SDN Counter Strike: GO Turnuvası | SONUÇLANDI

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Kazanan takıma bi güzellik yapılır herhalde? Bir de twitch yayını olacak mı?

Batuhan Asi

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Beyler 57.Alay takımı bu turnuvaya büyük zorluklarla katılıyor.. Özellikle ben. Onun için takımda yaratacağım büyük hatalar olabilir.Sistemim kötü(cs go kaldırmıyor, 7-8fps) ve gerçekten oyun camiasında bir yerlerde olmak istiyorum.. Şu an cumartesi günü için bir bilgisayar ayarladım ödünç olarak. Rütbe er felan işte, en fazla 30-40 saat oynamışımdır,o da öyle başka başka yerlerden oynadım. Takım lideri benim ve oyunda öyle fazla gelişmişliğim yok ama takıma iyi moral vereceğimi,onları maçta dinç tutacağıma eminim. Neyse arkadaşlar, böyle bi açıklama yapma gereği duydum....... iyi olan kazansın, ne diyeyim.. Tüm takımlara başarılar :)

berkaynoto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizde ilk maçı pazar günü zamanlar zor zar oydu dersaneydi falan derken bu turu geçsek bile sonraki haftalarda akşam 7den sonra olmasak katılamıcaz heralde

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Bence ilk eleme aşaması cumartesi günü içinde bitseydi daha iyi olurdu.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Takım Liderleri; Oynadığınız turnuva maçı sırasında record (demo) alınma zorunluluğu vardır. Takımınızdan bir kişi yada sizler demolarınızı maçtan sonra göndermeniz gerekmektedir. Record almak sizin lehinizedir. Hile olduğunu düşünüyorsanız record aldığınız takdirde incelenmesini sağlayabiliriz.

Steam üzerinden iletişim kurmak için tüm takım liderlerini ekledim, eklemiş olduğum arkadaşlık isteğini lütfen kabul ediniz.

Steam Adresim : Steam Community :: Dash

Katılacak takımlarda bulunan oyuncular ShiftDelete.Net Resmi Steam Grubu'na üye olmaları rica olunur. Bilgilerinize.

Steam Grubu : Steam Community :: Group :: ShiftDelete Team

@frsnn @Kaan433 @Batuhan Asi @EksiMandalinaa @AoweeN @berkaynoto @radget_hard @AsımTT @Akashii @Claynt @duhankocalan @BerkanYuce33 @Lonelywolf1915 @byukcell @punishment82

Son düzenleme:

Batuhan Asi

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Takım Liderleri; Oynadığınız turnuva maçı sırasında record (demo) alınma zorunluluğu vardır. Takımınızdan bir kişi yada sizler demolarınızı maçtan sonra göndermeniz gerekmektedir. Record almak sizin lehinizedir. Hile olduğunu düşünüyorsanız record aldığınız takdirde incelenmesini sağlayabiliriz.

Steam üzerinden iletişim kurmak için tüm takım liderlerini ekledim, eklemiş olduğum arkadaşlık isteğini lütfen kabul ediniz.

Steam Adresim : Steam Community :: Dash

Katılacak takımlarda bulunan oyuncular ShiftDelete.Net Resmi Steam Grubu'na üye olmaları rica olunur. Bilgilerinize.

Steam Grubu : Steam Community :: Group :: ShiftDelete Team

@frsnn @Kaan433 @Batuhan Asi @EksiMandalinaa @AoweeN @berkaynoto @radget_hard @AsımTT @Akashii @Claynt @duhankocalan @BerkanYuce33 @Lonelywolf1915 @byukcell @punishment82
Kayıt alıp göndermemiz lazım .. Çok sıkıntılı olucak ama yapcak bişey yok. Daha iyi bir yöntemi yok mu acaba ?

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Royal Gaming | RGG olarak turnuvaya katılacaktık fakat bir arkadaşımızın kaza geçirmesi sonucunda turnavaya kaydımızı yaptıramadık :(

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Royal Gaming | RGG olarak turnuvaya katılacaktık fakat bir arkadaşımızın kaza geçirmesi sonucunda turnavaya kaydımızı yaptıramadık :(
Büyük geçmiş olsun, arkadaşınızın önemli bir şeyi yoktur inşallah. Önümüzde ki maçlara bakarız. ;)

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Ayna ve sinyal kullanmasını bilmeyen veya süs olarak kullanan 4 tekerli arabacının yüzünden arkadaşımızın bacağı kırıldı ve uzun bi süre daha motor süremeyecek :( Teşekkürler, Birdaha ki turnuvaya katılmak dileğiyle :(

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
O anlattığın varlıklardan trafikte bir sürü var, sinyal kolunu farklı amaçlar için kullanıyorlar. Neyse sinir olmayacağım..

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
O anlattığın varlıklardan trafikte bir sürü var, sinyal kolunu farklı amaçlar için kullanıyorlar. Neyse sinir olmayacağım..

Hepsine tek tek öğretemiyoruz ne yazık ki yalnız günü gelecek o sinyal kolunu kullanmayan şöförün oğluda motor kullanacak ve aynısını oğluna yaptıklarında o zaman anlayacak

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Sizce turnuvanın en iddialı takımı hangisi?

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Welet U Play adını beğendim iddialı olabilir :D:D:D:D:D:D:D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Bence Anadolu Angusları

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Manav group iyi işler çıkaracak gibi. İsmiyle de epey iddialı :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Ya benim sistemim zaten kötü ,bi de kayıt alırsam hiç oynayamam.. Hile yapacak kadar şerefsiz değiliz,oynanıştan anlarsınız zaten :D
:D Sisteminiz kötü ise diğer arkadaşlarınız kayıt alabilir. Alınmasa da olur..

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Ya benim sistemim zaten kötü ,bi de kayıt alırsam hiç oynayamam.. Hile yapacak kadar şerefsiz değiliz,oynanıştan anlarsınız zaten :D

Tabiki alınmak zorunda değil fakat karşı takımda ki bir oyuncu'dan hile diyerek report edip şikayetçi olursanız elinizde bir kanıt olması gerekir ve buda record ile anlaşılır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...