SDN 29 Ekim'İ Neden Kutlamadı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayster

Asistan
18 Ekim 2016
139
26
28
Evet, sanıyorum ki başlık gayet açık her sene olduğu gibi SDN yine geleneği bozmayarak sitenin herhangi bir köşesine ufak bir banner koymaktan aciz founder of SDN Hakkı Alkan eleştiri oklarımın hedefindedir. Direkt olarak kendisininden mantıklı bir cevap bekliyorum...

Diğer tüm siteler hatta Google bile Doodle yapmışken SDN ölü taklidi yaptı! 29 Ekim'i kutlayan özel bir haber yayınlamadı!

15 Temmuz'a defalarca haber yapıyorsun 29 Ekim'i neden kutlamıyorsun ey Hakkı Alkan @Troy

_FAUST_

Dekan
17 Haziran 2016
6,422
1,612
293
29
Şehit haberleri şusu busu derken hiç kutlayasım gelmedi,ortam gergin bozuk buruk bir bayram oldu.:(

Ben Kenobi

Dekan
6 Kasım 2011
7,335
3,155
293
Bence de yapılsa iyi olurdu ama 15 Temmuz ile 29 Ekim'i sanki rakip gibi göstermeniz hos olmamıs.

mayster

Asistan
18 Ekim 2016
139
26
28
arkadaşlar DH'da olduğu gibi elma ile armutu karıştırmayın amacım tartışma ortamı yaratmak değil 15 Temmuz apayrı bir olay ben Cumhuriyetin kuruluşundan bahsediyorum!

Entürkteynment

Doçent
10 Kasım 2015
532
186
43
Evet, sanıyorum ki başlık gayet açık her sene olduğu gibi SDN yine geleneği bozmayarak sitenin herhangi bir köşesine ufak bir banner koymaktan aciz founder of SDN Hakkı Alkan eleştiri oklarımın hedefindedir. Direkt olarak kendisininden mantıklı bir cevap bekliyorum...

Diğer tüm siteler hatta Google bile Doodle yapmışken SDN ölü taklidi yaptı! 29 Ekim'i kutlayan özel bir haber yayınlamadı!

15 Temmuz'a defalarca haber yapıyorsun 29 Ekim'i neden kutlamıyorsun ey Hakkı Alkan @Troy

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun - Türkiye Cumhuriyeti'nin 93. Yılı

Ben Kenobi

Dekan
6 Kasım 2011
7,335
3,155
293
Ne demek istediğinizi anlamadım hocam 29 Ekim'i daha mı küçük görüyorsunuz?

Anlasılmayacak birsey yok.
Neden konserde Tarkan var da Mustafa Sandal yok der gibi olmus.
Tarkan ve Mustafa Sandal müzik sektöründe birbirine rakip.
Ancak bu konuda belirtilen kavramlar birbirine rakip kavramlar değil.
Birbirinin alternatifi de değil.
Dolayısıyla bu sekilde göstermek hos olmamıs.

Nagrazo

Asistan
3 Eylül 2016
481
117
43
ya dalga mı geçiyosun ben moderatörden mi bahsediyorum burda?

Hakkı Alkan imzalı bir 29 Ekim Kutlu Olsun! la la la şeklinde bir haber paylaşılmalıydı anasayfada ya da siteye banner eklenmeliydi!
Forum bu kardeşim ya işiniz sıkıntınız olunca bu yetkili insanların konularını okuyorsunuz hallediyorsunuz işinizi de şimdi yok mu sayıyorsunuz.Ha Hakkı abi yapmış ya da başka bir yetkili ayıp be...

Entürkteynment

Doçent
10 Kasım 2015
532
186
43
Şart mı Hakkı Alkanın olması? Koskoca ülkeyi yönetenler kutlamıyor sen buna mı takıldın? Sayfanın kutlaması önemli bir iki kişinin değil.

mayster

Asistan
18 Ekim 2016
139
26
28
Forum bu kardeşim ya işiniz sıkıntınız olunca bu yetkili insanların konularını okuyorsunuz hallediyorsunuz işinizi de şimdi yok mu sayıyorsunuz.Ha Hakkı abi yapmış ya da başka bir yetkili ayıp be...
ne alakası var şaka yapıyor olmasılın! 29 Ekim, 30 Ağustos, 10 Kasım bunlar önemli tarihler eğer bunları atlarsak vay bizim halimize...

