SDN Cevaplıyor #123

Bu konuyu okuyanlar

fatihhalil.karaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 123. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

Merhabalar iyi yayınlar dilerim.
Sorum şu sizce 2800tl ye kadar alinabilecek en iyi telefon one plus 5T midir ?

s.mahmut benli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar iyi yayınlar sorum kaan bey kerem bey ShiftDeleteNet den ayrılıyormu 2. sorum mi mix2 almayı düşünüyorum sizin bu konuda fikriniz nedir su samsung note5 kullanıyorum arızalandı iki defa servise verdim ama sorun devam etti ve tüketici hakem heyetine verdim samsung hariç hangi cihazı önerirsiz 3000tl bütçem var

Erenkizildag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah rızası icin cevaplayın yahu. Xa ultra oreo gelicekmi

oguntufekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hata birlikte aç.PNG
virüs.PNG

Abi ben bu hata ve virüsten kurtulamadım acil yardım!!!!

s.mahmut benli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar iyi yayınlar sorum kaan bey kerem bey ShiftDeleteNet den ayrılıyormu 2. sorum mi mix2 almayı düşünüyorum sizin bu konuda fikriniz nedir su samsung note5 kullanıyorum arızalandı iki defa servise verdim ama sorun devam etti ve tüketici hakem heyetine verdim samsung hariç hangi cihazı önerirsiz 3000tl bütçem var

---- Mesajlar birleştirildi ----

KAAN BEY

Son düzenleme:

Erenkizildag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artik cevap verin lutfen. Xa ultra oreooooooooo

s.mahmut benli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar iyi yayınlar sorum kaan beye
kerem bey ShiftDeleteNet den ayrılıyormu 2. sorum mi mix2 almayı düşünüyorum sizin bu konuda fikriniz nedir su samsung note5 kullanıyorum arızalandı iki defa servise verdim ama sorun devam etti ve tüketici hakem heyetine verdim samsung hariç hangi cihazı önerirsiz 3000tl bütçem var

niye cevaplamadınız acaba

Son düzenleme:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Arkadaşlar aynı soruyu tekrar ve tekrar yazaram spam yani çöp mesaj durumuna getirmeyiniz lütfen son bir sayfaya bakın ne demek istediğimi anlarsınız bir kere yazılır soru 10 kere değil

oguntufekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakma abi ben yeni kaydoldum bilmiyordum... Bir yardım aradım her yerde ama sonuç yok... Sonra tekrarlarsam olur diye aklıma yattı. Youtube canlıda acil yardım diye yardım bekledim ama gene yok... Son olarak bunu yaptım yani abi özür dilerim....!!!!