SDN Anayasası Ceza Puanlarında değişiklik [ 25.12.2017 ]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

aslında banlı iken özel mesajlar açılmıyor o düzeltilmeli yoksa anlamsız mesaj oluyor.

Master Yoda

Profesör
istediği zaman forumdan ayrılmak'tan kastınız nedir

confiker'e katılıyorum 3 gün ban yemişim neden olduğunu bilmiyorum sadece yasaklanma nedeni aşağıda yazmaktadır gibi bir şey yazıyoru yanında Yasaklama Nedeni yazıyordu.

3.uyarıdan sonra bir ay ceza geliyor mesela tamamı kalın harflerle yazmak 1 ay cezam bitti diyelim bir daha aynı hatayı yapsam bu sefer(sadece 1 kez yapsam cezadan sonra yani bir uyarı alsam) 3 gün ceza daha mı alcağım

küfür veya hakaret ettim ceza puanı 40 ceza süresi 1 ay fakat 40 ceza puanına ulaşan normalde 4 hafta ceza alıyor bu yaklaşık 2 ay oluyor

Fragger

Dekan
istediği zaman forumdan ayrılmak'tan kastınız nedir

confiker'e katılıyorum 3 gün ban yemişim neden olduğunu bilmiyorum sadece yasaklanma nedeni aşağıda yazmaktadır gibi bir şey yazıyoru yanında Yasaklama Nedeni yazıyordu.

3.uyarıdan sonra bir ay ceza geliyor mesela tamamı kalın harflerle yazmak 1 ay cezam bitti diyelim bir daha aynı hatayı yapsam bu sefer(sadece 1 kez yapsam cezadan sonra yani bir uyarı alsam) 3 gün ceza daha mı alcağım

küfür veya hakaret ettim ceza puanı 40 ceza süresi 1 ay fakat 40 ceza puanına ulaşan normalde 4 hafta ceza alıyor bu yaklaşık 2 ay oluyor
1- Forumdan ayrılmak istediğini belirttiğinde hesabına buna dair uyarı veriyoruz ta ki tekrar foruma geri katılmak için bildirim yapana kadar. Bu süre içerisinde forumda hesabın görünecektir fakat bir işlem yapamayacaksın.

2- Verilen cezaların sebepleri detaylarıyla açıklanmaktadır. Yasaklanma nedeni yazıldığında " neden 3 gün ban yediğini " de öğrenmiş oluyorsun zaten.

3- Aldığın ceza bittiği zaman yeni aldığın cezaya ait puan biten ceza puanın üstüne eklenmez. Bir ceza bitmeden yeni bir ceza aldığın zaman puanı üstüne eklenir.

4- Küfür veya hakaret ettiğin zaman 40 puan cezası alırsın bunun süresi 1 aydır. Ayrı ayrı yada benzer puanları 40'a kadar topladığında tekrar ceza alırsın ( Bitmemiş bir ceza varsa üzerine eklenir )

Yukarıdaki tek seferde verilen ceza puanlarının haricinde puan toplayan üyelerimiz için verilecek ceza süresi:

2- Verilen cezaların sebepleri detaylarıyla açıklanmaktadır. Yasaklanma nedeni yazıldığında " neden 3 gün ban yediğini " de öğrenmiş oluyorsun zaten.
"Yasaklama nedeni: Yasaklama nedeni" yazıyor başka hiç bir şey yazmıyor yasaklamaların yüzde 99unda bu oluyor başka hiç bir şey yazmıyor.

Bu tarz bir mesaj gelmesi gerekir. Gelmiyor mu?
Ekli dosyayı görüntüle 31505
Yasaklama aldigin zaman özel mesaj kutusunu açamıyorsun. E haliyle gelen mesaja bakamıyorsun.
Foruma girmek istediğinde üstte bir "hata" yazisi hemen altinda reklam hemen onun altında ise "Yasaklama nedeni:Yasaklama nedeni" yazıyor halbu ki burada neden yasaklandığımız ve bitiş süresi yazmalı.

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Forum yeni eklentiye geçsin düzelecek

F1kan

Profesör
@Fu millet ne banlar atıyor... Sen bir banı benden esirgiyorsun

stat counter