Sarj Sıkıntısı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
258
Merhaba.Leptobu sarja taktığım zaman sarj gidip geliyor.Hani sarj olduğunu gösteren bir ışık vardır ya işte o yanıp yanıp sönüyor ve bu biranda oldu.Önceden böyle bir sıkıntı yoktu.Leptobu 4 yıldır kullanıyorum.Sizce sıkıntı ne olabilir?

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Tam olarak anlayamadım sıkıntı ışıktamı , şarj olmuyor gidip gidip geliyormu yoksa şarj olduktan sonra mı sıkıntı, eğer şarj olmayıp gidip gidip geliyorsa ilk önce kürdana kolanya dök sarj girişini temizleme tozdan kaynaklanıyor olabilir, olmassa başka şarj aleti ile dene büyük ihtimal ile sıkıntı sarj aletindedir .

Reaksiyon puanı
258
Tam olarak anlayamadım sıkıntı ışıktamı , şarj olmuyor gidip gidip geliyormu yoksa şarj olduktan sonra mı sıkıntı, eğer şarj olmayıp gidip gidip geliyorsa ilk önce kürdana kolanya dök sarj girişini temizleme tozdan kaynaklanıyor olabilir, olmassa başka şarj aleti ile dene büyük ihtimal ile sıkıntı sarj aletindedir .
Sarj şuan %90 da takılı kaldı sarja takılı ama sürekli ışık yanıp sönüyor ve bu bir anda oldu.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
servise göster şarj devresinde yada batarya da sorun olabilir...
batarya çıkıyorsa çıkartıp kullanma.

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Farklı birşey bu sıkıntı bataryadada olabilir şarj aletindede olabilir ama bana daha çok bataryada gibi geldi sen arkadaşın dediği gibi servise götür en sağlıklısı o olur .

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
İki seçenek olasılığında yoğunlaşıyorum. Bir Şarj soketi problem çıkarttı, iki şarj cihazında problem meydana geldi. Farklı bir şarj aleti ile deneme imkanınız varsa deneyiniz lütfen.

Reaksiyon puanı
258
İki seçenek olasılığında yoğunlaşıyorum. Bir Şarj soketi problem çıkarttı, iki şarj cihazında problem meydana geldi. Farklı bir şarj aleti ile deneme imkanınız varsa deneyiniz lütfen.
Deneyeceğim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Farklı birşey bu sıkıntı bataryadada olabilir şarj aletindede olabilir ama bana daha çok bataryada gibi geldi sen arkadaşın dediği gibi servise götür en sağlıklısı o olur .

Garanatisi biteli çok oldu.Bir de bu Toshiba servisi kadar kötü bir servis yok.Bataryada yeni değişti sayılır.Sarj aletine baktıracağım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Şimdi birşey farkettim.Leptobu aççığımda sarjı %83 idi.Sarj olmaya devam etti hiçbir sorun yoktu.Fakat %96 ya geldiğinde yine aynı sorun olmaya başladı.