Savaş çıktı yetişin

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Oraya laf anlatmak için üye olmaya bile üşeniyorum. Odun bugün olduğu gibi yarın da odun olacaktır.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Derdin ne ki kardeşim.
Orada öyle bir konu açıyorsun.
Orada da beni ezmeye çalışıyorsun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Orada ben durumu düzeltmeye çalışıyorum.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bu tarz şeyleri pek doğru bulmuyorum. İsteyen istediği forumu, siteyi kullanabilir.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Bu tarz şeyleri pek doğru bulmuyorum. İsteyen istediği forumu, siteyi kullanabilir.
Hocam neden böyle bir konu açarsın ki nedeni ney ?

Kurallar uyulması için vardır.

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Her insan istediği yerde takılır, yazar bu kimseyi ilgilendirmez. Beğenmiyorsan çıkar gidersin. Aynı konu SDN'de Technopat için açıldı aynı şeyleri dedim. O forumun kuralı farklıdır, bu forumun kuralı farklıdır. Bana hoş, sana kötü gelebilir. Teknopatın üslubunu beğenmediysen böyle şeyler ile uğraşmaya değmez. Beğenmiyorsan bak sağ üstte profiline tıklıyorsun ve ardından çıkış yap seçeneğine tıklıyorsun. Bu kadar basit. Bu tip tartışma yaratmak amaçlı bir konunun ise onaylanması da çok ayrı bir saçmalık bence.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Bende mi savaş çıkarsam? :D

sanırım 3 yıllık filan ban yemiştim hatırlamıyorum. Şimdi açılır helhalde ama iyi olmuş ban atmışlar diyorum içimden. Geri dönüpte yazasım gelmiyor. Bazen herşeyi oluruna bırakmak gerekli.

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
SDN'nin en kral forum olması
Savaş çıkardım.:)

Bu arada adımı farklı yaptım oradaki de benim :)
Technopat'ı sevmem, uğraşmanız gerekmezdi böyle bir şey için :D
Technopat'ın sevdiğim tek yanı iyi bir bilgi kaynağı olması fakat kurallar çok ağır ve katı geliyor bana.
Her insan istediği yerde takılır, yazar bu kimseyi ilgilendirmez. Beğenmiyorsan çıkar gidersin. Aynı konu SDN'de Technopat için açıldı aynı şeyleri dedim. O forumun kuralı farklıdır, bu forumun kuralı farklıdır. Bana hoş, sana kötü gelebilir. Teknopatın üslubunu beğenmediysen böyle şeyler ile uğraşmaya değmez. Beğenmiyorsan bak sağ üstte profiline tıklıyorsun ve ardından çıkış yap seçeneğine tıklıyorsun. Bu kadar basit. Bu tip tartışma yaratmak amaçlı bir konunun ise onaylanması da çok ayrı bir saçmalık bence.
Abicim hak veriyorum da insanın yazası geliyor. Bilgisizken soru bile sormuşsan direk eziyorlar seni, sanki benim dediğim doğru dedik.

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bende mi savaş çıkarsam? :D

sanırım 3 yıllık filan ban yemiştim hatırlamıyorum. Şimdi açılır helhalde ama iyi olmuş ban atmışlar diyorum içimden. Geri dönüpte yazasım gelmiyor. Bazen herşeyi oluruna bırakmak gerekli.
Gelın oraya darbe yapak :D

Reaksiyon puanı
5,172
Sdn forumun seviyesini düşürüyorsun. Bizim senin gibi bir yerde yediği haltla başka yerde övünenlerle ihtiyacımız yok...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Technopat'ı sevmem, uğraşmanız gerekmezdi böyle bir şey için :D
Technopat'ın sevdiğim tek yanı iyi bir bilgi kaynağı olması fakat kurallar çok ağır ve katı geliyor bana.

Abicim hak veriyorum da insanın yazası geliyor. Bilgisizken soru bile sormuşsan direk eziyorlar seni, sanki benim dediğim doğru dedik.
Uğraşmam değilde kardeş zaten uğraşmıyordum. Ama orada birkaç arkadaşla yönetimi yanlış çıkarınca ooohhhoooo Millet daldı konuya darbe yaparmışcasına :D

Ne günlerdi beee :D Sonuna kadar haklıydık Teknik bir konu üzerinde tartışıyorduk sanıyorum aklımda değil şimdi. Varya Konu uçtu Konudakıler hafifce cezaladırıldı.

Cezam bitene kadar başka bir foruma taşındım, orada arkadaşların bazıları karşıma çıktı. Ceza bitince gine konu açıp yardırdık. O güzel Banı nasıl yedim hiç aklımdan çıkmaz ama huehuehuehe

Orada bir kural var sanki---- Şeyimiz şeker Yersende bu , Yemesende bu

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
ban yemişim çıkış yap diyorum banlısınız diyor hala o kadar gerzek bir forum görmedim ya :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
xentoronun çerezlere müdehale edememesinden çerezleri sil.