Satın alınan ürünün 2 gün sonra indirim olması

Bu konuyu okuyanlar

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Arkadaşlar,

18.02.2019 tarihide SSD disk 3.5" hard disk aldım şuan ki fiyata göre 100-110 TL fazla ödeme yaptım.
kredi taksit şeklinde satın aldım ürün iade hakkım var mı?

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
@ConfickerBelasi
Ürün kullandınız açılmış vs. Diyorlardı
3.5 seagate disk arızalı geldi yolladım direk iade istedim hemen kabul edilmedi ve servise yönlendirme girişimi oldu şu an disk iade sürecinde bunun içinde iade talebinde bulunacağım

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,700
Fiyat farkı kusur olarak görülmüyor. Şirketler para iadesine hiç bir şekilde (haklı dahi olsan) yanaşmıyor. Önümüzdeki aylarda daha sık rastlayacağız fiyat düşüşlerine. Dolar kurunun oynaklığı bunun sebebi.

Rebelle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkın var. Kullandım beğenmedim deyip, iade edebilirsin. Eğer kabul etmezlerse tüketici haklarına bildir.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Fiyat farkı kusur olarak görülmüyor. Şirketler para iadesine hiç bir şekilde (haklı dahi olsan) yanaşmıyor. Önümüzdeki aylarda daha sık rastlayacağız fiyat düşüşlerine. Dolar kurunun oynaklığı bunun sebebi.
Tüketici hakem heyetine git. Halleder onlar

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.
4 TB hdd > arızalı geldi iade ettim.
500 gb ssd disk > iade ettim

kontrol için açtım kullandım PC bağlantısını yaptım sorun olduğunu görünce paketledim. referans kodu ile iade ettim.
3 gün oldu iade sonrası kontrol sonrası 2 gün içerisinde hesaba geçer diye yazıyor güya ortada bir şey yok ve 20 gün beklemeniz gerekiyor.
yok ürünler açılmış bu ürünlerde direk iade yok servis sürecine çekiyorlar konuyu kontrol edilecek sorun var mı diye vs.

Son mesajlar