Sanırım Sahaya Böyle Sızdılar..

Bu konuyu okuyanlar

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar fenerbahçe ceza alabilirmiş.Seyircisiz maçta seyirciye ceza.Komik bir durum.Bu konuyu araştırıyordum 4 5 sitede aşağıdaki resimi gördüm eğer herhangi bir montaj yoksa bence en ağır ceza verilmeli! Çok tehlikeli bir durum ve bir tane değil üç tane atılmış o_O Bunu yapanları bulup Asacaksın! ama işte bulunmuyorlar malesef... Ceza gelir mi ne dersiniz ?

kd2jf.jpg

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Zekaya bak. Ne boş şeylere harcıyoruz o "zeki" beynimizi.

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bukadarıda olmaz yani

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Paraşütle atmışlar

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bu "zeka" yı başka yerlerde harcasalar....

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Uefa nın Fenerbahçeye ceza vermesi bir konu söz konusu değil. Stad da Fenerbahce Taraftarı yok. Ve atan zaten belli değil bunu Fenerbahçe düşmanı yada karşı takımın taraftarlarının yapma olasılığıda var. Saha içindeki seyircinin bu yabancı maddeyi atması ceza sebebi çünkü stada nasıl sokulmasına izin verildi. Ama bu stada Sokulmamış dışarıdan atılmış. Fenerbahçe nin bunu engelleme gibi bir durumu söz konusu değil.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Öncelikle merhaba. :)) Bu nefret nedir bunu anlamak imkansız.
Avrupada takımımız varsa renklerin ayırımı olmaz bu benim düşüncem.
Sanırım Galatasaraylısın. Bende Fenerbahçeliyim. Kesinlikle ezeli rekabet ebedi dostluk sözünü doğrulayan bir tarafar olarak senin bu düşüncelerine çok üzüldüm. Ben Avrupada Galatasarayıda Fenerbahçeyide Beşiktaşıda Trabzonsporuda Bursasporu vs vs vs Bu takımları Türkiye yi Temsil ettiği için gönülden desteklerim. Kendi insanımız bu ülkenin bu takımına bunları yapıyorsa bizi düşman olarak gören tüm dünya ülkelerinin bizi neler yapabildiklerinide görüyoruz. bazı şeyleri aşmış değiliz demekki.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhaba. :)) Bu nefret nedir bunu anlamak imkansız.
Avrupada takımımız varsa renklerin ayırımı olmaz bu benim düşüncem.
Sanırım Galatasaraylısın. Bende Fenerbahçeliyim. Kesinlikle ezeli rekabet ebedi dostluk sözünü doğrulayan bir tarafar olarak senin bu düşüncelerine çok üzüldüm. Ben Avrupada Galatasarayıda Fenerbahçeyide Beşiktaşıda Trabzonsporuda Bursasporu vs vs vs Bu takımları Türkiye yi Temsil ettiği için gönülden desteklerim. Kendi insanımız bu ülkenin bu takımına bunları yapıyorsa bizi düşman olarak gören tüm dünya ülkelerinin bizi neler yapabildiklerinide görüyoruz. bazı şeyleri aşmış değiliz demekki.

Galatasaraylı olarak kutluyorum sizi :)

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bunları yapan taraftar değildir.
Zaten seyircisiz oynayan bir takım taraftarı bunu yapmaz.

Dışardan birileri kulübü yıpratmak istiyor galiba.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
emeklere yazık.
boş insanların boş uğraşları.

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bunada şahit olduk seyircisiz oynanan maçta seyirci cezası alan ilk takım olacak heralde :)

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Neyi asıyosunuz roketin sahaya atılma durumu yok havada asılı kalması için o parasut birileri ozel yapmadı zaten var sahaya hata ile dustu futbolculara biz burdayız demek icin gorsellik icin atıldı. siz burda asın atanları yurt dışında guzel reklamı oldu Fenerbahçenin haber yapıldı cogu sitede

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Neyi asıyosunuz roketin sahaya atılma durumu yok havada asılı kalması için o parasut birileri ozel yapmadı zaten var sahaya hata ile dustu futbolculara biz burdayız demek icin gorsellik icin atıldı. siz burda asın atanları yurt dışında guzel reklamı oldu Fenerbahçenin haber yapıldı cogu sitede . uefa ne oluyo hem sanane belki dugunum var nişanım var attım artı ceza olucak stad dışinda gecen maclarda napoliler 3 tane plzen taraftarını bıçakladi bu haftada totneham taraftarları bıcaklandı yonetim aciz kalmazsa ceza falan gelmez