SDN Cevaplıyor #115 başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba iyi yayinlar dilerim .benim icin cook cook onemli bi sorum olacakti 2 aydir bu sorum yuzunden beklemekteyim. Laptop almayi planlamaktayim. Laptop islemcileri acisindan en verimli hq islemciler oldugunu okudum bu segmenttede monster yada msi markalarinin laptoplarindan birini tercih edeceğim.ankarada oturyorum monster urunlerini burada magazalari olmadigi icin direk gidip inceleme firsatim olmadi malzeme kalitesini bilmiyorum msi da ise kalitesi ortada zaten. Bu ay buyuk elektronik magazalarinda aralik kapanis ayi olmasi nedeniyle iyi indirimler bekliyorum. Fiyat olarak ayni fiyata monsterda i7 hq islemci 1060 ekran kartli bir cihaz alabolirken msida ayni fiyata 1050 ti li bir cihaz alabiliyorum. İsinma degerleri ve verimlilikleri acisindan oneriniz ne olacaktir marka olarak hangini tercih etmeyim lutfwn yardimci olun

ozgur1980

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb lar ekran kartımın fanı birden bire hızlandı ve hiç yavaşlamıyo pcyi açar açmaz hızlı bi şekilde dönmeye başlıyo gerekli bakımları da yaptım ama yinede aynı bunun için ne yapabilirm
teşekkür ederim