SDN Fenerbahçe Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
benide almıısınız kadeşim bende fenerbahçe kulübüne kayıt olmak istiyorum

Hoşgeldin kardeşim, umarım yetkili bir arkadaş görür ve kaydeder isminizi. Eskiden bu bölümlere mazruf diye bir arkadaşımız bakardı, gözünden birşey kaçmazdı, iyi giderdi işler de şimdi kim bakar, kim ilgilenir hiç bilemiyorum valla! :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hoşgeldin kardeşim, umarım yetkili bir arkadaş görür ve kaydeder isminizi. Eskiden bu bölümlere mazruf diye bir arkadaşımız bakardı, gözünden birşey kaçmazdı, iyi giderdi işler de şimdi kim bakar, kim ilgilenir hiç bilemiyorum valla! :)

Abicim herhangi bir eksiklikte beni etiketleyebilirseniz anında hallederiz. :) Ekliyorum katılmak isteyen dostları.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Abicim herhangi bir eksiklikte beni etiketleyebilirseniz anında hallederiz. :) Ekliyorum katılmak isteyen dostları.

Eyvallah Furkan'ım, çok teşekkür ederim. Galiba yaşlandık be abicim, henüz yenisin ya, valla unuttum burada olduğunu! :) Şimdi daha rahatladım, seni bize tekrar kazandırdığı için Hakkı reyize kocaman bir teşekkür borcum var. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Bizde fenerbahçeliyiz bizide yazın

Bebop sportif tarafta da gönüldaş olmak hoş oldu. Sevindim abicim. :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Lens elimizden kaçıp gidebilir.

Artık kim geldi, kim gitti, pek fazla heyecanlandırmıyor beni. Aziz başkan yerinde durduğu sürece de bu böyle devam edecek gibi gözüküyor. Tamam, o bu kulübe çok büyük hizmetler yaptı, ve bizler ona çok şey borçluyuz. Da, bu noktadan sonra yarar değil zarar vermeye başladı. Nerdeyse 20 yıl oldu yav, artık vedalaşmalı, tıpkı Süleyman Seba gibi unutulmazlar arasına girmeli diye düşünüyorum. Ama koltukta ısrar ettiği takdirde popülaritesi, mihnet hisleri yavaş yavaş kaybolup gidecektir.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Şampiyonuz!
Hemde Avrupa şampiyonu...
Galatasaray gibi 2.sınıf bir kupanın da değil, NBA'dan sonraki dünyanın en büyük kupasının sahibi olmuşuz.
Ve...
Bizim bu mutlu günümüzde, tarih yazdığımız günde...
Kimse gelip burada sevincini paylaşmamış, tek kelime bile etmemiş.
N'oldu bize yav?

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Şampiyonuz!
Hemde Avrupa şampiyonu...
Galatasaray gibi 2.sınıf bir kupanın da değil, NBA'dan sonraki dünyanın en büyük kupasının sahibi olmuşuz.
Ve...
Bizim bu mutlu günümüzde, tarih yazdığımız günde...
Kimse gelip burada sevincini paylaşmamış, tek kelime bile etmemiş.
N'oldu bize yav?
Fenerbahçe sayfasındayız burası aktif değil.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Bu seneki Fenerbahçe'yi ifade eden ve tebessüm ettiren harika bir yorum. :blush:

O0Qbvz.png

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Aktif değilse biz nasıl yazıyoruz birader? Hem FB sayfası da ne oluyor? Bizim FB adına paylaşım yaptığımız müşterek ortam burası değil miydi? FB sayfası da nerden çıktı?
Bir şey yazınca cevap gelmesini bekle burası ölmüş bir iki kişi dışında sen ben başka kim var?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bir şey yazınca cevap gelmesini bekle burası ölmüş bir iki kişi dışında sen ben başka kim var?