Nagrazo

Asistan
3 Eylül 2016
481
117
43
ne alakası var şaka yapıyor olmasılın! 29 Ekim, 30 Ağustos, 10 Kasım bunlar önemli tarihler eğer bunları atlarsak vay bizim halimize...
Diğer forumlardan mı gönderdiler protest için seni kardeşim be güldürüyorsun adamı eğer bunları atlarsak ne demek forumun kıdemli yöneticisi paylaşmış ve bir sürü hit almış...Kötüleyeceğim diye ottan ...dan sebepler bulmayın.

mayster

Asistan
18 Ekim 2016
139
26
28
Şart mı Hakkı Alkanın olması? Koskoca ülkeyi yönetenler kutlamıyor sen buna mı takıldın? Sayfanın kutlaması önemli bir iki kişinin değil.
o koskoca dediğin yöneticilerin neden kutlamadığını hepimiz biliyoruz zaten ucu siyasete çıktığı için burada konuşmak istemiyorum ama eğer sende o zihniyete sahipsen zaten normal, tartışmamıza bile gerek yok söyle de boşuna yorulmayalım.

mayster

Asistan
18 Ekim 2016
139
26
28
ya ne saçmalıyorsunuz siz?! ben burada direkt olarak Hakkı Alkan'dan bir cevap bekliyorum cevap verirse konuyu kapatabiliriz ki okudu az önce kendisi de... @Troy

Entürkteynment

Doçent
10 Kasım 2015
532
186
43
o koskoca dediğin yöneticilerin neden kutlamadığını hepimiz biliyoruz zaten ucu siyasete çıktığı için burada konuşmak istemiyorum ama eğer sende o zihniyete sahipsen zaten normal, tartışmamıza bile gerek yok söyle de boşuna yorulmayalım.
Koskoca dediğim bu ülkeyi yönetenler.Ayrıca zihniyet falan gelip bana burda o yakıştırmayı yapma senden fazla duyarlıyım ben bu konularda emin ol.Burası siyaset yeri değil.Kimse yapmıyorsa konu aç sen kutla.

mayster

Asistan
18 Ekim 2016
139
26
28
o zaman burdan şunu anlarım SDN, Cumhuriyet karşıtı gerici bir site...

Nagrazo

Asistan
3 Eylül 2016
481
117
43
Diyorum forum tarafından kutlandı diye sen diyorsun Hakkı Bey kutlayacak arkasından ekliyip foruma gerici diyorsun.Diyorum kardeşim diyorum forum kutlamış forum anlıyonmu

mayster

Asistan
18 Ekim 2016
139
26
28
bende diyorum ki ofiste biri osursa video çekenler samimi bir şekilde 3 dakikalık bir video çekselerdi olmaz mıydı? modlardan banane kardeşim hasta mısın ya!

reiis

Öğrenci
12 Ekim 2013
63
2
8
Sitede bayrak görmedim bana kutlama mesajı gelmedi demekki shiftdelete gerici yobaz çağdışı bir site

pesimist

Rektör
Emektar
30 Eylül 2005
18,602
2,049
3,358
40
Allah'a şükür Atatürk'çüyüz. Gerici hiç olmadık olmayacağız da.

Konu provakasyona doğru gittiği için kilitliyoruz.

Forumumuzda Atatürk köşesi kategorisi de mevcuttur. Başka forumlarda rastlayamazsınız.

İyi forumlar.

KİLİT !

Hakkı Alkan

Rektör
Yönetici
2 Haziran 2005
13,887
2,162
3,358

Merhaba kardeşim,

Kesinlikle haklısın. Kişisel hesaplarımdan paylaştım. Siteden de Tolga ve Kerem'e yetki verdim ama sanırım onların da yoğunluğuna geldi. Yine de sorumluluğu üzerime alıyorum ve bu durumdan dolayı sizlerden özür dilerim.

Bundan böyle daha da dikkatli olacağım.

Hassasiyetiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...