Sanddisk extreme pro vs ultra II

Sanddisk extremepro vs ultra II

• Extreme pro

Kullanılan: 0 0.0%
  • ultra II

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

Commodor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
http://www.hepsiburada.com/sandisk-...20mb-s-sata3-ssd-sdssdxps-240g-g25-p-BD802893

http://www.hepsiburada.com/sandisk-...0mb-s-sata-3-ssd-sdssdhii-240g-g25-p-BD801662

performans olarak yazılan ultra 2 nin daha iyi olduğunu gösteriyor.ya da ben öyle anladım.

Extremin amacı nedir 10 yıl garantili olmasımı bu fiyat farkını doğuruyor.Açıklayan olursa sevinirim bunun sebebini.neden extreme

i7 8gb ramli bir Laptopum var.yapacağım işlemler bir den fazla işletim sistemiyle çalışmam gerek.ve genel olarak kod yazmak için hangisi gider.

Commodor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
cevabınız için teşekkür ederim.aynen bende öyle düşündüm ama.extrem pro olması yani olayı ne 110 tl fark var ve azami hız aralıkları daha kötü bir sebebi vardır diye düşündüm.
onu almayı düşünüyorumda neden böyle bi fiyat çekilmiş hala kafamda bir soru işareti var.extrem pronun metal olmasımı yoksa dahamı stabil 1 yıl sonra okuma yzma hızlarında kayıp yaşamak istemem ultra 2 yi alıp.

edit: daha doğrusu hepsi buradanın ürün tanıtımında bir hata yapması kaynaklı birşey mi anlayamadım.350-500 extrem ken 500-600 ultra 2 bu gerçekten kafa karıştırıcı

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
cevabınız için teşekkür ederim.aynen bende öyle düşündüm ama.extrem pro olması yani olayı ne 110 tl fark var ve azami hız aralıkları daha kötü bir sebebi vardır diye düşündüm.
onu almayı düşünüyorumda neden böyle bi fiyat çekilmiş hala kafamda bir soru işareti var.extrem pronun metal olmasımı yoksa dahamı stabil 1 yıl sonra okuma yzma hızlarında kayıp yaşamak istemem ultra 2 yi alıp.

edit: daha doğrusu hepsi buradanın ürün tanıtımında bir hata yapması kaynaklı birşey mi anlayamadım.350-500 extrem ken 500-600 ultra 2 bu gerçekten kafa karıştırıcı
satış taktiği promosyon için ucuz sonra kazık olacak fiyatları ondan ultra 2 ucuz görür çok fark yok ikiside iş görür.