Şarj adaptörü

Bu konuyu okuyanlar

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone x kullanmaktayım şarj dolum süresi yaklaşık 3 saat felan şarj adaptörü 1000mh başka bir telefonun örneğin hızlı şarj özellikli huwaei mate 10 pronun adaptörünü kullanmak zararlı olur mu?

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
ipad kullanıyorsan ben iphone x için o adaptörü kullanıyorum.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Başka telefonun şarj adaptörü önerilmez en sağlıklısı orjinalini ya da Apple’ın sitesinde satılan adaptörleri kullanabilirsin ya da üst mesajda yazıldığı gibi iPad şarj adaptörü kullanabilirsiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Rezilliğe bak. 6100 TL ver 3 saatte şarj olsun.
Huawei şarj aleti çalışır Apple sihir yapmıyor. Huawei şarj aleti 5V 4A yani Apple ipad şarj aletinden güçlü ama yine de birinden deneyip hızına bakıp öyle karar verin P10 ailesinin şarj aleti de mate 10 Pro ile aynı diye biliyorum.

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rezilliğe bak. 6100 TL ver 3 saatte şarj olsun.
Huawei şarj aleti çalışır Apple sihir yapmıyor. Huawei şarj aleti 5V 4A yani Apple ipad şarj aletinden güçlü ama yine de birinden deneyip hızına bakıp öyle karar verin P10 ailesinin şarj aleti de mate 10 Pro ile aynı diye biliyorum.
Bu şarj adaptörlerindeki v ne oluYor a ne oluyor ipad şarj adaptörü 12v ama amperini bilmiyorum şarj adaptöründe hangisi önemli?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu şarj adaptörlerindeki v ne oluYor a ne oluyor ipad şarj adaptörü 12v ama amperini bilmiyorum şarj adaptöründe hangisi önemli?
V volt A amper. Apple iPad şarj aleti 12 watt olması lazım 5V 2.5A diye hatırlıyorum. Bazı firmalar Volt ile bazı firmalar Ampere yüklenerek şarj etmeyi benimsiyor Qualcomm Samsung Volt taraftarı ama değerler değişik Apple OnePlus Huawei ise Voltu düşük tutup Ampere yükleniyor hangisi daha yararlı tartışılıyor

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
V volt A amper. Apple iPad şarj aleti 12 watt olması lazım 5V 2.5A diye hatırlıyorum. Bazı firmalar Volt ile bazı firmalar Ampere yüklenerek şarj etmeyi benimsiyor Qualcomm Samsung Volt taraftarı ama değerler değişik Apple OnePlus Huawei ise Voltu düşük tutup Ampere yükleniyor hangisi daha yararlı tartışılıyor
12w 2.5a mı 5v 4000a mı hızlı şarj eder

M

Murat Burç

SDN Okuru
12w 2.5a mı 5v 4000a mı hızlı şarj eder
12V 2.5A iPad adaptörü mu varmış ? 12 W volt değil Watt
Watt volt ile amperin çarpımı iPad adaptörü 12 watt Huawei adaptörü 20 watt normal şartlarda Huawei in daha hızlı şarj etmesi lazım ama işlemci destekliyor mu onu? 29 watt mac adaptörü mu destekliyorsa onu da destekler herhalde

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
12V 2.5A iPad adaptörü mu varmış ? 12 W volt değil Watt
Watt volt ile amperin çarpımı iPad adaptörü 12 watt Huawei adaptörü 20 watt normal şartlarda Huawei in daha hızlı şarj etmesi lazım ama işlemci destekliyor mu onu? 29 watt mac adaptörü mu destekliyorsa onu da destekler herhalde
89watta kadar desteklediğinin bilgisini aldım