SDN Cevaplıyor #125

Bu konuyu okuyanlar

Ayberk123456789

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar iyi yayınlar hocam 2080 çıkıyor haberleri çıkmaya başladı 2 model çıkacak galiba fiyat konusunda genel olarak ve Türkiye açısından fiyatlar nasıl olucaktır değerlendirme yaparsanız sevinirim

ado55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar iyi yayınlar. A7 (2016) telefona sahibim . Samsung garanti servisinden bayağı sıkıntı yaşadığım için İphone almayı düşünüyorum. İlk defa İphone ile tanışacağım. Başlangıç olarak tavsiye edebileceğiniz makul fiyata sahip İphone nedir ve garanti servisi ile sıkıntı yaşar mıyım ?

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
LG V30 un mu yoksa mate 10 pro nun mu kulaklığı daha iyi

Brave.men

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 125. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

J7 2016 güncelleme gelirmi

ogulcan67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
iPhone'un kamerası neden ters çekiyor ve bunun bir çözümü var mı?

Abdullah güler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar sizi çok seviyoruz ailecek hakkı abiyi istiyoruz sdn de
Sorum ben tlf alacam iphone 6s plus128gb 3600 tl mi yoksa iphone se mi yoksa hepsiburada satıcı note 8 italatçı garanti 3500 almakmı s8 hine türkiye garantili3500 mu
Yoksa önerdiğiniz varmı değişik soru kb yin

KeReM34_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi lütfen sorumu okurmusunuz
1- Android one modellerine 8.0 gümcellemesinin bu kadar geç gelmesini nasıl yorumluyorsunuz ? Güncellemeleri en geç veren Samsung bile s8 e verdi oreo yu ama GM 5 Plus hala almadı hani "Google ile her zaman en yenisi" idi ?
2- GM 5 Plus ta bulunan şu rezalet stock camera uygulaması Android 8.0 ile değişir mi ?
3- GM 8 incelemesi ne zaman yayınlanır ?
Şimdiden teşekkürler...

ApopopizZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi huaweı p9 lite 2017 android 8.0 güncellemesini alacakmı alacaksa ne zaman alacak .

Oziyusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gm8 için neler düşünüyorsunuz. İyi yayınlar diliyorum.

emrlhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim bir sorum olmiycak ama samsung bence zaten android 8.0 daki işlevleri yapabiliyor kaç sene önceki telefonda bile vardı Benim s8 e güncelleme geldi ama çok büyük bir değişiklik yok :D

Reneof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi yayınlar. E spor ülkemize yaygınlaşmaya başladı malum, oyuncu konsol ve aksesuarları gibi öneriler bizim için çok önemli bu düzeyde videolar gelecek mi sizden ve 4000 tl seviyelerinde 17 inc oyun notebook önerisi yaparmısınız kolay gelsin

Yusuf Ateş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi kararsız kaldım telefon almayı düşünüyorum HTC One M9 mu almalıyım yoksa HTC One M8

CihandiA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 125. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

Lapacla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba. Laptop prize bağlıyken bataryadan mı enerji alıyor yoksa direkt olarak elektrik kaynağından mı ve devamlı fişe takarak kullanmak bataryaya zarar verir mi? Teşekkürler iyi yayınlar. Hakkı abi seni çok özlemişiz adamsın :)

Thomas1925

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg nin bokeh efetk icin hicbir yazilim gerceklestirmemesi hakkinda ne dusunuyorsunuz? Lg g5 var 2 kamera var ama bokeh efekti yapilamiyor . pixel yazilim ile başarmış bunu

barank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Apple’ın ilk iPhone’u piyasaya sürmeden önce Nokia zirvedeydi ve belki de bu nedenle tüketiciye iPhone gibi bir ürünü öngörerek sunmadığı için çok hızlı bir şekilde çöktü.

Apple’ın, özellikle yavaşlama sorunları ve iPhone X’ten beklenen yenilikleri sunmama nedenleriyle beklenen ilgiyi görmedi ve çok eleştiri aldı. Sizce Apple Nokia’nın durumuna gelir mi?

Ayrıca, Android telefonlar, Google Play’deki uygulamalar ve Apple Store’daki uygulamalar karşılaştırınca, iPhone’lardan daha dezavantajlı mıdır?

Teşekkür ediyorum ve sizleri daima takip ediyorum. Hakkı hocamın sayesinde 11 yıllık iPhone macerasını bırakarak Note 8’i övmesi nedeniyle de Note 9’a geçmeyi düşünüyorum. :)

Hafız Sedat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Selamun aleyküm abi HTC 10 kullanıyorum ama çok dönma oluyor bu yazıyı yazarken bile dönma oluyor içindeki root dan Olabilir

fahrettinyksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

2018 de iphone 6 alınır mi

Sabri Çalışkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
A7 2017 Model telefonum için kırılmaz cam almak istedim ama 2-3 telefoncu bana aynı şeyi söyledi, A7 2017 modelinde kırılmaz cam ve jelatinlerin fabrika hatası ile çıktığını telefonu tam kaplamadığını, ekranın kenarları boş kaldı ve çok rahatsız edici sizin bilginiz var mı ne yapabiliriz bu sorunda :(

pilotchallenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar...şuan miamideyim..bestbuy'a gidicem bugün...ne alsam bilemedim...bişey lazımı :)

EmreK_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
35
xiomi mi 7 hakkında ne düşünüyorsunuz ve sizce mi 6 ile aynı fiyatta yani o fiyat aralığında olurmu

Aykutezger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İYİ GÜNLER HAKKI ABİ SAMSUNGUN BU SENEKİ 2000 TL ALTI CİHAZLARI NEZAMAN CIKACAK.

Hafız Sedat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

Yusuf Ateş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi kararsız kaldım telefon almayı düşünüyorum HTC One M9 mu almalıyım yoksa HTC One M8 mi

Kutayozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi senedir telefonuma koruyucu ekran veya kap bulamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim telefonumu koruyamiyorum telefon modelim galaxy s8