkü bu aşağılık vampir çetesine orduyu, yargıyı, siyaseti, emniyeti ele geçirmek yetmiyordu, yetmemişti. Geniş kitlelere sahip takımları da ele geçirmek istiyorlardı. Galatasarayı tamamen ele geçirmişlerdi, Hakan Şükür avanesiyle, kısmen Beşiktaşa da el atmışlardı lakin en çok da istedikleri Fenerbahçeye bir türlü diş geçiremeyince kırk katır mı kırk satır mı moduna geçtiler. En az iki şampiyonluğumuzu gaspettiler, o da yetmedi yıllarca onurumuzu gururumuzu paspas ettiler, 3 Temmuz süreçleriyle hayatı zindan ettiler. Gerçi mevlam koymadı yanlarına, ettikleri cümle zulümleri şimdi hor hakir ve zelil kılarak ödetiyor Rabbim ya, bize attıkları çamur ve çirkin tezgahların etkisini de temizlemek kurtulmak çok da kolay olmuyor.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Sevgili Mustafa, Fenerbahçeli olduğum için söylemiyorum lakin biz Trabzon'un hakkını yemiş falan değiliz, buna inan abicim. Bu bize FETÖ iblisi taifesinin tezgahladığı çok çirkin bir tezgahtı. Çünkü bu aşağılık vampir çetesine orduyu, yargıyı, siyaseti, emniyeti ele geçirmek yetmiyordu, yetmemişti. Geniş kitlelere sahip takımları da ele geçirmek istiyorlardı. Galatasarayı tamamen ele geçirmişlerdi, Hakan Şükür avanesiyle, kısmen Beşiktaşa da el atmışlardı lakin en çok da istedikleri Fenerbahçeye bir türlü diş geçiremeyince kırk katır mı kırk satır mı moduna geçtiler. En az iki şampiyonluğumuzu gaspettiler, o da yetmedi yıllarca onurumuzu gururumuzu paspas ettiler, 3 Temmuz süreçleriyle hayatı zindan ettiler. Gerçi mevlam koymadı yanlarına, ettikleri cümle zulümleri şimdi hor hakir ve zelil kılarak ödetiyor Rabbim ya, bize attıkları çamur ve çirkin tezgahların etkisini de temizlemek kurtulmak çok da kolay olmuyor.
Hep söylerlerdi bunu trabzonlular, sadece şaka yapmıştım :)

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hayatım boyunca fenerbahçeliyim diye beni düşük gördüler halbuki ilk 11'i sayamam üstelik bir de geçenlerde fenerbahçe üst sıralara çıkmış heralde sfsad :D

Reaksiyon puanı
10,324
Hayatım boyunca fenerbahçeliyim diye beni düşük gördüler halbuki ilk 11'i sayamam üstelik bir de geçenlerde fenerbahçe üst sıralara çıkmış heralde sfsad :D

Hiç kimse Fenerbahçeli diye düşük görülmez, sadece gerçekten "Düşük" adamları düşük görürler. Al voltanı çık burdan, kimsenin başını da derde sokma.

Reaksiyon puanı
10,324
Arkadaşlar, Dinamo Zagreb'in 48 yaşındaki eski hocası Nenad Bjelica ile görüşüyormuş kulüp yetkilileri. Çok başarılı bir hoca olduğu konuşuluyor. Şimdiye kadar bizde görev yapan hocaların puan ortalaması genelde 2.07-2.18 arasında değişiyor. Bu hoca iki yılda D. Zagreb'de tutturduğu puan ortalaması 2.53 imiş. Yaş olarak da en uygun yaşlarda diyebiliriz.

Sizlerin görüşünüz nedir?

1588462303767.png

Reaksiyon puanı
8,023
Arkadaşlar, Dinamo Zagreb'in 48 yaşındaki eski hocası Nenad Bjelica ile görüşüyormuş kulüp yetkilileri. Çok başarılı bir hoca olduğu konuşuluyor. Şimdiye kadar bizde görev yapan hocaların puan ortalaması genelde 2.07-2.18 arasında değişiyor. Bu hoca iki yılda D. Zagreb'de tutturduğu puan ortalaması 2.53 imiş. Yaş olarak da en uygun yaşlarda diyebiliriz.

Sizlerin görüşünüz nedir?

Ekli dosyayı görüntüle 96608
Philip Cocu ve Ersun Yanal da büyük umutlarla gelmişti. Teknik adam evet önemli ama oyuncular daha da önemli. Defans almadığımız sürece ben önümüzdeki sezon da pek umutlu değilim. Hücüm hattımız yine iş görür Muriqi , Rodrigues , Ferdi orta sahada da Kruse Gustavo Ozan gayet iyi ancak defans yok. Defansı çözersek sorun çözülür bence.

