Satılık Zengin GTA V Hesabı

Bu konuyu okuyanlar

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Merhabalar. Uzun süre oynadıktan sonra artık sıkıldım ve GTA V hesabımı satmaya karar verdim.

Hesap : 108 LVL, 42 Milyon Dolar para, Her şeyi son seviye bir Facility, Evi, Ofisi, Her türlü araba-helikopteri olan bir hesap anlayacağınız. Herhangi bir banı yoktur. Ve hesap Socical Club hesabıdır. İçinde aktif olarak GTA V ve GTA:SA vardır.

Hesap son derece kasılmış bir hesap. Diğer araba-ev'lerle birlikte toplam değeri 100 Milyon falan ediyor.

Fiyat konusunda karar veremedim gelen tekliflere göre değerlendireceğim.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Merhabalar. Uzun süre oynadıktan sonra artık sıkıldım ve GTA V hesabımı satmaya karar verdim.

Hesap : 108 LVL, 42 Milyon Dolar para, Her şeyi son seviye bir Facility, Evi, Ofisi, Her türlü araba-helikopteri olan bir hesap anlayacağınız. Herhangi bir banı yoktur. Ve hesap Socical Club hesabıdır. İçinde aktif olarak GTA V ve GTA:SA vardır.

Hesap son derece kasılmış bir hesap. Diğer araba-ev'lerle birlikte toplam değeri 100 Milyon falan ediyor.

Fiyat konusunda karar veremedim gelen tekliflere göre değerlendireceğim.
Hile yapıldımı?

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Hayır herhangi bir hile yapılmadı. Ve herhangi bir banı yoktur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not olarak şunu da ekleyeyim. Şuan hesap 33 Milyonda'da. Son seviye bunker, XA-21(son seviye modifiyelenmiş) ve T20 alındı. Gider ayak arkadaşlarla oynarken bi çılgınlık yapalım dedik. Ama sonuç olarak totalde yine aynı değerde hesap.

Son düzenleme:

Son mesajlar