Şarj ve ön kamerası iyi olan telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Arkadaşlar selam. Şarjı ve ön kamerası iyi arka kamerası süper olmasada çamur olmayan ve ışık patlamaları gren vs yaşatmayacak bi telefon arıyorum

gr5 2017 ve p9 ve samsung a5 2017 şuan seçtiğim telefonlar ama gr5 2017 yi tam bilmiyorum nasıldır, p9 da da 2.5 saatde şarj olma ve max 4 saat ekran süresi verme saçmalığı var malesef

a5 2017 de ise ön kamera fokus problemi var

sizce ben ne yapıyım aslında p9 u çok beğeniyorum ama geç şarj olup az ekran süresi veriyo valla bi telefon bulamadım kafayı yiycem :(

Galahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar selam. Şarjı ve ön kamerası iyi arka kamerası süper olmasada çamur olmayan ve ışık patlamaları gren vs yaşatmayacak bi telefon arıyorum

gr5 2017 ve p9 ve samsung a5 2017 şuan seçtiğim telefonlar ama gr5 2017 yi tam bilmiyorum nasıldır, p9 da da 2.5 saatde şarj olma ve max 4 saat ekran süresi verme saçmalığı var malesef

sizce ben ne yapıyım aslında p9 u çok beğeniyorum ama geç şarj olup az ekran süresi veriyo valla bi telefon bulamadım kafayı yiycem :(
Hiçbirini alma zaten dostum çok fotoğraf meraklısıysan bütçeni yukarı çıkar bi kamera bi telefon al kafan rahat olur
--- Gönderi Güncellendi ---

veya shiftdelete nin youtube kanalındaki casper via f1 incelemesine bak hoşuna giderse onu al

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Hiçbirini alma zaten dostum çok fotoğraf meraklısıysan bütçeni yukarı çıkar bi kamera bi telefon al kafan rahat olur

Hocam bastıra bastıra yazmışım süper arka kamera istemiyorum çamur çekmesin en azından güzel çeksin diye..

galaxy s5 var bende şuan arka kamerası hala fena fotoğraflar çekmiyo benim gözümde lütfen popülist yorumlardan ziyade yardımcı olan yorumlar yapalım

teşekkür ederim

Galahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam bastıra bastıra yazmışım süper arka kamera istemiyorum çamur çekmesin en azından güzel çeksin diye..

galaxy s5 var bende şuan arka kamerası hala fena fotoğraflar çekmiyo benim gözümde lütfen popülist yorumlardan ziyade yardımcı olan yorumlar yapalım

teşekkür ederim
popülist ne alaka dostum yardımcı olmaya çalışıyorum şuan piyasadaki telefonların çoğu orta halli çekiyor zaten süper olmasın çamurda çekmesinin anlamı orta halli veya biraz daha iyisi

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
popülist ne alaka dostum yardımcı olmaya çalışıyorum şuan piyasadaki telefonların çoğu orta halli çekiyor zaten süper olmasın çamurda çekmesinin anlamı orta halli veya biraz daha iyisi

İşte bazısı leş gibi çekiyo bulanık ve yapay.. onun için soruyorum hocam birde ön kamera önemli benim için yıllarca 1 , 2 mp kameraları kullandım hep adam gibi bi ön kamera istiyorum
Tam bütçeniz nedir?

1400-1900

Galahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Al bunu bir incele bakalım.
Buda şarj konusunda seni hiç ama hiç üzmez kamerasını bilmiyorum ama
Lenovo P2

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Al bunu bir incele bakalım.

casper kullanmam. zte gibi firmalara telefon yaptırıp burda marka vuruyolar

edit : p2 yi biliyorum tek güzelliği pil kameralar kötü

xperiayı hiç kullanmadım hiç bi zamanda kullanmam o kalas kazma tasarımları ile

htc 10 süper telefon benimde gönlümden geçiyo ama 1 ) ithalat garantisi 2 ) şarjı iyi gitmiyo

yoksa şuana kadar konuştuğumuz en güzel telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zenfone 3 bakabilirsin sarjdan kısıp güç ve ön kameraya yüklenirim dersen Xperia X
X Compact da diyebilirim ama ön kamerası x e göre fark edilir derecede kötü arka kamerası daha iyi 4.6 için cihaz plastik malzeme ve kalın

Yalnız en iyisi 2250ye çıkıp Xz almak

Ha birde şu var Xioami Mi6
2000 TL ve o fiyata alabileceğin en güçlü telefon alırım ithalatçı çok ilgilendirmez dersen al geç

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Zenfone 3 bakabilirsin sarjdan kısıp güç ve ön kameraya yüklenirim dersen Xperia X
X Compact da diyebilirim ama ön kamerası x e göre fark edilir derecede kötü arka kamerası daha iyi 4.6 için cihaz plastik malzeme ve kalın

Yalnız en iyisi 2250ye çıkıp Xz almak

Ha birde şu var Xioami Mi6
2000 TL ve o fiyata alabileceğin en güçlü telefon alırım ithalatçı çok ilgilendirmez dersen al geç

Sony kronik sorunlu ve kameraları kötü bi marka. herşeyi geçtim süperde olsa o kalas takoz kalın ve itici telefonlarını kullanmam. ben sorunsuz ve kamerası düzgün bi sony görmedim. 1500 tl lik xiaomi çok daha güzel çekiyo

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sony kronik sorunlu ve kameraları kötü bi marka. herşeyi geçtim süperde olsa o kalas takoz kalın ve itici telefonlarını kullanmam. ben sorunsuz ve kamerası düzgün bi sony görmedim. 1500 tl lik xiaomi çok daha güzel çekiyo
Xz iyi çekiyor merak etme
Mi6yi beğendiysen al fiyat performansın canavarı

