SDN Ailesine Kucak Dolusu Merhaba

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soulmy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar. Ben soulmy. Ben daha önce de üye olmuştum ve üye olduğum gün banlanmştım. :D Banlanma sebebim forum kurallarına aykırı paylaşım yapmış olmam.

Şimdi tekrar üye oldum. Açtığım konulardan sadece tema paylaşımlarım kalmış. Tekrar ban yememek için size danışayım dedim. Tema paylaşmak yasak mı değil mi?

Şimdi diyeceksinizki forum kurallarını oku. Forum kurallarında wallpaper paylaşımı yasak falan demiyor ama wallpaper paylaşımlarım silinmiş. :D

Herkese iyi forumlar.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Hoş geldin.

Duvar kağıdı paylaşmak tabii ki de yasak değil. Silinmesinin sebebi çok büyük ihtimalle senin paylaşım biçiminle alakalı. Burası her foruma benzemez, illegal içerik yasak burada. :)

Forum kurallarını okuyalım lütfen.

soulmy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hoş geldin.

Duvar kağıdı paylaşmak tabii ki de yasak değil. Silinmesinin sebebi çok büyük ihtimalle senin paylaşım biçiminle alakalı. Burası her foruma benzemez, illegal içerik yasak burada. :)

Forum kurallarını okuyalım lütfen.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Hayatımda illegal paylaşmadım paylaşmam da. :)

Ekleme: Resim olarak daha önce Galatasaray ve +16 resimleri paylaşmıştım yanılmıyorsam. +16 resimleri anladım ama Galatasaray resimlerim niye silindi onu anlayamadım. Neyse önemli değil.

Reaksiyon puanı
2,146
banlanan biri tekrar üye olur ve önceden banlanan biri olduğu anlaşılırsa yine banlanıyor, yani sen kendin itiraf ettiğine göre yine banlanacaksın :D

eski nickinle alakası olmayan bir nickle üye ol ve bundan kimseye bahsetme :D

prisoner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
banlanan biri tekrar üye olur ve önceden banlanan biri olduğu anlaşılırsa yine banlanıyor, yani sen kendin itiraf ettiğine göre yine banlanacaksın :D

eski nickinle alakası olmayan bir nickle üye ol ve bundan kimseye bahsetme :D

Anlamamazlıktan gelsek :)

soulmy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman şimdiden elveda. Sizi tanımak güzeldi. Yahu bir insan üye olduğu gün ban yer mi yaa. Hem de iki kez. :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Galatasaray resimleri en çok hassasiyet gösterdiğimiz banlanma sebebidir.

soulmy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an kendimi kurbanlık koyun gibi hissediyorum. :(

Reaksiyon puanı
2,146
Ya bi konu vardı bulamıyorum, elemanın biri geldi AliA'dan yardım istedi, önceki nickiyle ilgili birşeydi, AliA'da önceki nickiniz banlanmış bunu da banlamak zorundayım dedi banladı adamı :D selam verdi borçlu çıktı eleman :D

Şaka bi yana da banlamayın adamı birşey değişmez başka nick alır gelir kimseye de söylemez kaynar gider, zaten yeni bi arkadaş, gerek yok tekrar banlamaya.

--- Mesaj Güncellendi ---

Şu an kendimi kurbanlık koyun gibi hissediyorum. :(

Üzülme sen de banlanırsan dediğim gibi yap tamamen yeni bir kimlikle gel :D

soulmy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ulen iyi niyetli olarak daha önce ban yediğimi söyledim, şimdi tekrar ban yiyeceğim. Şimdi tekrar üye olup kimliğimi gizlesem ban yemeyeceğim.

Yani dürüst olursan ban ye, sahtekar olursan ban yeme. Ne acayip bir durum yahu.

Reaksiyon puanı
2,146
Multi üyelik diyorlar buna, ben de tasvip etmiyorum, dur bakalım belki de banlamazlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...