SDN Aşırı Reklam

Bu konuyu okuyanlar

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sayfayı her yenilediğim de, yeni bir haber açtığımda sayfanın tamamında çıkan TTNET reklamı SDN'de haber okumaktan soğuttu resmen şu sayfanın tamamını kaplayan reklamı kapatır mısınız

tSKp9jz.jpg
[/IMG]

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Malesef ki sdn de adblock kullanmak zorunda kalıyoruz :hammer:

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Firefox için Noscript chrome için de Scriptsafe kullanın bu kadar

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bu tekneninde bir yerlerden ekmek parasını kazanması gerekiyor arkadaşlar bunuda unutmamak lazım.

Sosruko8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adblock kullan bencede, reklamlarla uğraşmazsın

- - - Mesaj Güncellendi - - -

adblock kullan bencede, reklamlarla uğraşmazsın

sniper21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adblocku bende kullaniyorum ama bu sitenin de bir şekilde kendini kurtarmasi lazim arkadaslar. Ha daha az rahatsiz edecek reklamlar tercih edilebilir tabi

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bu tekneninde bir yerlerden ekmek parasını kazanması gerekiyor arkadaşlar bunuda unutmamak lazım.
Reklam önemli ama kapanmayacak şekilde verilen reklamlar ahlaka aykırı oluyor.Burada da böyle bir durum söz konusu +9sn sonra kapatabiliyorsunuz

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bıktık.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu kadarı da olmaz. 1 kere konur o kişi o reklamı kapattıgı zaman aynı ıp gunde en fazla 1 kere gösterilir böyle her sayfa yenilemede çıkması can sıkıcı.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Reklam önemli ama kapanmayacak şekilde verilen reklamlar ahlaka aykırı oluyor.Burada da böyle bir durum söz konusu +9sn sonra kapatabiliyorsunuz

Reklamları ben ayarlamıyorum o yüzden bir yorum yapamam ama ihtiyaç var ki kapanmayan reklam koyulmuş demek ki.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Reklamları ben ayarlamıyorum o yüzden bir yorum yapamam ama ihtiyaç var ki kapanmayan reklam koyulmuş demek ki.
Senin koymadıgını bılıyoruz zaten burada yapanlara karşı kendi görüşümü savundum.

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
9 sn kapanmıyor bide 1 mgbit internetiniz varsa yandınız

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Sdn icin filtre uygulamiyorum ve arada reklamlara kendi istegimle tekrar tekrar basiyorum. Buranin ekmegini yiyorsunuz 1-2 tiktan zarar gelmez heralde.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
bir de şöyle düşünün arkadaşlar ne kadar çok adblock kullanırsanız bu reklamlar o kadar artacak, herkesi düşünerekten birşeyler yapabilirz ve adblock kaldırırz ben uzun bir süredir kullanmıyorum tamam reklamsız sayfa temiz ama bu iş te reklamla dönüyor ;)

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Reklamdan para gelmesi lazımda resmen her sekmede reklam gözüne giriyor insan siteden tiksinmeye başlıyor bir süre sonra bu nedir reklamın açılması var kapatması var eh ama.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Reklam dönüyor ama bıktırdı artık bir yere kadar. Her zaman çıkmasa bir kere çıksa iyi olur. Bu yüzden ad block kullanıyorum..

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bende adblock kullanıyorum ama forumda kapalı hale getiriyorum, aklıma geldikçe reklamlara tıklayıp destek olmaya çalışıyorum.

Bir kaç kere bilgisayarı formatladım google hesabımı chromeye girince direk eklentiler falan gelip aktifleşmişti şöyle 1 hafta adblock açık kullanmışım bende dedim reklamlar falan kaldırıldı galiba ama yeni fark ettim şimdi düzelttim :)

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Reklamlar sayfanın tamamında çıkarsa tabi Adblock kullanırız.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Reklamsız interneti deneyimlediğim için en ufak pişmanlık duymuyorum.
Sevmiyorum reklamı. Sevmiyorum işte.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Mobilden sdnye giriyorum forumda da tapatalk hiç böyle sorunlarım yok şükür :)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Bende neden çıkmıyor. Birde artık şu App Store'da ShiftDelete.Net uygulamasını bir güncelleyin hiç yakışmıyor.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Mobilden sdnye giriyorum forumda da tapatalk hiç böyle sorunlarım yok şükür :)

Biz de eklentiler ile temizliyoruz orası sorun değil zaten de. Hani daha düzgün reklam yerleştirmesi olsa, yazının üzerinde gezerken birden reklam fırlamasa bizi rahatsız eden. Bunların sonucunda biz de eklentileri bu site için devre dışı bırakır ve reklamlara tıklayabiliriz belki dimi?
Üstte çıkan Hürriyet haber reklamları tıklanabilir seviyede bir haberse tıklıyorum mesela, aynı şekilde hepsiburada reklamı da. Onları özellikle engellemedim. ;)

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Sdn icin filtre uygulamiyorum ve arada reklamlara kendi istegimle tekrar tekrar basiyorum. Buranin ekmegini yiyorsunuz 1-2 tiktan zarar gelmez heralde.
Kesinlikle öyle ama kapanmayan bir reklamın ahlaken doğru olduğunu bana söyleyen biri var mı ?Bu konuda kesinlikle buradaki şahıslara seslenmiyorum.Ben reklamın zorla ısrarla konulmasının etiği yönden ele alıyorum.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yine başladı sayfanın tamamını kaplayan reklamlar.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Yine başladı sayfanın tamamını kaplayan reklamlar.
Google Chrome tarayıcı kullanıyorsanız Adblock eklentisini kurun ve reklamlara elvada diyin .
Yandex tarayıcı kullanıyorsanız eğer Uzantılardan Adguard kullanabilirsiniz.