SDN Cevaplıyor #106

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak her Salı günü sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 106. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak.

SDN Cevaplıyor 106. bölüm ile karşınızdayız!
SDN Cevaplıyor canlı yayınımızda sizlerden sosyal medya ve forum üzerinden gelen soruları yanıtlıyoruz. Okurlarları ile etkileşim konusunda sınır tanımayan ShiftDeleteNet ekibine Twitter üzerinden #sdncevaplıyor etiketi ile sorularınızı sorun bizler de canlı yayında sorularınızı yanıtlayalım.

https://shiftdelete.net/sdn-cevapliyor-106

Tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz forum sitemiz üzerinden de teknoloji ile alakalı tüm sorularınızı hem canlı yayında hem de canlı yayın sonrasında editörlerimiz cevaplıyor.

Canlı yayınları kaçıranlar ne yapacak?
Canlı yayınlarımızı kaçıranlar ise YouTube'da ShiftDeleteNet kanalımızdan yayınımızı tekrar izleyebilecekler. Her Salı günü sorularınıza yanıt veren ekibimiz, Perşembe günü ise 5 Çayı programında haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmelerini yorumluyor.

ShiftDeleteNet'in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz.

SDN Cevaplıyor yayınımızda görüşmek üzere!

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba iyi yayınlar
Ben s-linkin ıp-40 isimli powerbankını aldım. Ama bunu 1 gün şarj etmeme rağmen tam şarj olmadı acaba neden? :) ;) :D
--- Gönderi Güncellendi ---
J7 prime android 7.0 hakkında bilginiz var mı ?
Sizin gibi editörlere soru sormak benim için çok güzel bir zevk. :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhaba iyi yayınlar
Ben s-linkin ıp-40 isimli powerbankını aldım. Ama bunu 1 gün şarj etmeme rağmen tam şarj olmadı acaba neden? :) ;) :D
J7 prime android 7.0 hakkında bilginiz var mı ?
Sizin gibi editörlere soru sormak benim için çok güzel bir zevk. :)

Her Telefona gelmesi lazım Android 7 j7 prime 2016 versiyonlarına

ahmet efe1265

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
itfaiyecilik meslegi hakkında neler düşünüyorsunuz. niye meslekten sayılmıyor

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Ben lg v30 alsam onun kablosuz şarj özelliğini diğer firmaların kablosuz şarj standlarında kullanabilirmiyim misal samsung.

Aycan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaşadım yerde note 8 1600 pc yok pc 1400 hangisini alim

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Abi 2 sene sonra Galaxy S8 plus mu yoksa Note 8 mi alınmalı neden?

Bilal gökdağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar iyi yayınlar. Samsung galaxy s8 mi almalıyım yoksa huawei p10 mu. Kamera ve performans daha önemli. Nedenleriyle tavsiyeleriniz neler olur. Teşekkür ederim.

Alperbrose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi Samsung Galaxy A3 2017 kullanıyorum Android 7.0 güncellemesi geleli 1 ayı geçti lakin telefonu yurt dışından aldım insanlar hala gelmedi diye şikayet ediyor bölgelere göre değişiyor mu acaba?

mustafa akdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun bilgisayarı olarak masaüstümü dizüstümü ayrıca iphone x alıcam ileri zamanlarda fiyat düşer mi

Son düzenleme:

tolgademirtas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi yayınlar, online oyunlar için klavye-mouse kombinasyonu ile ps4 pro, xbox one s ve pc arasında en iyi deneyimi alabileceğim cihaz hangisidir siz ne önerirsiniz ?

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
lg v30 un cıkış tarihi ve fiyatı sizce ne olur??

osprey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi yayınlar 1500 1700 tl arası bütcem var ne önerirsiniz ithalatçı garantili ikinci planda olursa daha iyi olur( telefon)

ALİ_ÇELİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
abi kurban olayım 5 6 bin liralık telefonlar ne kadar gerekli 1000 iralık telefonlar iş görmüyor mu sanki adam aldığı maaşın 3 4 katı para verip telefon alıyor
abi kurban olayım 5 6 bin liralık telefonlar ne kadar gerekli 1000 iralık telefonlar iş görmüyor mu sanki adam aldığı maaşın 3 4 katı para verip telefon alıyor

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Att_emre_112

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1000 ile 1300 arası bütcem var siz hangi telefonu önerirsiniz.(Asus Düşünüyorum)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhabalar iyi yayınlar. Samsung galaxy s8 mi almalıyım yoksa huawei p10 mu. Kamera ve performans daha önemli. Nedenleriyle tavsiyeleriniz neler olur. Teşekkür ederim.

Samsung galaxy s8 daha uygun kamerası çok ta geri değil tek kamera olması sizin aldatması sizi aldatmasın gerçekten çok iyi zaten s8 daha performanslı daha üstün

Mert Öz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1500 tl civarı bir telefon önerebilir misiniz Bide telefon alırken nelere dikkat etmeliyim?

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
iyi yayınlar 2000 tl lik telefon önerebilir misiniz

Mert Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak her Salı günü sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 106. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak.

SDN Cevaplıyor 106. bölüm ile karşınızdayız!
SDN Cevaplıyor canlı yayınımızda sizlerden sosyal medya ve forum üzerinden gelen soruları yanıtlıyoruz. Okurlarları ile etkileşim konusunda sınır tanımayan ShiftDeleteNet ekibine Twitter üzerinden #sdncevaplıyor etiketi ile sorularınızı sorun bizler de canlı yayında sorularınızı yanıtlayalım.

SDN Cevaplıyor 106. bölüm canlı yayını başlıyor - ShiftDeleteNet

Tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz forum sitemiz üzerinden de teknoloji ile alakalı tüm sorularınızı hem canlı yayında hem de canlı yayın sonrasında editörlerimiz cevaplıyor.

Canlı yayınları kaçıranlar ne yapacak?
Canlı yayınlarımızı kaçıranlar ise YouTube'da ShiftDeleteNet kanalımızdan yayınımızı tekrar izleyebilecekler. Her Salı günü sorularınıza yanıt veren ekibimiz, Perşembe günü ise 5 Çayı programında haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmelerini yorumluyor.

ShiftDeleteNet'in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz.

SDN Cevaplıyor yayınımızda görüşmek üzere!
S.A ABİ ÇAYI KAHVEYİ ALDIM SİZİ İZLİYORUM ADAMSIN

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
iyi yayınlar 2000 tl lik telefon önerebilir misiniz

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
android de çoktandır yüz tanıma var neden iphone gelince çok ses getirdi