SDN Cevaplıyor #118

Bu konuyu okuyanlar

ahmettt5858

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi 1700-2000 tl arası (100-200 tl fark olabilir) hangi telefon alıyım

Myeniyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi Lenovo k6 note kullanıyorum Android oreo gelecekmi teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Sdn ekibinin yeni yılı kutlu olsun

Reaksiyon puanı
0
Öncelikle iyi yayınlar dilerim.Hangi teknolojik cihazların veya oyunların overrated olduğunu düşünüyorsunuz?Ayrıca canan karatay hakkında ne düşünüyorsunuz,şekerle aranız nasıl?

Tugay Ekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam öncelkle iyi yayınlar telefon alıcam ıphone 6s ile ıphone 7 arasında gidip geliyorum çünkü aralarında 600 TL LİK bir fiyat farkı var fakat özellik farkı tek tük ne önerirsiniz?

Myeniyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaan abi Lenovo k6 note kullanıyorum Android oreo gelecekmi teşekkürler

ErD58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi yayınlar Oneplus 5t modeli Türkiye ye ne zaman gelir? Siz incelemesini çekmesini düşünüyor musunuz?

Birol92.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Merhaba iyi yayınlar dilerim size bir sorum olacak
bu nano sıvı ekran koruyucular üstüne normal koruyucu tatsak olur mu yoksa nano özelliğini yitirir mi ?

Orhun Alp Harbili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 118. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

Myeniyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo k6 note kullanıyorum Android oreo gelecekmi teşekkürler
Abiler Lenovo k6 note kullanıyorum Android oreo gelecekmi teşekkürler.

Orhun Alp Harbili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ben 3 gün önce ps4 pro aldım. 65 inch 4k samsung curved tv'im var. Ancak 2014 model ve hdr desteği yok diye biliyorum. Geçen yıl ps4 pro çıktığında bir haber yapmıştınız, ps4 pro her 4k tv ile uyumlu olmayabilir diye. Daha tv ye takıp deneyemedim evime dönünce deniycem o yüzden merak ettim. Gayet üst model bir tv ancak sıkıntı çeker miyim? Cevaplarsanız çok sevinirim

ceyhun0343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Azerbaycandan selamlar. Xiaomi Mi7 -i mi beklemelimiyim yoksa samsung a8 2018 aliyimmi cevaplarsaniz teshekkurler

Halilhan Yonka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200-250 tl kulaklik öneri̇si̇ çi̇nden de alinir ali̇express bangood amazon sikinti olmaz aklimda hyperx cloud core var ali̇expressden

DalekCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
casper vıa m3 mü lenovo p2 mi samsung galaxy j5 prime mı

Myeniyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo k6 note kullanıyorum Android oreo gelecekmi teşekkürler birde kontrol panelinden konumu kapatınca bluetooth açılıyor sadece bendemi yoksa genel mı

darken-b

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam iyi yayınlar. Kamera konsunda neden herkez Mate 10 yada Pixel diyor anlamıyorum Gece çekimleri vede Stabilize açısından vede canlılık açısından NOTE 8 çok başarılı diğer kameralar sadece renkleri daha gerçek gösteriyor. Sizce renklerin biraz daha gerçek olmasımı iyi söylediğim diğer özellikler mi. Teşekkürler.

ALİ_ÇELİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iyi yayınlar diliyorum. Okulda arkadaşlarıma sürekli sizden ve teknolojiden bahsettiğim için artık benle dalga geçiyorlar sizin gibi telefonları yorumluyorum işinizi çok beğeniyorum

2000 lira bandında en iyi telefon sizce hangisi mate 10 lite iyimidir

Yunus Emre Altun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba İyi yayınlar xiaomi nin yeni telefonları alınırmı örneğin mi mix, mi mix 2 gibi ?

DalekCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
casper vıa m3 mü lenovo p2 mi samsung galaxy j5 prime mı

Myeniyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abiler Lenovo k6 note kullanıyorum Android oreo gelecekmi birde kontrol panelinden konumu kapatınca bluetooth açılıyor teşekkürler

KeReM34_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi sizce kamera ve pil performansı göz önüne alındığında j7 pro mu yoksa a5 2017 mi ?

Yunus Emre Altun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba İyi yayınlar xiaomi nin yeni telefonları alınırmı örneğin mi mix, mi mix 2 gibi ?

Halilhan Yonka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200-250 TL KULAKLIK ÖNERİSİ ÇİNDEN DE ALINIR ALİEXPRESS BANGOOD AMAZON SIKINTI OLMAZ AKLIMDA HYPERX CLOUD CORE VAR ALİEXPRESSDEN 3. yazımış cevap artık ?

Myeniyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm abiler kardeşim telefon alacak 1500tl civarında kapasitif tuş 5.5 inç ekran parmak izi olan telefon önerirsiniz.

Orhun Alp Harbili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 118. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

Merhaba, ben 3 gün önce ps4 pro aldım. 65 inch 4k samsungcurved tv'im var. Ancak 2014 model ve hdr desteği yok diye biliyorum. Geçen yıl ps4 pro çıktığında bir haber yapmıştınız, ps4 pro her 4k tv ile uyumlu olmayabilir diye. Daha tv ye takıpdeneyemedim evime dönünce deniycem o yüzden merak ettim. Gayet üst model bir tv ancak sıkıntı çeker miyim? Cevaplarsanız çoksevinirim
Merhaba, ben 3 gün önce ps4 pro aldım. 65 inch 4k samsungcurved tv'im var. Ancak 2014 model ve hdr desteği yok diye biliyorum. Geçen yıl ps4 pro çıktığında bir haber yapmıştınız, ps4 pro her 4k tv ile uyumlu olmayabilir diye. Daha tv ye takıpdeneyemedim evime dönünce deniycem o yüzden merak ettim. Gayet üst model bir tv ancak sıkıntı çeker miyim? Cevaplarsanız çoksevinirim

Orhun Alp Harbili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

dnnkys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam merhaba, şuraya soru yazarken bile acaba yazım hatası var mı diye çekiniyorum.
Forumlarda yapılan ya da yazılan yorumlardaki noktalama veya imla yüzünden banlanma hususunda biraz esnekliğe gitsek olmaz mı?
Yani ne bileyim üç noktadan ban yiyen biri olarak bu soruyu soruyorum ki, imla kurallarına özen gösteririm :)
Hocam merhaba, şuraya soru yazarken bile yazım hatası var mı diye çekiniyorum.
Forumlarda yapılan ya da yazılan yorumlardaki noktalama veya imla yüzünden banlanma hususunda biraz esnekliğe gitsek olmaz mı?
Yani ne bileyim üç noktadan ban yiyen biri olarak bu soruyu soruyorum ki, imla kurallarına özen gösteririm :)

Enesates0276

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Abi huawei mate 10 lite incelemesi ne zaman gelir almak için sizi bekliyorum
Huawei mate 10 lite incelemesi ne zaman gelecek abi almak için sizi bekliyorum