SDN Anayasası [Cezalandırmalar Hakkında] Bilgilendirme Konusu (Lütfen Okuyunuz!)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Ceza Sebebi: Siyasi Propoganda Yapmak
Geçerlilik Süresi:
4 Ay
Hayırlı olsun...
SDN yi gerçekten seviyorum ve beğeniyorum.Ama bende bir noktada birşeyler söylemek istiyorum.Özellikle siyasi konularda bence SDN yanlı davranıyor gibi.Bu koulara daha çok tek yanlı yorumlar geliyor aksi halde bir yorum olduğu zaman tüm üyeler başına üşüşüyor.Ve genelde olan karşı taraftaki kişiye oluyor.Malum forum olduğu için insanlar çok bilgi bilmeden çok fazla yorum yapıyorlar.Dolaysa o konuyla bilgli olan kişi kişi de sınırları aşabiliyor.Ya siyasi konulara hiç yer verilmesin ya da aklıma gelmiyor; başka bir çözüm yolu olsun.

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
daha boyle birsey gormedim bu sik yonetim ne oluyor ben yaklasik 8 senedir bircok sitede aboneyim ben dah boyle birsey ne gordum nede duydum acaba neyapmak istiyorsunuz zaten formunuzda kendiz bir kralik kurmusunuz benim bukadar mesajlarim var hangisoruda usubu bozmusum sizler gibi birkac kendini iyibilmis bir birinize giriyorsunuz ondan sora milete ceza kesmeye bakiyorsunuz bu sitede kendini cok bilmezler olmaya basladi zaten formunuzu windows 7 ayakta tutyordu onunda finali cikti boylece formdada kimse kalmayacak yok 1gunluk yok 1aylik yok senelik bari bumesaji usbu bozalara gonderin bunu yaziyorum ama sinirde ellerim titriyor yaziklar olsun yabanci siteler nekada anlayisli ne guzel paylasimlar yapiyorlar sizin su yazdiginiza bakin site sizin olsun ben yolcuyum siz hanci

redbull ve sdn yönetim kanatlandırır haberin olsun :D

NoNeTheLeSs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
diğerlerini anladımda bu çok "ucu açık" geldi bana,

yani her halûkârda modların insiyatifine mi kalacağız?

bir de üst kurul olsa iyi olurdu, "temyiz" için. neyse benim bir ricam olacak

bunların sonuna bir de pişmanlık kanunu eklensin. olurda bir gün

buradan "ayrılmak zorunda" kalırsam(yanlışlıkla 50 puan alırsak yani)

geri dönmek isterim. eee ne demişler tilkinin dönüp geri

geleceği yer SDN dir:Dselametle.

Böyle bir özellik yeni temamız ile birlikte aktif olacaktır.
Yapılacak yeniliklerden sadece bir tanesidir.
Alakanızdan ötürü teşekkür ederiz..

ne diyelim, hayırlı uğurlu olsun :)

site sahibi o konudaki en büyük içerik üretici olduğu sürece kapanmaz tabii :thumbdown:

Bu konu hakkında 9621874 defa açıklama yapıldı arkadaşlar.
Forum Hakkında bölümünden ulaşabilirsiniz.
Yada Forumumuzun "Arama Yap" Fonksiyonunu kullanarak

1. Çok önemli değil belki ama yinede sorayım. Burada "Özel Bölümler" den kasıt VIP bölümler dedikleri belirli kişilere özel bölümler mi? Yoksa üyelerin özel sayfaları mı?
2. 'Kasmak' tan kasıt, bu bölümlere girebilmek için gereken mesaj sayısı var ve bu sayıya ulaşabilmek için önüne gelen konuya mesaj yazmak mı? Gerçi 1. nin cevabı buradan biraz daha netleşiyor.

1) Özel bölümlerden kasıt 100 Mesajı olmayan giremez bölümleri
2) Aynen öyle.

bence bu konu cezaya dahil olmamalı çünkü bu +1 sistemi kullanıcıların diğer bir fikrine katıldığı zaman ondan alıntı yapıp altına +1 yazarak mesaj kirliliğini önlemek amaçlı yapılan bir uygulama.

Adı üstünde alıntı. fikre katılmak. Bir kullanıcı "Su 100 derecede kaynar" dediği zaman diğer bir kişininde aynı konu içinde "Su yüz derecede kaynar";

demesine gerek kalmadan;

Kısa ve öz anlatma biçimidir :) bu uygulamanın bu ceza sistemine dahil olmaması gerek.