Aslında sende haklısın birader, bi zamanlar burada uzun uzadıya nice muhabbetler ettiğimiz gönül dostlarımız vardı. Birçoklarıyla karşıt fikirli olsak da burada FB müştereğinde birleşir tatlı tatlı şakalar yapar, muhabbeti kızıştırırdık. Siyasi konulardaysa kıran kırana kavgamız olurdu. Ne ki o arkadaşlar hoyratça cezalandırıldı, kırıldı, döküldü... Küstürüldü ve gönderildiler. O zamanki yönetici arkadaşlara çok yazdım, bu kadar kolay adam harcamayın diye. Bir öfke anında yazılmış olan sözleri siz silin, akabinde o arkadaşı ikaz edin diyerekten. Lakin onlar en kolay yolu tercih ettiler, budayıp döktüler. Şimdi gelin diyorlar. Diyorlar ama soğudu o arkadaşlar buradan, kaç kez yazıp ricalarda bulundum, burada buluşmak, eski günlere dönmek için ama olmadı maalesef.

Son düzenleyen moderatör:

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Lakin onlar en kolay yolu tercih ettiler, budayıp döktüler. Şimdi gelin diyorlar. Diyorlar ama soğudu o arkadaşlar buradan, kaz kez yazıp ricalarda bulundum, burada buluşmak, eski günlere dönmek için ama olmadı maalesef.

Üzüldüm sn. hocam. :/
Facebook'u kapattıktan sonra ister istemez iletişim kesildi. @mustang abimi @Korpe ve @mutahhar kardeşlerimi çok özledim. Keşke dönseler, ya da en azından gelip bir selam verseler.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Üzüldüm sn. hocam. :/
Facebook'u kapattıktan sonra ister istemez iletişim kesildi. @mustang abimi @Korpe ve @mutahhar kardeşlerimi çok özledim. Keşke dönseler, ya da en azından gelip bir selam verseler.

Mustafayı bende çok özledim sevgili Fatih, Ömerle yine Facede diyaloğumuz, bağlantımız oluyor da, Mustafayı çok uzun zamandır bağlantıyı kaybettik. Maalesef Face'den de kapayıp gitmiş.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Mustafayı bende çok özledim sevgili Fatih, Ömerle yine Facede diyaloğumuz, bağlantımız oluyor da, Mustafayı çok uzun zamandır bağlantıyı kaybettik. Maalesef Face'den de kapayıp gitmiş.

İnş. buraları er ya da geç okurlar bir gün ve bizlerden selamlarını esirgemezler. :blush:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bir Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'ye ilk altın madalyayı kazandıran sporcu, Ramil Guliev Fenerbahçeli..
Hem de 400 engelli gibi en zor, en teknik gerektiren bir dalda gümüş madalya getiren Yasmani Capello Fenerbahçeli..
Ramil'in Türkiye'ye gelmesini, Türk vatandaşlığına geçmesini sağlayan ve Türkiye adını Dünya Şampiyonası tarihinde ilk defa zirveye taşıyan, bayrağımızı en tepede göndere çektiren adam Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım!.
Ben şimdi Aziz Yıldırım'a teşekkür etmem de ne yaparım?.
Yıllardır yazarım..
Bu "Aziz" futbolun başına bu kadar bela olmasa, son yılların değil, gelmiş geçmiş başkanların en iyisi, en başarılısı olarak tarihe geçecekti..
Dünyada mali koşullar giderek zorlaşırken ve profesyonel futbola para yetişmezken "Amatör" kısa adıyla bildiğimiz dalları, tıpkı eski günlerdeki gibi sürdüren tek büyük kulüp, Aziz Yıldırım sayesinde "Fenerbahçe" olarak kaldı.
Gazeteciliğe başladığımız yıllarda Atletizmi Türkiye'ye getiren Galatasaray pek çok rekorun da sahibiydi. Mesela 10.6 ile 100 Metre.. Semih Türkdoğan.. Sonra Fenerli Muzaffer Selvi geldi, o rekoru paylaştı. Efsane oldu zamanında..
Galatasaray, Semih Türkdoğan'a ihanet ederken, Selvi ekolünü sürdüren Fener, Dünya Şampiyonu çıkardı.
Galatasaray çim hokeyi dahil her sporu bu ülkeye getirmişken, hepsinde yok oldu. Fener, Aziz Yıldırım sayesinde hepsini sürdürdü.
Dün sabah tek sütun bir haber okudum. Fener yelkencileri, Danimarka'da yapılan Olimpiyat Testi'nde altın madalya almışlar. Oysa bir zamanlar bu ülkede herkes Galatasaraylı yelkencilerin arkasından nal toplardı..
Yüzme, su topu, basketbol, voleybol, kürek.. Aklınıza ne gelirse hep Galatasaray'dı. Şimdi Galatasaray yok. Giderek de iyice yok oluyor. Oysa Fener, voleybol, basketbolda Avrupa, Dünya Şampiyonları çıkarıp, ülkemin adını duyuruyor..
Her lafa maydanoz Fikret Orman, kulübü iyice batıran Dursun Özbek nam zatlar, Fenerbahçe Spor Kulübüne bakıp utanıyorlar mıdır, bir nebze acaba?.

