Sandisk ixpand altyazılar açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

karakule.77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Sandisk ixpand aldım, uygulamasını ise app storeden indirdim. Video oynatmada sorun yok ancak bir türlü altyazıları açamadım. Acil yardımcı olabilirmisiniz.
IMG_0280.PNG

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Bu bir Flash bellek değilmi ?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
İpad'den izlediğin video'ların alt yazılarını açabiliyormusun? (aynı video ile dene)

karakule.77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Diğer video oynatıcsıdan flashın içini göremiyorsun. Sadece kendi uygulaması ile dosyalara erişebiliyorsun. Hal böyle olunca videolarda altyazı açamıyorum. Ancak sitenin flashı tanıtımında altyazı desteği var denmiş. O nedenle sordum. Nasıl açabilirm diye

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar. Sandisk ixpand aldım, uygulamasını ise app storeden indirdim. Video oynatmada sorun yok ancak bir türlü altyazıları açamadım. Acil yardımcı olabilirmisiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 24329
Kardeşim konu ile alakalı değil ama ben 6s için almayı düşünüyorum nasıl olsa büyük ihtimal bundan önce de bun dan sonrada ıosla yola devam nasıl önerirmisin kullanışlı oluyormu.

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Diğer video oynatıcsıdan flashın içini göremiyorsun. Sadece kendi uygulaması ile dosyalara erişebiliyorsun. Hal böyle olunca videolarda altyazı açamıyorum. Ancak sitenin flashı tanıtımında altyazı desteği var denmiş. O nedenle sordum. Nasıl açabilirm diye

Peki uygulama içindeki herhangi bir dosyayı başka bir uygulamada açmana izin veriyor mu? Eğer veriyorsa öyle dene.

Örnek olarak; playXtreme'de böyle bir özellik var. İçindeki videoyu avplayer'e atabiliyorsun.

karakule.77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle ürünü öneriyorum. Hem normal flash bellek olarak kullanıyorsun hemde herşeyi iphona kopyalamaktan kurtuluyorsun.
--- Gönderi Güncellendi ---
Peki uygulama içindeki herhangi bir dosyayı başka bir uygulamada açmana izin veriyor mu? Eğer veriyorsa öyle dene.

Örnek olarak; playXtreme'de böyle bir özellik var. İçindeki videoyu avplayer'e atabiliyorsun.

Evet yapabiliyorsun ancak kopyalaması uzun sürüyor

Son mesajlar