Sapphire ödüllü anket sonucu

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar,

Şu ana kadar yaptığımız en geniş katılımlı anketi sonuçlandırdık.

Bilgisayar üzerinden yaptığımız kura sonucunda kazanan asil ve yedek arkadaşlarımız aşağıdaki gibidir;

Kazanan Asil Üyeler

1- mertlincoln (zamanında bilgi gönderemedi)
2- kacakci (tüm bilgiler tamam)

Yedek Üyeler

1- NewFace (bilgilerin gönderilmesi bekleniyor)
2- ktohan

İkinci Yedek Üyeler

1- emrebey
2- MirAge42

Kazanan arkadaşlarımıza, foruma üye oldukları hesapları üzeründen hem e-posta, hem de özel mesaj ile bildirimde bulunacağız. 3 gün içerisinde ulaşmazsa yedek üyelere, yine ulaşılmazsa ikinci yedek üyelere bu hakkı vereceğiz.

Kazanan kişilerden gelen e-posta üzerine hediyeler, Sapphire Technology Türkiye Ofisi tarafından gönderim yapılacaktır.

Bu etkinliğe ana sayfada da yer vermek istiyoruz. O nedenle ekran kartını kazanan arkadaşlarımız, hediyeler kendilerine ulaştıklarında bir fotoğraf çekip sdn [at] shiftdelete.net adresine gönderirlerse harika olur.

Ankete katılan ve fikirlerini paylaşan okurlarımıza, hediyeleri sağladığı için Sapphire Technology Türkiye ofisine tekrar teşekkür ederiz.

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Tamamda kacakcı ban yemiş görünüyor:)

Acaba süreli olarak mı yedi yoksa sürekli olarak mı forumdan uzaklaştırıldı?

Şu an için bir muamma söz konusu oldu ama bakalım işin sonunda mutlu sona ulaşmak kacakcı için mümkün olabilecek mi?

evet pesimist kacakcı yı süresiz olarak banlamış:)

buyrun mesajı;

kacakci Sanal alem delikanlılığı yapmaktan süresiz uçurulmuştur. Ona BBG'den 15 UĞUR'un telefon numarasını vereceğiz..

Keşke bir kontrol edip öyle yazsaydınız ismini kazananların.Şu anda bu arkadaş bu forumun üyesi olarak görünmüyor görünse de engellenmiş bir üye olarak hayatına devam edecek.Gitti gül gibi ekran kartı:)

bundan sonra delikanlılık yapmadan önce iki kere düşünmek lazım forumda:)

şimdi yedeklere gün doğdu.Şanslı yedekler sizi...

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Hayırlı olsun kazanan şanslı arkadaşlara :)

Bu şekilde farklı bir anket daha düşünüyor mu ? Sdn forum yönetimi

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Çekiliş Bana çıkana kadar tekrarlayabilir miyiz :) Şanslı arkadaşları tebrik ediyorum.

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar güle güle kullanın...

mertlincoln

Asistan
Reaksiyon puanı
0

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yok sen gidiyorsun SDN ofise form alacaksın oradan adliyeye gidip sabıka kaydı alacaksın sonra vergi dairesinden borcu yoktur belgesi ile birlikte özel tüketim vergisini yatırınca Sapphire Almanya temsilciliğine dilekçe başvuru yaptıktan sonra önümüzde ki şubat ayında yapılacak sevkiyat ile birlikte İstanbul ofisinden kendin alacaksın ( :D off ne sıktım yahu :D )

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hayırlı olsun, bu arada merak ettim kacakci 'ya hediyesi verilecek mi? Yoksa yedek üyeye mi verilecek?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Kazananlar gülü güle kullansınlar hediyelerini.Hız kaybetmeden diğer şirketlerden bol hediyeli anket ve yarışmalar bekliyoruz :D

mertlincoln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaçakcı'nın yerine yedeklerden birisi alcak.2 Numaralı olan galiba.
Bari kargo ilemi geliyo onu söyleyin.

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yahu neyle gelicek posta güvercini mi ışınlanma ile mi heralde kargo adres fln verirsin yollarlar :D:D

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
tüh be o kdar hefeslenmiştim kazanırım diye
neyse artık sıra milli piyangoda =)

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya sadece hediye için üye olanlar oldukça bize vurmaz bence üyelik süresi 1 aydan fazla olanlar katılır gibi bi kural olmalıydı süre değişebilir :S

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
hayırlı uğurlu olsun alan arkadaşlar iyi günlerde kullansınlar :)

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
NewFace'e linki ben attıydım msnden katıl diye. Şansa bak yav :D

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
İkinci yedeklere de ulaşmazsa ben alabilir miyim? Yok yok, niye bekliyorum ki? Ofisi basıp ikisini de kaçırayım... :devil: :razz:

Şaka bir yana, iyi günlerde kullanmanızı dilerim... :flowers:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ya ben hala banlanan üye olayına takıldım.

ne yapmalı sizce arkadaşlar.

benim kişisel fikrim; ödül, o zamanı ilgilendiren bir şey olduğu için bence banlansa da almalı.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2

benim kişisel fikrim; ödül, o zamanı ilgilendiren bir şey olduğu için bence banlansa da almalı.

Odul zamaninda banlanmamis oldugu icin bencede haketmis oluyor,
ama soyle bir sey uygulanabilir.

