SDN Cevaplıyor 108. bölüm ile karşınızdayız!

Bu konuyu okuyanlar

ilqar001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lutfen cevblayin benim mi5s almaya okdar buccem yok benim sorum sadece xperia z3 kadar redmi note 4 isinirmi yani 50 drece falan

Çiçek Misket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 8/s8 plus/s8 harici ne tavsiye edersiniz ?
bu arada ellerimi soğukta hareket ettiremiyorum dokunmatik eldiven o anlamda işimi görmüyor :) teşekkürler

Çiçek Misket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 8/s8 plus/s8 harici ne tavsiye edersiniz ?
bu arada ellerimi soğukta hareket ettiremiyorum dokunmatik eldiven o anlamda işimi görmüyor :) teşekkürler

deniz d

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar öncelikle eski tüplü büyük ekran televizyon var ona ps4 bağlamalımıyım büyük olduğu için tercih edecektim iyi yayınlar sevliyorsunuz kalp atarsanız <3
:D

MUHAMMET KARUL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, bilgisayarın başlaması ile ilgili sorun paylaşmıştım, daha önceden güç düğmesinden 5-6 defa güç düğmesiyle kapatıp açtığımda donma esnasında, harddisk çizmiştim garantiyle değiştirdim, tekrar böyle bir sorun olur mu?

husovvvloard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Animasyon işi ile uğraşıyorum Mac mi PC mi hala karar veremedim siz ne dersiniz ?
Bütçem; 25.000 TL

Mert Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kerem abi Kaan abi teknolojiyle en sevdiğiniz 3 şey soylermisiniz

yigithanculum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi telefonumu satmayı düşünüyorum s8+ sahibiyim nerede satabilirim ya da takas yapabilirim ?
--- Gönderi Güncellendi ---
abi telefonumu satmayı düşünüyorum s8+ sahibiyim nerede satabilirim ya da takas yapabilirim ?

Ege şiranlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi SDN de nasıl calismaya başladınız? Ben ileride nasıl araniza katılabilir im anlatirmisiniz Tesekkurler

yigithanculum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi telefonumu satmayı düşünüyorum s8+ sahibiyim telefonumu iphone 7 plus veya 8 plus ile değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım ?

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Merhaba iphone 5s ler teknik servisten gelmekte gecikiyor 2 ay hatta bu süreyi aşanlarda var bende 9 eylülden beri bekliyorum bu konu hakkında apple ile iletişime geçermisiniz canlı yayınınızda bu konudan bahsederseniz mutlu olurum . Birde bu hafta canlı yayın varmı saat kaçta nasıl izleriz?

abatmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba; Xperia XZ almaya karar vermiştim ancak XA1 Plus'ı görünce aklım karıştı. Piyasaya çıkmadığı için inceleme imkanım olmadı ama sizin olmuştur mutlaka. Kamera bakımından hangisi daha iyi sizce?