Şarkıların Sözlerini Görün..

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Evet arkadaşlar daha önce benzer bir program verilmiş ama bu da alternatif olarak bulunsun.
*Dinlediğiniz şarkıların sözlerini illa ki merak etmişsinizdir.Bu durumda böyle bir eklenti işinizi görebilir.
*Eklenti windows media player da ve winamp da çalışabiliyor.Tabi kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor şüphesiz ;)
*Ben eklentileri bir siteden indirmiştim ama sanırım anasitesi aşağıda verdiğim site. (Dosya boyutları birbiriyle uyumlu )
*Ekran görüntüsü olarak windows media playerdan bir görüntü ekledim.
screenshot1mc.png

İndirmek için ;
Lyrics Plugin

İyi forumlar..:flowers:

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Çok güzel bir eklenti. Anladığım kadarı ile kendi şarkı ismine göre otomatik buluyor değil mi? Ha yok kendi bulmuyor yani bende bulmadı :s

Ama yine de teşekkürler.

konu dışı olarak örnekteki şarkı ismi on numara :D "Sevdanın son vuruşu!" Diğer adı "FATALİTY" :D

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Çok güzel bir eklenti. Anladığım kadarı ile kendi şarkı ismine göre otomatik buluyor değil mi? Ha yok kendi bulmuyor yani bende bulmadı :s

Ama yine de teşekkürler.

konu dışı olarak örnekteki şarkı ismi on numara :D "Sevdanın son vuruşu!" Diğer adı "FATALİTY" :D

Eklenti şarkıcı adı ile şarkı ismini kullanarak buluyor şarkı sözlerini.Bazen mp3 lerdeki isimleri bu şekilde değiştirirseniz bulduğunu göreceksiniz.Ha tabi kendi verilerinde şarkının sözleri yoksa o ayrı tabi ama çoğu mp3 lerin sözlerini bulabiliyor yerli / yabancı .

Valla rastgele açtım tesadüf ki o çıkmış :D:D:D

---------- saat 23:05 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:04 eklenmişti ----------

eyvallah uma350 güzelmiş

güle güle kullan kardeşim.. :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
çok teşekkürler baya güzelmiş hoşuma gitti :)

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Bende kullanacaktım ama bende WMP açılmıyor :D Paylaşımın için teşekkürler :)

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben kurdum fakat açılmıyor bide winamp açılırken mvcsr71.dll bulunamadı diyor nasıl halledebilirim?

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Ben kurdum fakat açılmıyor bide winamp açılırken mvcsr71.dll bulunamadı diyor nasıl halledebilirim?

bende bir sorun yok çalışıyor eğer dediğiniz gibi bir problem var ise dll dosyasını aratın googledan indirip winamp kalsörünün içine atın tekrar deneyin veyahut winampın en son sürümünü indirin ve kurma işlemlerini baştan yapın.Eğer isterseniz windows media player da da deneyebilirsiniz eklentiyi.Kolay gelsin..

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Sarkıyı-türküyü yanlış söylemeye son :D

rocky76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lisanslı sarkılar ıcındır.ucretlı almanız lazım bunu kullanmak ıcın

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
korsan indirince olmuyo mu ? :D
benım müziklerin yarısı arkadaştan aldım (kesın onlarda korsandır ) brazınıda ınternetten ındırdım..
müziğe para verip alan var mı ?
5 gb müzik olsa hepsine nasıl para yetiştiricez beyaaa :D

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
korsan indirince olmuyo mu ? :D
benım müziklerin yarısı arkadaştan aldım (kesın onlarda korsandır ) brazınıda ınternetten ındırdım..
müziğe para verip alan var mı ?
5 gb müzik olsa hepsine nasıl para yetiştiricez beyaaa :D

oluyo oluyoo.. :D:D:D