Sitemizdeki anket/yarismamizdan ekran karti kazandiniz,
Ama size Sadece kutusu gonderilip siteden cezali oldugunuz icin ekran karti hayir kurumuna gonderilmistir.
Sizede kutusunu yolluyoruzki bakip bakip "tuh bee ben ne halt ettim." dersiniz belki...
Hadi tebrikler ve gecmis olsun

gibi bir not konabilir icinede :mrgreen:

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4

kişinin banlanması ile forumla ilgili hakları da elinden alındığından dolayı ilişiği kesiliyor.

Eğer bu arkadaş , forumda olur olmaz şeyleri paylaştığından dolayı ban yiyip ardındanda ödüllendirilmesi gibi bir durum sözkonusu ki bu da etik olarak uygunsuz olur.

Bu aynı şuna benzer;

Okulunda asayişi bozan bir öğrencinin okuldan atılıp ardından eğitim hayatına devam edebilmesi için bursunu devam ettirmek gibi:)

Ancak bu arkadaşın 'dili belası' denilen hadiseye maruz kalması sözkonusu.

En başından incelelip kuraya dahil edilmemesi lazımdı aslında ama bundan sonrası için gerçektende yapılacak olan sizlerin takdiridir.

Ya bu kart için yeniden çekiliş düzenlersiniz ya da orda yedeklerde ismi yazanların içinde kura çeker onlardan birine verirsiniz.

Ya da yeni bir anket açıp konuyu diğer forum üyelerinin görüşüne sunarsınız:)

Banlanan üyeye verilsin mi verilmesin mi şeklinde iki soru sorup tepkileri alın bakalım kamuoyu yoklaması nediyor:)

Kolay gelsin...

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
kişinin banlanması ile forumla ilgili hakları da elinden alındığından dolayı ilişiği kesiliyor.

Eğer bu arkadaş , forumda olur olmaz şeyleri paylaştığından dolayı ban yiyip ardındanda ödüllendirilmesi gibi bir durum sözkonusu ki bu da etik olarak uygunsuz olur.

Bu aynı şuna benzer;

Okulunda asayişi bozan bir öğrencinin okuldan atılıp ardından eğitim hayatına devam edebilmesi için bursunu devam ettirmek gibi:)

Ancak bu arkadaşın 'dili belası' denilen hadiseye maruz kalması sözkonusu.

En başından incelelip kuraya dahil edilmemesi lazımdı aslında ama bundan sonrası için gerçektende yapılacak olan sizlerin takdiridir.

Ya bu kart için yeniden çekiliş düzenlersiniz ya da orda yedeklerde ismi yazanların içinde kura çeker onlardan birine verirsiniz.

Ya da yeni bir anket açıp konuyu diğer forum üyelerinin görüşüne sunarsınız:)

Banlanan üyeye verilsin mi verilmesin mi şeklinde iki soru sorup tepkileri alın bakalım kamuoyu yoklaması nediyor:)

Kolay gelsin...

Bence bu konuda Troy hakli cunki o zaman bu yarismaya katilmis ve cevapta yazmis.
Yani mesela farz edelim bu eleman ölmüş olsaydi da bu sefer ölü adam ekran kartini napacak biz yasayanlara mi verelim denilecekti?
Yani okuldan atilan ogrenci takdir ile okulu bitirmiste olabilirki o zaman diplomasi olmasada takdir belgesi verilir ( ben bunu yasadim )
En iyi cozum aslinda su bos kutu olayi bence :whistling:

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bence bu konuda Troy hakli cunki o zaman bu yarismaya katilmis ve cevapta yazmis.
Yani mesela farz edelim bu eleman ölmüş olsaydi da bu sefer ölü adam ekran kartini napacak biz yasayanlara mi verelim denilecekti?
Yani okuldan atilan ogrenci takdir ile okulu bitirmiste olabilirki o zaman diplomasi olmasada takdir belgesi verilir ( ben bunu yasadim )
En iyi cozum aslinda su bos kutu olayi bence :whistling:

:)

ben cezasının direk infazını istiyorum sen adamı işkenceden öldürmeye çalışıyorsun:D

En iyisi demokrasi ozaman.Anket belirlesin sonucu bu sayede insanların düşüncesini de öğrenmiş oluruz.

Anketin açılması için bir anket açayım mı:)(bu nasıl bir mantıktır:D)

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Eger bu yarisma/anket noterli falanli filanli olsaydi adam dava acar catir catir alirdi kartini, lakin olmadigi icin karar yonetim kurulunundur saygi duyariz :pinch:

Aslinda bencede Banlanan uye'nin cekilis listesinden cikarilmasi gerekirdi hatta uye listesindede gozukmemeliydi, yada en azindan "Banlanirsaniz odul hakkinizi kaybedersiniz ve size sadece bos kutu birde kagit parcasi ( ustunde hayat dersi yazan ) gondeririz" falan olabilirdi. :mrgreen:

Ben iskence etmiyorumda harbiden oyle bir mesaj gitse o uye ne yapardi acaba :innocent:, aslinda Banned ibaresi keske hic olmasaydida bizde boyle burda geyik kovalamasaydik.
Su yasaklamaninda bir kac cesit seviyesi falan yokmu bunuda merak ediyorum,
Temporary banned, permanent banned, Ahirete kadar banned gibi.

Neyse en iyisi kimse yasaklanmasin diyecemde o zamanda sitede nufus patlamasi olur, ust uste binecek halimiz yokya
Rejenerasyon lazim :icon_: