Satılık Ultrabook i5-3317U İhtiyaç Fazlası-Makul Fiyata

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
ihtiyacımın fazlası olduğundan 2. el ultrabookumu satmayı düşünüyorum. Exper markadır ,i5 işlemciye ve 8 GB rame sahip.Tam performans da adaptör bağlı olmadan batarya durumu sizi rahatlıkla dört saat götürür çünkü gördüğüm en uzun pil ömürlü olan cihazlarından biri.Ürün alındığı zaman 7,5 saat götürüyordu bataryası
Kozmetik olarak Sol tarafında çok dikkatli bakınca ufak bir çizik bulunuyor , o da kesinlikle belli bile olmuyor, darbe de bulunmamaktadır. .Ayrıca bu kullanmış olduğum en hızlı açılıp kapanabilen laptoplardan biri cihaz sadece 13-14 saniyede tüm programlara rağmen açılıp , 6 saniyede tamamen kapanabiliyor.
20k7mgw.jpg

28bb39s.jpg

2edd252.jpg

Özellikleri:İşlemci Intel® Core™ i5-3317U Processor (3M Cache, 1.7 GHz) Windows 7 64 Bit

chipset:Intel®HM77 Chipset
Bellek (RAM) 8 GB DDR3 1333MHz

Hard Disk 128 GB SSD
Optik Sürücü DVD-RW
Ekran Kartı Intel® HD Graphics 4000
Ekran 14" LED ekran (1366X768)
Hoparlör Tümleşik Stereo Hoparlör
Ethernet 10/100/1000 Gigabit Ethernet
Kablosuz Ağ 802.11g 54Mbps Kablosuz ağ bağlantısı
Klavye Türkçe Q Klavye - Touchpad
Bluetooth Dahili Bluetooth
Webcam 1.3 MP Dahili Webcam
Diğer Kart okuyucu, 2 X 3.0 Usb Port ,1 X 2.0 Usb Port, Vga Out, Headphone Jack, Line-in,HDMI

Evde 4 laptop bir masaüstü oldu, bu ultrabooku en az 5 aydır falan kullanmıyorum , hiç bir sorunu bulunmuyor, sadece işyerimde kullandığım programlarımın da dahili lduğu iki cihazımı kullandığımdan artık bu evde yatıyor , Fiyat olarak öğrenci arkadaşları da düşünerek 300 tl gibi makul bir fiyat belirledim, özellikle belirledim bu fiyatı öğrenci arkadaşların çok rahatlıkla hem okul hem de ofis ihtiyacını giderecektir, kendim hiç oyun oynamadığımda oyun konusuna bir şey diyemem.Alan kimse kesinlikle memnun olacaktır, Lütfen ciddi alıcılar iletişime geçsin.

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlan güncel satış devam etmektedir

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
cihazda sadece onboard ekran kartı mı var?

Reaksiyon puanı
16,118
keşke alabilsek te exper,gasper kötü şöhretli markalar ...

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
keşke alabilsek te exper,gasper kötü şöhretli markalar ...

O tercihe göre değişir, ben aldığımda 2000 küsür civarı para vermiştim, üstelik Experin bu modeli pil ve performans bakımından oldukça iyi bir cihaz, tam bir iş cihazı o kadar programa rağmen 13 sn de tamamen açılabilen bir cihaza rastlamadım henüz..Şu an evde 3 laptop bir ultrabook bir de masaüstü pc si olan ve 6-7 markayı denemiş biri oılarak söylüyorum bunu..

Reaksiyon puanı
16,118
O tercihe göre değişir, ben aldığımda 2000 küsür civarı para vermiştim, üstelik Experin bu modeli pil ve performans bakımından oldukça iyi bir cihaz, tam bir iş cihazı o kadar programa rağmen 13 sn de tamamen açılabilen bir cihaza rastlamadım henüz..Şu an evde 3 laptop bir ultrabook bir de masaüstü pc si olan ve 6-7 markayı denemiş biri oılarak söylüyorum bunu..

okula ver ihtiyaç sahibi öğrenciye verirler sevap kazanırsın.

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
okula ver ihtiyaç sahibi öğrenciye verirler sevap kazanırsın.

Hocam zaten boşta duruyor diye böyle bir fiyat belirledim , yoksa şu ürünün ederinin en az 600 den aşağı olmayacağını sen de biliyorsundur herhalde..Biz hayrımızı her şekilde yaparız onda sıkıntı yok.i-5 işlemcili 8 gb ramli bir üründen bahsediyoruz...

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
@alcatraz telefonlarıma ve mesajlarıma neden cevap vermiyorsun.Umarım bunun altından bir şey çıkmaz.Ben yine kötü düşünmeyeyim fakat yarın öğlene kafdar forum veyahut tel you iletişim kurulmaz ise malesef suç duyurunda buluncağım haberiniz olsun.

Reaksiyon puanı
16,118
telin ,notebookun şarjı bitmiş eşek kovalamış yada aşırı yoğun işi var kafasını kaşıyacak vakti yok belki eşek bölümü hayal ürünü...

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
telin ,notebookun şarjı bitmiş eşek kovalamış yada aşırı yoğun işi var kafasını kaşıyacak vakti yok belki eşek bölümü hayal ürünü...
Hocam ben yarını bekleyeceğim yinede o zaman konusunu da açacağım.Yardımlarınızı esirgemez iseniz sevinirim hocam [emoji20]

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] maalesef tecrübeli bu konuda, yardımı dokunur elbet

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar geçmişte konu da vardı şu mal elinize ulasmadan para vermeyin yahu benim de bir ara saflığıma gelmişti. [MENTION=3563]alcatraz[/MENTION] savcılığa sikayet edildiğib an 1 yil icinde geri dönüş olur ve hakkinda nitelikli dolandiriciliktan dava açılır haberin olsun cezasiz kalmaz arkadaşa dönüş yap.

alcatraz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada arkadaş yazmamış ama ben yazayım, ürünün para iadesi savcılıktan bahseden arkadaşa günler önce yapılmıştır...Dekontu da mevcuttur. Konu kapatılabilir.Teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...