Sararmayan şeffaf kılıf varmı ???

Bu konuyu okuyanlar

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
ttech marka olarak önerdim spigene göre daha ucuz ortalama kılflardan biraz daha kaliteli bütce yoksa ttech marka var sa spigen eğer yok 10 liralık kılıflardan alırım derseniz tpu ise sert plastik kılıf

ttec daha 7 için çıkarmamış ki

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Ben XA Ultra için mobilcaddeden bir adet Dafoni Şeffaf Ultra İnce Şeffaf Silikon Kılıf ve Eiroo Clear Şeffaf Silikon Kılıf aldım. Dafoni bir süre kullandım ve kenarları sarardı bile bildiğin rengi değişti kılıfın. Eiroo'da TPU kullandığı için yavaş yavaş ondada başladı renk değişimleri fakat normal bir silikon kılıfa göre TPU malzeme varsa sararması gecikiyor bilginize. Bunun yanında Sert Plastik dediğimiz yani Rubber kılıflar kesinlikle sararmıyorlar fakat onlarında bir sorunu var çok çabuk çiziliyorlar. Ben 1 hafta felan kullandım şeffaf rubber kılıf ve acayip çizildi arkası. Şeffaf kılıfta güzel oluyor telefonun kendisini görebiliyorsunuz tamamen ama bu sebeplerden dolayı ben artık kesinlikle şuna karar verdim. Kılıf alacaksanız Rubber alın fakat şeffaf değil renkli olanlarını tercih edin. Eğer çizilmesini çok takmıyorsanız şeffaf alabilirsiniz. Benim Rubber tercih etmeyişimin diğer bir sebebide Sony telefonlarda piyasada üretilen Rubber kılıflarda deklanşör tuşuyla fotoğraf çekilmiyor çünkü kılıfı öyle bir yapmışlar ki sürekli tuşa basılı duruyor. O yüzden yakın zamanda kesinlikle Sony'nin kendi kılıflarından alıcam bıktım artık bu sorunlardan. Tabi Sony'nin de şeffaf silikon kılıfları var onlardan uzak durucam ve Rubber alıcam uzun vadede daha iyi.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Denk gelirseniz banada söyleyinde alayım :)

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Denk gelirseniz banada söyleyinde alayım :)
Sert plastik yani Rubber olanlar sararmıyor hocam. Sadece silikon olanlar sararıyor. Kaliteli olanların yani Eiroo, Dafoni ve Spigen gibi markalı olanların ki sadece daha geç sararıyor o kadar ama eninde sonunda rengi değişiyor ve temizlemeyle çıkmıyor. Ben deterjanlı sıcak suda felan yıkadım değişen birşey yok çünkü kılıfın kendisine işliyor o renk pislik gibi değil.