Satılık 500 GB Seagate + HDD Soğutucusu + İçerik

Bu konuyu okuyanlar

Hicr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kxvj4.jpg

Hicr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yukarı

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hacı ssd satılmıyorsa kolay kolay bu forumda bu daha zor satılır :D

Hicr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@spybot kardeşim illa satıcak değilim ihtiyacı olan varsa onun için koydum buraya kenarda kalsada olur gerçekten ihtiyacı olupta parası olmayan olursa onada gönderebilirim.

Ir0nSt0ne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ist avrupa yakasında oturuomrm suan format atacagm ıcn cok lazm hatta formattan sonra yne sana göndereblrm lazm deılse gönder hocam ögrencym bende ama lazımsa 400 watt cooler master guc kaynagylada takas edeblrz kafa kafaya denk gleır bolece ynede amacn satmaksa satablrsn ..

Hicr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Özel mesaj yolladım.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
konuyla biraz alakasız görünebilirde :) artık 5400 rpm ile 7200 rpm nin bi farkı olduguna ınanmıyorum küçük oynamalar yapılıp tüketiciyi kandırıyorlar 7200 yerine 5500 rpm olsa en azından kazıklandıgımızı hissetmeyiz , Puan olarak da çok fark yok, ben şu andaki ssd ' leri bile beğenmiyorum , illa her yeni çıkanı begenmek zorunda değilim teknoloji istenilen seviyede değil , solid state disk ler 5-10 saniye erken açılma hızları var laptoplarda sistemi gerçekten hızlandırıyor ama ben ona hız demem , ssd lerin okuma yazma hızlarını geliştirmeleri lazım , piyasada yüksek hızlı (okuma-yazma ) varsada çok fazla yok diye biliyorum