SD CARD a attığım müzikleri telefonun müzik playerında yok

Bu konuyu okuyanlar

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Selamın aleyküm arkadaşlar bilgisayardan indirdiğim müzikleri sd card a attım yaklaşık 50 tane ama telefonun müzik oynatıcısnda 2 tanesi var diğerlerini nasıl müzik playere geçireceğim yardımcı olursanız sevinirim

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende de Galaxy S3 , bu sorunla karşılaştığımda sd kartın içine girip herhangi bir parçaya tıklayp çalıştırınca hepsi geliyordu... sende dene istersen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede gelmedi Mp3 Benimkisi Attığım 28 Muzik Yok USB Kablosu İle AttIM Yok !! :(

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
SD kartın korumalıysa eğer görmeyebilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam bu konuda yardım edebilecek kimse yok 32 gb karti bosa aldik demeyim ya !!! Yok ne yapsam görünmüyor muzikler resimler :s

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
telefonun dosya yöneticisi yokmu onunla girip mp3 leri bul ve çal yine olmazsa telefonu sd kart takılıyken bilgisayara bağla tel. android ise ayarlardan usb bağlantısını takip ederek bağla bilgisayarın telefonun belleyini ve sd kartını görsün gürdüğünden emin ol ve bilgisayarım menüsünden sd karta girip mp3 leri taşı telefon görecektir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam denedim bilgisayar ile taşıdım olmadı telefonla taşıdım olmadı. Sd karta girip çalıyorum muzikleri yok nafile. :s

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
tag bilgilerini duzenle cok uzun olunca bazen gomez mp3 harici gormez butun sarkilar diye secenek varsa oyle bak benim ch@t527 oyle goruyor mp3,wma filan taniyor wav tanimiyor .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam kusura bakma ben tam anlamadım :) tag bilgileri derken tam olarak ne yapmalıyım sarki formatini kastediyorsan şarkı formatiyla alakali problem yok sanirim muzikleri telefona taşıdığımda hepsini görüyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
winamp ile dinlerken sarki bilgileri gozukur ya ona tag bilgisi diyorlarmis the-grudge derdi bunu sonra mp3'e saydirir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hoc ben sorunumu hala halledemedim ?! Biraz kafa agrittik ama kusuruma bakmayın

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Bazı Telefonlar Türkçe Karakter Desteklemiyor 1-2 Müzik Göremeyebilirsiniz.Ancak Konuyu Acan Arkadaş 50 Müzik Diyor Onu Bende Bilemeyeceğim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende 490 müzik vr hafıza kartında
fakat tele taktığında 271 tanesi gözükyo bi fikri olan var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu pcye bağla aygıt içerisinde .nomedia olarak dosya ara bulduklarını sil çalışr ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:oğlum benim sony ericson wt19i var içine 1.000.000 müzik attım hepsi çalışmadı 256 gb sd kart boşa gitti demeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
no mediayı arattım öyle bişey yok dedi yine aynı hatayı verdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
müzik meydanına gidip ordan kütüphaneyi güncelle büyük ihtimal düzelir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa htc bi telefon var one başka bişeymi bilmiyorumda internetten müzik indiriyoruz youtubeden youtube dönüştücürüsünden müzik iniyo ama doya çalıştırlamıyo diyebi hata veriyo aynı şarkıyı başka telefondan indirip bluetooth dan gönderip çalıştırıyoruz çalışıyo indirip çalıştırmak için nasıl bi uygulama yapmamız lazım bilen vara yarım edebilirmiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum Galaxy Note 4 Telefona 3 Tane Film Attım Sonra Müzikler Resimler Videolar Klasörlere Taşındı Müzikler de yok Klasorden bakcn Ne Yapmam lapzım acil taaqtik

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,415
Benzer bir problem benim başıma da geldi. Problemi çözdüm. Problem şuydu: Kendi hafıza kartımı arkadaşın telefonuna takmıştık. Sonrasında tekrar kendi telefonuma taktım ama bu sefer Galeri uygulaması ve müzik uygulamasında Sd kart içerisindeki resim, müzik ve videolar görünmüyor. Telefonda ES Dosya yöneticisi vardı. Ona giriyorum ve klasorlerin içine bakıyorum, klasorlerde müzik ve resimler var. Tıklayıp açabiliyorum ve dinleyebiliyorum. Ama galeride ve müzik playerde görünmüyor.
Çözüm:
Bu problemin klasör virüsünden olabileceğini düşündüm. Önce Es Dosya yöneticisi ayarlarından gizli klasorleri görünür hala getirdim. Sonra hafıza kartında root kısmına yani hafıza kartına direkt açılmış klasörleri silip yeniden aynı isimle oluşturdum. Ve klasörlerin içinde bulunan gizli dosyalar dahil tüm dosyaları aynı isimle yeniden oluşturduğum klasörlerin içine attım. Artık galeri ve music player'da görünüyor.
Kolay gelsin.