Reaksiyon puanı
10,324
Philip Cocu ve Ersun Yanal da büyük umutlarla gelmişti. Teknik adam evet önemli ama oyuncular daha da önemli. Defans almadığımız sürece ben önümüzdeki sezon da pek umutlu değilim. Hücüm hattımız yine iş görür Muriqi , Rodrigues , Ferdi orta sahada da Kruse Gustavo Ozan gayet iyi ancak defans yok. Defansı çözersek sorun çözülür bence.
İyi hoca zaten uygun kadrosunu kuracaktır. Çok iyi oyuncu almak çok para istiyor maalesef, iyi hoca işte tam burada devreye giriyor. Gençlerden kumaşı iyi olanları seziyor, alıp parlatıyor. Hem takım kazanıyor hem kendisi.

Reaksiyon puanı
8,023
İyi hoca zaten uygun kadrosunu kuracaktır. Çok iyi oyuncu almak çok para istiyor maalesef, iyi hoca işte tam burada devreye giriyor. Gençlerden kumaşı iyi olanları seziyor, alıp parlatıyor. Hem takım kazanıyor hem kendisi.
Ferdi Kadıoğlu , Murat Sağlam gibi genç yetenekler harcanıyor onları kazanırsak çok iyi olur.

Reaksiyon puanı
10,324
Yanına da Rodrigezi koyacak. Hala kalbimde 3-1 diye yara izi var.
Ersun'u eskiden de sevmezdim, bize geldiği zamanda. Başarılı olamayacağını adım gibi biliyordum. Ali KOÇ'da benim gibi sevmezdi, ama seyirci baskısına dayanamadı getirdi. Ve bize kocaman iki yıl kaybettirdi adam. Korkusundan tek bir genç ismi parlatamadı. Alınan gençler onun zamanında sönüp gidiyor.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Aurelio yeniden Fenerhaçede

Futbol A Takımımızda 2003-2008 yılları arasında forma giyen Mehmet Aurelio, Futbol A Takımımızın teknik ekibinde göreve başlamıştır.

Çubukluyu giydiği 5 sezonda 3 Süper Lig şampiyonluğu, 1 Süper Kupa sevinci ve Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final başarısı yaşayan Aurelio’ya camiamıza tekrar hoş geldin diyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Reaksiyon puanı
8,023
O adam gelmesin de Ersun geri gelsin razıyım ben. O kadar nefret ediyorum.
Eljif Elması takıma kazandıran ve teknik direktör olduğu sezon ligi 2. bitirmemizi sağlayan bir hocaydı Aykut hoca. Ersun Yanal gibi elinde bir sürü genç yeteneği harcayıp , Jailsonu stoper oynatıp şampiyonluktan eden hoca değil. Tabi şampiyonluktan olmamızın en büyük sebeplerinden birisi hakem kararları ancak Ersun hocanın da payı büyük.

Reaksiyon puanı
10,324
Son Dakika | Dyshawn Pierre, Fenerbahçe Beko'da

NBA'de bile draft edilmemiş, sıradan takımlarda hasbelkader ekmeğini kazanan sıradan birini getirmişiz. Sanırım Obradoviçle beraber basketbol da öldü bizde. Futbolda sevinemediğimiz gibi azıcık yüreğimize su serpen baskette de sıradanlaşıyoruz demektir bu.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Ronaldo hayalini kurmadım ama, yine de umudum vardı be Utkucum, bu aileyi hiç sevmesem de, Fenerbahçeyi düzlüğe çıkaracağına dair umut beslemiştim. De, artık hiçbir şey kalmadı içimde.
Al benden de o kadar ağabey. Mis gibi topçuları satıp kadrona Rami'yi alırsan hayalinde bile şampiyon olamazsın.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Galatasaray’lıyım ama yazmak istedim. Şahsen Fenerbahçe’nin yönetilemediğini düşünüyorum. Aziz Yıldırım huysuzdu falan ama gayet iyi başkandı. Bazı insanların karakteristik yapısı ve tandemi uymaz ya hani, o şekilde yani.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Galatasaray’lıyım ama yazmak istedim. Şahsen Fenerbahçe’nin yönetilemediğini düşünüyorum. Aziz Yıldırım huysuzdu falan ama gayet iyi başkandı. Bazı insanların karakteristik yapısı ve tandemi uymaz ya hani, o şekilde yani.
Bana kalırsa Ali Koç Spor Kulübü yönetmeyi, şirket yönetmek ile karıştırıyor.

Son mesajlar