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Xz iyi çekiyor merak etme
Mi6yi beğendiysen al fiyat performansın canavarı

Sony o tuğla telefonlarıyla benden uzak dursun. şarjıda iyi değil artık z serisindeki gibi

mi5s ide beğenmiştim ama sürekli rom problemi,okunmayan parmak izi ve romsuzlukdan olan yazılımsal sorunları görünce bi korktum

Galahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Sony o tuğla telefonlarıyla benden uzak dursun. şarjıda iyi değil artık z serisindeki gibi

mi5s ide beğenmiştim ama sürekli rom problemi,okunmayan parmak izi ve romsuzlukdan olan yazılımsal sorunları görünce bi korktum
Dostum her markaya bi sorun çıkarıyorsun huawei lere bak bide

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Dostum her markaya bi sorun çıkarıyorsun huawei lere bak bide

Hocam ama çok bariz ya. xiaomi de rom sorunu, xperianın tasarımı çok bariz bilindik şeyler değilmi

diyorum ya p9 ve gr5 2017 lere bakıyoru. p9 un şarjı iyi olsa direk alıcam gidip

Reaksiyon puanı
16,118
samsung seni çağrıyor...
görüntülü konuşma sadece samsung'ta var... Samsung forever.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
samsung seni çağrıyor...
görüntülü konuşma sadece samsung'ta var... Samsung forever.

Sürekli sövüyoruz ama vazgeçemiyoruz lanet olasıcadan. a 2017 serisi çok süper hoşuma gitti. ama ön kamera 50 cm sonrasına bokeh efekti uyguluyo

M

Murat Burç

SDN Okuru

Global kararlı da çok sorun duymadım ben mi6 al geç iki üç sorun çıkar ama diğer özellikleri ile memnun eder özellikle o donanım ile

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Dostum en iyi kamera şuan saydıkların arasında p9.
Şarj konusunda efsane değil evet haklısın. Ama 4/4 lük telefon malesef yok. Ben olsam p9 alırdım

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Mi6 var yav mi6 almasın mı sence de ? P9 alınır mı ya
Şuan için 2k bütçe olup telefon önerisi isteyen birine ilk mi6 öneririm fakat arkadaşın hem mi5s ten yana gözlemlediği bir ön yargı ve korku var.
Birde saydıkları arasında mi6 yoktu. Dediğim gibi saydıkları arasında en alınası cihaz p9'dur

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
millet o bokeh efekti için iki kamera kullanıyor samsung tek kamera ile yapıyor artı puan.

Hocam arka taraftaki arkadaşınız için selfie yapamıyosunuz ama. arkayı hemen bulandırıyo
Global kararlı da çok sorun duymadım ben mi6 al geç iki üç sorun çıkar ama diğer özellikleri ile memnun eder özellikle o donanım ile

mi5 ve 5s deki rom ve yazılım eksiklikleri baya soğuttu beni yoksa allah için iyi telefon.

Şuan için 2k bütçe olup telefon önerisi isteyen birine ilk mi6 öneririm fakat arkadaşın hem mi5s ten yana gözlemlediği bir ön yargı ve korku var.
Birde saydıkları arasında mi6 yoktu. Dediğim gibi saydıkları arasında en alınası cihaz p9'dur

p9 tıpkı htc 10 gibi çok hoş telefon. ama ikisininde şarjı çok kötü

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Xiaomi Mi 6 o fiyat bandında tartışmasız en iyi telefon .

Sadece garanti sıkıntı değilse alın geçin düşünmeye gerek yok.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam arka taraftaki arkadaşınız için selfie yapamıyosunuz ama. arkayı hemen bulandırıyo

mi5 ve 5s deki rom ve yazılım eksiklikleri baya soğuttu beni yoksa allah için iyi telefon.

Yani hocam bu fiyat bandında şarj +kamera dersen Asus zenfone 3 derim. Dediklerinin dışınada çıkarsak biraz bekle mi6 al. Sd 835 li bir cihaz sonuçta

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam 835li cihaz bunlar gidip başardım limege osu geçer gider illa yazılım sorununu dert ediyorsan rom çok çıkar o işlemciye çok da sorunu yok P9 falan alma bak git mi6 al P9 alınır mı ya

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Hocam 835li cihaz bunlar gidip başardım limege osu geçer gider illa yazılım sorununu dert ediyorsan rom çok çıkar o işlemciye çok da sorunu yok P9 falan alma bak git mi6 al P9 alınır mı ya

Çorap değiştirir gibi rom değişitiriyo xiaomi sahipleri çoğuda işsiz. madem telefon süper harika sorunsuz neden rom değiştiriyosun ?

Yani hocam bu fiyat bandında şarj +kamera dersen Asus zenfone 3 derim. Dediklerinin dışınada çıkarsak biraz bekle mi6 al. Sd 835 li bir cihaz sonuçta

Asus = sorun biliyosunuz hocam.

Neden sürekli p9 alınırmı diyosunuz hocam

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Çorap değiştirir gibi rom değişitiriyo xiaomi sahipleri çoğuda işsiz. madem telefon süper harika sorunsuz neden rom değiştiriyosun ?

Asus = sorun biliyosunuz hocam.

Neden sürekli p9 alınırmı diyosunuz hocam
Asus garantisi ve Asus Znf2 baya sorunluydu. Fakat Zenfone 3 öyle sorunlu değil gibi ya