SDN Cevaplıyor 119. bölüm saat 18:00'da başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 119. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı Facebook ShiftDeleteNet kanalımız üzerinden yapacağız.

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,306
Merhabalar İyi yayınlar dilerim

Bugün 2 sorum olacak

1- Samsung Galaxy Note 8 ve S8 plus larda şarjı tamamen biten cihazların bir daha açılmaması gibi bir yazılımsal bir hata gündemde peki ya bu sadece Snapdragon lu yurtdışı versiyonlarda mı var? Siz böyle bir durumla karşılaştınız mı?

2- İlk sorumdan ve bir sonraki galaxy note serilerinin oldukça zamlanacağını göz önünde bulundurursak sizce seneye galaxy note 8 almak mantıklı olurmu?

Abdullah güler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizi seviyoruz destekliyoruz işinizi ayır etmeden iyi yapıyorsunuz ama hakkı abi görmek isteriz patron nerde
Sorum;3000 tl bütçem var a8 2018 mi yoksa yeni daha iyi gelecek tlf varmı

Abdullah güler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir sorum daha var Mervan ile Abdullah donanım arşınının topladığı bilgisayar nasıl toplıyayımmı

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
iyi yayınlar güzel insanlar bir kalp birde böbrek alırım
bir kaç sorum olacaktı .nasılsınız yeni yılınız kutlu olsun
1- bit coin yada baska sanal para almayı düşünüyorum ama internette sizin kadar iyi anlatan bulamıyorum.bit coin nasıl alınır video hazırlayacak mısınız.
2- kutu açılış videolarında videoların kenarına s8 yada iphone 8 ile çekildi yazar mısınız.hangi telefonla çekildiyse
3-telefon incelemelerinde kameraları daha detaylı inceleye bilir misiniz.
4- şimdiye kadar en ilginç ve unutamadığınız telefonlar nelerdir.bence n95 tasarımı çok iyi bir cihazdı
5-telefon kamera karşılaştırması ne zaman geliyor

Umuutceliik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Elimde şuan iPhone 7 var ama memnun değilim. Şu 3 telefonu almayı düşünüyorum; XZ1 Oneplus 5 Mi6. Eski bir sony kullancısı olarak XZ1 1 tık önde sizce ne almalıyım?

baran_97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy note 5 kullanıyorum yeni bir telefon alıcam genel olarak note serisinden baya memnunum ancak şimdi note 8 alsam büyük ihtimal 2 ay sonra s9 un gölgesinde kalacak sizce note 9 u bekliyim mi

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
bilgisayarlarda driver var android cihazlardada böyle bir şey var mı

note 5 android 8 güncellemesi gelince inceleme videosu gelir mi

baran_97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kafa üstü kulaklıklarda anc çök önemli mi ses kalitesinde muazzam bi etki yapar mı

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
1- bir telefon tasarlayacak olsanız nasıl bir telefon tasarlardınız. donanım ve yazılım ve tasarım olarak
2- kaan arlı bildiğim kadarıyla çizim yapıyordu kendi düşündüğü telefonla ilgili ufak bir cizim yapabilir mi.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Merhaba güzel insanlar :)
Oneplus 5t ukt hazırlamayı düşünüyo musunuz ? Ya da onun hakkında detaylı bir video felan gelir mi ?
5T hakkında yorumlarınız nelerdir ?

Lapacla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba iyi yayınlar. 4 yıldır LG G2 kullanıyorum. Yeni bir telefona geçmeye cesaret edemiyorum. Acaba bunun kadar dayanıklı olur mu beni bu kadar uzun süre idare eder mi diye. Bana ne önerirsiniz? (Azami 3 bin TL bütçe ile) Teşekkürler.

akrcokn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhaba iyi yayınlar, dop dolu mus mutlu bir yıl geçirmemiz dileğiyle ;) bu yıl sorum yok siz güzel sdn ailesine,bol bol sevgiler ve saygılarımı ileterek yine sıkı bir takipçiniz olarak canlı yayınlarda sizlerle olacağım :cool:sevgiler bolca ee alırız bi kalp hani ;););)

Furkan23234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrblar iyi yayinlar iyisinizdir insallah Diamond protec telefonda ne kadar sure bi koruma sagliyor ve telefondan nasil cikariliyor iphone 7 hakkindaki goruslerinizi ogrenebilirmiyim alinabilirmi cevaplarsaniz sevinirim :)

YusufArslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, öncelikle iyi yayınlar. Sömestr tatilinde Mi A1 (Kırmızı) alıp Mi 8 Çıkana kadar kullanmalı mıyım yoksa bu yıl çıkacak olan Mi 7 modelini bekleyip Mi 7 mi almalıyım? Mi 8'de Mi 7'ye göre devrimsel yenilikler olur mu? Biliyorum Mi 8 için tahmin yapmak zor ama firmanın önceki modellerini düşünerek nasıl bir yorum yapabiliriz?

xenesx02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu internet hızı 2,3 günde bir dehşet yavaşlıyor.Bu routerde resetle yapınca ne oluyor cihazı yenidenmi başlatıyor yoksa şifre vb herşeyi sıfırlıyormu açıklarsanız sevinirim?iyi yayınlar.

hakann.iri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba iyi yayınlar. ADSL ve vdsl beraber uyumlu modem var mı. Fiyatları kaç lira civarında

hakan37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İSS'lerin ip adres kullanım süreleri neden azaldı? Statik ip almak zorunda mı kalıcaz?

bysbnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi iyi aksamlar. 2500 tl bütçem var. Sizin öneriniz hangi telefonlar olur. Sony xperia xz1 huawei mate 10 lite samsung galaxy s7 iphone 6s veya fiyat performans mi almaliyim vestelin filan ya da 2018 telefonlarini mi beklesem ne onerirsiniz abi lutfen cevaplayın bu sorumu kardesim kaza yapti mutlu etmek istiyorum lutfenn..

alihangok38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi̇ bi̇li̇yorum bıktınız bu sorudan evet ama beni̇m i̇çi̇n gerçekten önemli̇ !! Si̇zce xiaomi̇ mi note 3 i̇le mi̇ 6 arasındakiı fark çok mu büyük ? Bi̇de si̇zce one plus 5 mı xi̇aomi̇ miı 6 mı ? Cevaplarsanız çoook sevi̇ni̇ri̇m :)

hlp.emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evinizin olabilecek bütün ürünlerinin xiaomi olduğunu düşünün...mutlu oldunuz mu?...ben oldum :D

mahmudyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Abi samsung s7 edge ne zaman güncelleme alacak? artık bir güncellemeyi senelerce beklemekten yorulduk.. :confused::confused:

Umuutceliik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Elimde şuan iPhone 7 var ama memnun değilim. Şu 3 telefonu almayı düşünüyorum; XZ1 Oneplus 5 Mi6. Eski bir sony kullancısı olarak XZ1 1 tık önde sizce ne almalıyım?

salih120874

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 7 plus 128 gb iphone x e geçeyimmi

hakan37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu internet hızı 2,3 günde bir dehşet yavaşlıyor.Bu routerde resetle yapınca ne oluyor cihazı yenidenmi başlatıyor yoksa şifre vb herşeyi sıfırlıyormu açıklarsanız sevinirim?iyi yayınlar.
modem'in kapama düğmesinden bas, 5 saniye bekle sonra tekrar bas. Yeniden başlatmış olursun. Hatta gelen kabloyu çıkar, 5 saniye sonra tekrar tak yine aynı şey. Ama reset çekersen şifre falan herşey gider, fabrika ayarlarına döner.

alihangok38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi lütfen cevaplayın,, One Plus 5 kullandığınızı biliyorum, bu JELLY EFEKT gerçekten belli oluyormu ? Birde kamera konusunda Mi Note 3- Mi 6- One Plus 5 arasında kaldım sizce hangisi daha ağır basıyor ? (bokeh benim için önemli)

kapaliali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Samsung Galaxy J7 Pro telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

hlp.emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kerem abiye sorarmısın, Xiaomi markası hakkında genel ne düşünüyo? Geleceği var mıdır bu markanın vs.

hakan37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba iyi yayınlar. ADSL ve vdsl beraber uyumlu modem var mı. Fiyatları kaç lira civarında
VDSL2+ modem al. Adsl de destekler, telekom ne kadar kötü olursa olsun birgün fiber internet getiricek dolayısıyla artık sırf adsl destekleyen modem alınmaz. Ama kaliteli al, ömürlük olsun.

Son mesajlar