Teşekkürler Aziz Yıldırım!..

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Yarın kazanırmıyız beyler fikriniz nedir? Ben Vardar'ın önceki maçlarını gözlemledim, eğer volkan kalede olursa çok büyük sıkıntı olur.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yarın kazanırmıyız beyler fikriniz nedir? Ben Vardar'ın önceki maçlarını gözlemledim, eğer volkan kalede olursa çok büyük sıkıntı olur.

Ne yazık ki Fenerbahçe'nin her bir maçı üç ihtimalli oluyor son yıllarda. Bi zamanlar yenilmiş olsak bile maçlar tek ihtimalliydi bizler için, o da kazanmak. İnanırdık çünkü... Bizler sadece kaç farklı kazanacağımızı merak ederdik. 3-0 geriye düştüğümüz GS maçını bile 4-3'e çevirmesini bilen bir takımımız vardı. Ne yazık ki o günler artık mazi oldu, geride kaldı. Pendik sendromu genlerimize işlemiş bi kere. Basit maçları az farkla kazandığımız zaman üzülürdük eskiden, böyle az bi fark bize yakışmadı derdik. Şimdiyse beraberliği son dakikalarda kurtardığımızda seviniyoruz. Aziz başkan amatör branşlarda destanlar yazdı, tesisleşmede keza öyle. Lakin futbola gelince bizi çok gerilere düşürdü maalesef. Aslında iyi niyetiyle çok şeyler yapmak istedi lakin yanlış planlamalar, yanlış hocalar vs. beceremedi bu işi vesselam.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Ne yazık ki Fenerbahçe'nin her bir maçı üç ihtimalli oluyor son yıllarda. Bi zamanlar yenilmiş olsak bile maçlar tek ihtimalliydi bizler için, o da kazanmak. İnanırdık çünkü... Bizler sadece kaç farklı kazanacağımızı merak ederdik. 3-0 geriye düştüğümüz GS maçını bile 4-3'e çevirmesini bilen bir takımımız vardı. Ne yazık ki o günler artık mazi oldu, geride kaldı. Pendik sendromu genlerimize işlemiş bi kere. Basit maçları az farkla kazandığımız zaman üzülürdük eskiden, böyle az bi fark bize yakışmadı derdik. Şimdiyse beraberliği son dakikalarda kurtardığımızda seviniyoruz. Aziz başkan amatör branşlarda destanlar yazdı, tesisleşmede keza öyle. Lakin futbola gelince bizi çok gerilere düşürdü maalesef. Aslında iyi niyetiyle çok şeyler yapmak istedi lakin yanlış planlamalar, yanlış hocalar vs. beceremedi bu işi vesselam.
Ben artık yavaş yavaş eski günlerimize döneceğimizi umut ediyorum hocam. Bakalım akşam ne olacak maçtan sonra analiz için konuşalım burada selametle kalın.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
@|SeYYaH| Yine bir hazimet artık katlanamıyorum. Eskiden olsa kadıköyde 5 atarız der sırtımı duvara yaslar diğer maçı beklerdim ama o güven yok gelmiyor içimden.
--- Gönderi Güncellendi ---
Koskoca fenerbahçe stoperde ortasaha oyuncusu oynatır, forvete daha liseli bebeyi koyarsa eykül ayına merdiven dayamışken hala transferleri bitmezse vardar gibi bir köy takımı 2 de atar turuda kapar