Sanırım sistemime virüs bulaştı, antivirüs önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

You5542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Rx 470 8 gb sistem var 1 hafta önce witcher 3 highda açıyordum şimdi loeda açamıyorum ve division lowda çok kasıyor sanıyorum virüs bulaştı antivirüs önerir misiniz

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Antivirüs kullanırsanız sisteminizdeki performans düşüşü bir miktar daha artacaktır. Öncelikle benchmark yaparak veya oyuna girerek işlemci ve ekran kartının ısı değerlerini kontrol etmenizi öneririm ayrıca haftada en az 2 defa CCleaner kullanarak sisteminizi gereksiz verilerden arındırın. İnternet ortamında yeterli tecrübeye sahip değilseniz sisteminize mutlaka virüs bulaşmıştır bunun için Emsisoft Antimalware'yi öneririm, temizlik yaptıktan sonra programı kaldırabilirsiniz.

You5542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Antivirüs kullanırsanız sisteminizdeki performans düşüşü bir miktar daha artacaktır. Öncelikle benchmark yaparak veya oyuna girerek işlemci ve ekran kartının ısı değerlerini kontrol etmenizi öneririm ayrıca haftada en az 2 defa CCleaner kullanarak sisteminizi gereksiz verilerden arındırın. İnternet ortamında yeterli tecrübeye sahip değilseniz sisteminize mutlaka virüs bulaşmıştır bunun için Emsisoft Antimalware'yi öneririm, temizlik yaptıktan sonra programı kaldırabilirsiniz.
Benchmark yapıp sonuçlarını size atsam nerde sıkıntı olduğunu anlayabilir misiniz

ErenHKmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
evet bu sorun kuzenimdede var tüm sürücülerinizi güncelleyin

You5542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Antimalwereleri denedim sorun güncel oyunlarda değil bilgisayar chromede bile kasıyor

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Bilgisayarınızın özelliklerini ve işletim sisteminizi yazmamışsınız. Bitdefender Total Security 3 aylık kullanabilirsiniz. Görev Yöneticisinde hangi programın neleri kullandığına bakabilirsiniz. Sıcaklıkları kontrol edin.

You5542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayarınızın özelliklerini ve işletim sisteminizi yazmamışsınız. Bitdefender Total Security 3 aylık kullanabilirsiniz. Görev Yöneticisinde hangi programın neleri kullandığına bakabilirsiniz. Sıcaklıkları kontrol edin.
350w psu amd a10k 6800 işlemci kullanıyorum işlemci kullanımı ilk girdiğimde %56 diyor her şey 0 gözüküyor ondan sonra biraz bekleyince%6ya düşüyor memory %54 disk %4 kullanılıyor

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
350w psu amd a10k 6800 işlemci kullanıyorum işlemci kullanımı ilk girdiğimde %56 diyor her şey 0 gözüküyor ondan sonra biraz bekleyince%6ya düşüyor memory %54 disk %100 kullanılıyor
Diski en çok hangi program kullanıyor? Ram kullanımı da yüksek. Bitdefender'i yükleyebilir misiniz? Güç kaynağınız pek güçlü değilmiş.

You5542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Diski en çok hangi program kullanıyor? Ram kullanımı da yüksek. Bitdefender'i yükleyebilir misiniz? Güç kaynağınız pek güçlü değilmiş.
Disk düştü şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemciyi siatem kesintileri %100 kullanıyor

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Disk düştü şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemciyi siatem kesintileri %100 kullanıyor
Bitdefender'i yükleyip tam tarama yapın. Virüs varsa temizlenir, yoksa bilgisayarınızın sıcaklığını kontrol edersiniz. Harddisk'i de kontrol etmeniz iyi olur. CrystalDiskInfo

You5542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bitdefender'i yükleyip tam tarama yapın. Virüs varsa temizlenir, yoksa bilgisayarınızın sıcaklığını kontrol edersiniz. Harddisk'i de kontrol etmeniz iyi olur. CrystalDiskInfo
Harddiski taradım caution reallocated sevtors caunt çıktı bad sector mu olmuş

Son düzenleme:

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Harddiski taradım caution reallocated sevtors caunt çıktı bad sector mu olmuş
Evet. Yavaşlık bundan kaynaklanıyor. Eğer kırmızı ile işaretli ise; en kısa zamanda tedbirinizi almanızı tavsiye ederim. Antivirüs programı yüklemenize gerek yok.

ErenHKmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
MEM REDUCT ADLI PROGRAMI İNDİRİP BELLEĞİ TEMİZLE

Son mesajlar