Çogu mesajında kullanıcı +1 liyorsa yöneticileri düşündürür onun dışında tabiki yasaklanma sebebi olamaz

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Çok şükür ki orda yazanların hiçbirini yapacak biri değilim. Yoksa şimdi alır başımı giderdim :D

NoNeTheLeSs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Mesajlarınızı düzenlemekten öldüm.
Tamam bir sakin olun hele.
Olayı anladıysanız sorun yoktur :)

İyi forumlar

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Açıkcası bazı kurallar abartı olmuş. Bazı caydırıcı noktaların kaynağı olan bölümleri silmektense bu tarz yaptırımlar uygulamak ilginç bir yöntem gibi görünüyor.

Bakalım kazan doğuracak mı

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kurallarda açıklar var.
Mesela ;

Ceza Sebebi: İllegal İçerik Yayınlamak
Geçerlilik Süresi:
5 Ay

Bu işi yapan bir üye 20 ceza puanı ile o anda 5 ay cezaya mı yoksa 25ten aşağı olduğu için 7 gün cezayamı çarptırılacak? Yoksa burda takdir kıytırık Türk adalet sistemindeki gibi hakimemi ait olacak. Eğer hakime ait olacaksa bu uzun listeye ne gerek vardı? Çocuklar galiba bu işi batırdınız...

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kurallarda açıklar var.
Mesela ;

Ceza Sebebi: İllegal İçerik Yayınlamak
Geçerlilik Süresi:
5 Ay

Bu işi yapan bir üye 20 ceza puanı ile o anda 5 ay cezaya mı yoksa 25ten aşağı olduğu için 7 gün cezayamı çarptırılacak? Yoksa burda takdir kıytırık Türk adalet sistemindeki gibi hakimemi ait olacak. Eğer hakime ait olacaksa bu uzun listeye ne gerek vardı? Çocuklar galiba bu işi batırdınız...

5 ay boyunca o 25 puan hanesinde yazili olacak, 50 ye tamamlarsa abbasa yol gorunecek diyor acikca.
5 ay sonra o 25 puan gidecek tabi ayni sucu islemezse yeniden o zamanda zaten yine yildizlara yolculuk filmi basliyor.
7 gunluk hak mahrumiyeti ayri bir durum, o 25 puanin getirisi.
Anlasilmayacak birsey degil ki bu.
Ehliyeti olanlar iyi bilir onlara sorsun anlayamayanlar :D

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Hadi gençler dünyayı kurtarıyoruz. :D

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Benim merak ettiğim bişe daha var.Mesela ben "bizi salak gibi görüyolar" dediğim zaman ceza mı almam gerekiyor

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
NoNeTheLeSs dedi ki:
Ceza Sebebi: Özel Sebep Burada Yazılmayan Yöneticinin Verdiği Özel Sebep
Geçerlilik Süresi: Yöneticinin insafiyetine kalmış.

Son secenegi anlamayanlar icin goruntulu anlatim :mrgreen::mrgreen::w00t:

2dso8ia.jpg

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Lütfen Okuyun Yazısı Çıkınca Korktum Dedim Noluyo Bee :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
arkadaşlar bu kurallar anayasaya aykırı ben anayasa mahkemesine gidiyorum :lol: şakası bir yana kurallar ağır olmuş yaw :) puanların en düşük geçerlilik süresi 1 ay :D bu çok fazla üye onu o puanı sildireseye kadar 50 çoktan dolar :D demedi deme adminim flood mesajlar internet yoğunluğundan da kısaca TTnetten de oluyor :D mesaj gitmedi diye bir tıklıyorsun bir bakmışın mesaj iki defa gitmiş :D

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Sıkı bir sistem
Hepimize hayırlı olsun

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Ceza Sebebi: Özel Sebep Burada Yazılmayan Yöneticinin Verdiği Özel Sebep
Geçerlilik Süresi: Yöneticinin insafiyetine kalmış.
Bence de bu madde hiç uygun olmamış führer yönetimine dönmemelidir. Bir nazi forumu gibi olmayacak değilmi sdn.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
örnek verdim orda içimde kalan bişe yok :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bugün trafiğe çıktım polisten ceza yiyeceğim diye korkarken foruma bi girdim ceza sistemi :D
İyi oldu aslında, ehliyet aldığımızda ceza puanları hakkında bilgilimz olur en azından :D
İnşallah uygulama safhasında bir sorun çıkmaz, hayırlı olsun diyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...