SDN Büyük Röportaj- Hakkı ALKAN Sorularınızı Alıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÆSir

1881-193∞
Yönetici
Moderatör
1575750598401.png

Bu başlık altında Hakkı ALKAN ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.
Daha önce yaptığımız gibi sorduğunuz her soruyu değil, mantık çerçevesinde olan soruları harmanlayarak tekrar size sunacağız.
Keyifli bir röportaj olsun.

Sorularınızı 21 Aralık tarihine kadar sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

okurbaba

Profesör
Apple ürünlerine bir zaafınız mı var ? (Apple ürünü olduğu zaman açılan kutu, Hakkı Alkan'ın gözleri parlıyor, birde Moto Z'nin kutu açılımında o heyecanı gördüm)

@ardagrbz

Profesör
Girişimcilere öneriniz nedir ? İşinizin en iyisi olma yolunda ilerlerken sizi bu yere getiren şeyler azim ve kararlılık mı yoksa işin içinde biraz şans etkeni de var mı ?
Son olarak şu an istediğiniz yerde misiniz yoksa daha kat edilecek yol var mı ?

TBM

Dekan
Gittiğiniz ürün toplantılarına ya da fuar yerlerine kendi cebinizden veriyor musunuz şu an ? Yoksa artık markalar sizi destekliyor mu parasal olarak(sponsor) ?

Bir de mesela ben kulaklık, monitör falan incelemek istiyorum(kulaklık incelemem var, hala incelediğim de var sahip olduğum), bu konuda sizinle uzaktan çalışabilir miyim ?

internet hayatınızda karşılaştığınız siber zorbaları anlatır mısınız?ve mümkünse bi kaç öneri verebilir misiniz?

yusufozkan58

Profesör
SDN yi diğer yayın kuruluşlarından farklı kılan özelliklerinin neler olduğunu düşünüyorsunuz ?

Gamerüs

Asistan
1-ShiftDelete'yi neden kurma gereksinimi ve ya isteği duydun?
2-İlk telefonun neydi ?

Constantin87

Profesör
Yaptığınız işten artık pek haz aldığınızı düşünmüyorum sanki sürekli bir tekrar gibi hissediyorum doğru mu? Sıkılmış gibi bir haliniz var ?

Ahmet Creed

Üyecik
PS4 Pro/PS5 Abi sence PS5 beklenir mi?

Yurtdışından Sony Xperia 5 alınır mı? Aynı seviyede başka telefon önerin var mı?

2019'da en beğendiğin telefon?

Sony hakkında ne düşünüyorsun? (Özellikle yeni telefonları hakkında)?

by efsane

Rektör
Yasaklı
Onursal Üye

DKN NZY

DECEPTİONS
Yönetici
Moderatör
Türkiyenin gidişatını nasıl buluyorsunuz enflasyon dolar kuru ve giderek dış a bağımlı olmamız

Sizce türkiyede kendi imkanlarımızla daha gelişmiş cihazlar üretebilirmiyiz(robotik çalışmalarda dahil)
Cevabınız için teşekkürler

PARAzitCELL

Dekan
Bu soruyu daha önce de sormuştum ama cevap gelmemişti, cevap gelmeyince daha bi önemi artı sanki ?

Bu sitede çok kez tecnopat sosyale karşı karalayıcı veya kötüleyici konu açılmakta, ama ben daha önceden aşağıdaki teknopat yöneticisinden dolayı sdn ve teknopatı kardeş veya akraba iki forum sitesi olarak düşünmüştüm ve hala öyle olabileceğini düşünmekteyim.

Acaba düşündüğüm doğru mudur; teknopat ile yönetici bazında da olsa kardeşlik veya akrabalık var mı?

1575827452353.png

utkuversus

Rektör
Onursal Üye

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Bu soruyu daha önce de sormuştum ama cevap gelmemişti, cevap gelmeyince daha bi önemi artı sanki ?

Bu sitede çok kez tecnopat sosyale karşı karalayıcı veya kötüleyici konu açılmakta, ama ben daha önceden aşağıdaki teknopat yöneticisinden dolayı sdn ve teknopatı kardeş veya akraba iki forum sitesi olarak düşünmüştüm ve hala öyle olabileceğini düşünmekteyim.

Acaba düşündüğüm doğru mudur; teknopat ile yönetici bazında da olsa kardeşlik veya akrabalık var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 82883
Banu Alkan 'la da bir akrabalığınız var mı? ((=

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter