Satılık Uplay Hesapları

Bu konuyu okuyanlar

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Herkese iyi akşamlar öncelikle, elimde 3 Adet satılık Uplay Hesabı mevcuttur;

-Hesaplar kimseye ait değildir, tamamen alım-satım için kullanılan hesaplardır ve daha önceden hiç kimseye devredilmemiş, satılmamıştır. Sıfır hesaplardır.

-Hesaplarla beraber E-mailler'i de devredilecek ve kullanıcının şifre değiştirme sıkıntısı ortadan kalkacaktır. (Kullanıcının satıcıya tam olarak güvenmesini amaçlamak üzere E-Mail komple kullanıcıya devredilecektir.)

Hesapların her birinin içerisinde;
*Assassin's Creed Unity
*Assassin's Creed IV: Black Flag
*Assassin's Creed Chronicles China
*Watch Dogs
*World In Conflict

oyunları mevcut olmakta ve her hesap içerisinde eksiksiz olarak hepsi bulunmaktadır.

Örnek olarak bir hesabı şuraya bırakıyorum;

Ekran Alıntısı.JPG

Hesaplar daha öncede belirtildiği üzere sıfırdır, tamamen alım-satım amaçlanarak oyunlar satın alınmış ve hesaplar geliştirilmiştir.

Uplay üzerinde piyasa değerleri toplamı: 404 TL olan oyunlar, tarafımca anlaşmaya bağlı olarak indirimle beraber karşı tarafa satılacak, ve World In Conflict oyunu fiyata dahil edilmeyerek hediye edilecektir. -%50 fiyatına varan indirimler söz konusudur.

Hesaplar içerisinde herhangi bir sıkıntı yoktur, sıkıntı yaşayan arkadaşlara benle ve hesapla alakalı bir sorun olduğu sürece teknik destek sağlanacak, şahsımı aşan olaylar dahilinde bir destek sağlanmayacaktır. Para iadesi konusu satıcı ile müşteri arasında gelişen olaylar dahilinde sonuç bulacaktır.

Son düzenleyen moderatör:

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Bu oyunların tamamı ücretsiz dağıtıldı, For Honor'u almayı unutmuşsunuz sanırım.