Sayfa bulunamadı 404 hatası

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,244
Sdn yazıları/haberlerini editörler linki atınca tıkladığımız bağlantıda bu hatayı veriyor. Wordpress altyapısına yeni geçtikleri için olabilir fakat bu hatada her konunun altında birilerinin belirtmesine rağmen ısrarla devam ediyor. Çok mu zor bunu düzeltmek ?
Bi el atılsa iyi olurdu forumumuz adına :)

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Sdn yazıları/haberlerini editörler linki atınca tıkladığımız bağlantıda bu hatayı veriyor. Wordpress altyapısına yeni geçtikleri için olabilir fakat bu hatada her konunun altında birilerinin belirtmesine rağmen ısrarla devam ediyor. Çok mu zor bunu düzeltmek ?
Bi el atılsa iyi olurdu forumumuz adına :)

Merhaba,

Bu konu bilindiğinden dolayı aslında konu açılmasına gerek yoktu fakat madem konu açmışsınız size bilgi vereyim, geliştircimiz olan @Fatih Toprak 'a gerekli bildirimler yapılmaktadır. Sizinde dediğiniz gibi alt yapı değişikliği nedeniyle bu tür problem yaşanmaktadır. Daha önceden WEB Tasarım,yazlım gibi işlerle ilgilendiniz mi bilmiyorum fakat bu işler kolay değildir ve biraz zaman alabilir buna istinaden de geliştiricimiz elinden geleni yapmaktadır. Sorun giderilene kadar size önerim; Forumda SDN anasayfaya ait gördüğün haberleri SDN anasayfasında arayıp, bulduktan sonra okuyabilrsiniz.

Sabrınız için teşekkürler.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Merhaba,

Bu konu bilindiğinden dolayı aslında konu açılmasına gerek yoktu fakat madem konu açmışsınız size bilgi vereyim, geliştircimiz olan @Fatih Toprak 'a gerekli bildirimler yapılmaktadır. Sizinde dediğiniz gibi alt yapı değişikliği nedeniyle bu tür problem yaşanmaktadır. Daha önceden WEB Tasarım,yazlım gibi işlerle ilgilendiniz mi bilmiyorum fakat bu işler kolay değildir ve biraz zaman alabilir buna istinaden de geliştiricimiz elinden geleni yapmaktadır. Sorun giderilene kadar size önerim; Forumda SDN anasayfaya ait gördüğün haberleri SDN anasayfasında arayıp, bulduktan sonra okuyabilrsiniz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Benimde karşılaştığım bir sorundu. :)

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,244
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Benimde karşılaştığım bir sorundu. :)
Herkesin karşılaştığı bir sorundur bu zaten :)
Merhaba,

Zor olduğunu tahmin ediyordum ama ne kadar zor bilemedim :)
Yine de ilgi için teşekkür ederiz :)

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,443
1-2 ay içersinde hallolacaktır alt yapı işleri kolay değil

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,244
@Mustafa Deliktaş selamlar, örnek bir kaç link paylaşabilir misin bizimle ?
Mesela buyrun

https://forum.shiftdelete.net/threads/instagram-ile-artik-anket-yapabileceksiniz.524628/

Screenshot_2017-10-04-13-10-15.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bazen anasayfaya düşen haberler için bile sayfa bulunamadı hatası veriyor.
Sözde Türkiye'nin en büyük "teknoloji" sitesi :D