Sandisk iXpand Ödüllü Caps Yarışması!

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Herkese hayırlı akşamlar dilerim

28 Nisan tarihinde başlattığımız caps yarışmasının kazananını zor da olsa seçmeyi başardık.

Gönderdiğiniz capslerin aslında tamamı çok güzeldi. Yönetim ekibi olarak en çok güldüğümüz capsi seçmek zor oldu.

Lafı fazla uzatmayayım, yarışmamızın birincisi @kestal oldu.

11aa7bb2cffb1ef90c5fc1dbae2f2dd4.jpg

Kendisine ulaşamazsak ödülümüzü ikinciye yani @Ali TEMEL 'e ileteceğiz.

LyW7mZ.jpg

Yarışmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Herkese hayırlı akşamlar dilerim

28 Nisan tarihinde başlattığımız caps yarışmasının kazananını zor da olsa seçmeyi başardık.

Gönderdiğiniz capslerin aslında tamamı çok güzeldi. Yönetim ekibi olarak en çok güldüğümüz capsi seçmek zor oldu.

Lafı fazla uzatmayayım, yarışmamızın birincisi @kestal oldu.

11aa7bb2cffb1ef90c5fc1dbae2f2dd4.jpg

Kendisine ulaşamazsak ödülümüzü ikinciye yani @Ali TEMEL 'e ileteceğiz.

LyW7mZ.jpg

Yarışmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Oy veren vermeyen herkese teşekkürler. Benim caps'ın seçileceği hiç aklıma gelmezdi ne yalan söyleyeyim. En fazla bi kaç kişi beğenir diyordum [emoji4] Facebook da boş beleş caps sayfalarında gezmek ilk defa işime yaradı [emoji1]

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Oy veren vermeyen herkese teşekkürler. Benim caps'ın seçileceği hiç aklıma gelmezdi ne yalan söyleyeyim. En fazla bi kaç kişi beğenir diyordum [emoji4] Facebook da boş beleş caps sayfalarında gezmek ilk defa işime yaradı [emoji1]
hayırlı olsun .

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Adresini mesaj olarak bekliyorum hocam.

Tekrar tebrik ederim.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Tebrikler kestal. Sanada tebrikler Kadima. Ayrıca böyle güzel hoş bişey yaptıkları için by efsane ve diğer yönetimde ki arkadaşlara teşekkür ediyorum :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Tebrikler kestal. Sanada tebrikler Kadima. Ayrıca böyle güzel hoş bişey yaptıkları için by efsane ve diğer yönetimde ki arkadaşlara teşekkür ediyorum :)
2. Ali Temel'miş ya :D Kadima'yı tebrik ettik yanlışlıkla.Ali Temel tebrikler :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
--- Gönderi Güncellendi ---

2. Ali Temel'miş ya :D Kadima'yı tebrik ettik yanlışlıkla.Ali Temel tebrikler :D
Teşekkürler :D Anladım ki ben gönüllerin birincisiyim :D :p

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Şahsım ve yönetim ekibi adına ben teşekkür ederim. Farklı formatta yarışmalarımız devam edecek inşallah.

Teşekkürler :D Anladım ki ben gönüllerin birincisiyim :D :p

Aslında katılan herkes birinci ama ödül bi tane, napalım :p :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Şahsım ve yönetim ekibi adına ben teşekkür ederim. Farklı formatta yarışmalarımız devam edecek inşallah.

Aslında katılan herkes birinci ama ödül bi tane, napalım :p :D
Herkes birinci ise yarışmada şike var :D :p

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yarışmaya katılma amacım yok sadece sonradan gördüm ve şunu paylaşmadan durmayacağım.:D
PicsArt_05-06-05.15.02.jpg