Sanalog Açık Kaynak Türk Yapımı İçerik Yönetim Sistemi Versiyon 1.0 İle Hazır

Bu konuyu okuyanlar

FaTaLRaCa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkeze kolay gelsin öncelikle..:cool: Size yeni bir siteden ve bu sitenin ne amaçla kurulduğundan, ve nasıl yapılabilir olduğunu videosu ile paylaşıcam.. Reklamla ilgili bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum, çünkü site ücretsiz, yani telif gerektiren bir şey olmadığı için rahat rahat yazıyorum.. Evet tamamen Ücretsiz Kullanın! Sanalog Açık Kaynak Türk Yapımı İçerik Yönetim Sistemi Versiyon 1.0 ile hazır bir biçimde bizlerin kullanımına sunulmuş. Asp.Net Mimarisi ve Ms-Sql Veritabanı kullanılarak hazırlanmış. Framework 4.0 Tüm Windows Platformlarında kullanılabilir. Ve devamlı yenilenerek daha da iyi hale getirilmek üzere inşa edilmiş bir açık kaynak içerik yönetim sistemi.. www.sanalog.org sitenin içinde nasıl çalışır nasıl kurulur, videosu var ve hemen hemen her günde yeni bir menünün yeni bir videosu yayınlanıyor, videolarda güzel yani soru işareti bırakmadan tamamen görsel bir şekilde hazırlanmış.. Bir sihirbaz sayesinde site kurulumu 4 adımda yapılabiliyor.. O yüzden siteden dosyayı indirip videolardaki işlemleri adım adım uyguladıktan sonra herkes bir site sahibi olabilir.. O zaman herkese kolay gelsin.Kolay gelsin :thumbup:

zahek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Güzel gibi duruyor , deneyelim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
denedim ben gayet güzel, siteye yoğun bi talep var :D