Sanalmarketim'den PS4 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

maicana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sanalmarketim daha önceden alışveriş yaptıgım memnun kaldıgım bi site ama garantisi hakkında bi bilgim yok, ps4 almayı düşünüyorum . ithalatçı garantili satıyorlar ps4 bozulursa garantide bi sıkıntı çıkar mı? Daha önceden bu siteden aldıgı ürün bozulunca garantiye yollayan var mı?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
N11 de de benzer fiyatlara bulabilirsin en azindan daha guvenilir oradan al

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar sanalmarketim daha önceden alışveriş yaptıgım memnun kaldıgım bi site ama garantisi hakkında bi bilgim yok, ps4 almayı düşünüyorum . ithalatçı garantili satıyorlar ps4 bozulursa garantide bi sıkıntı çıkar mı? Daha önceden bu siteden aldıgı ürün bozulunca garantiye yollayan var mı?

İthalat eden firmaya bağlı. Ver bikaç kuruş daha Sony garantili al. İçin rahat olur.

sonbukucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi internetten bişi alırsan ve bozulursa 200 lira fazla vereydim keşke dersin ve dolandırılabilirsin ben pek güvenmiyorum

maicana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir kaç kuruş fazlaya bulsam sony garantili ürün alıcam 1300 tlye bulamadım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yok yaşadığım şehirde dükkanlarıda var daha önceki alışverişlerimdeki gözlemlerimde olumluydu o yüzden

- - - Mesaj Güncellendi - - -

n11 de sonuçta farklı dükkanlar satış yapıyor ayrıca net ten okudugum kadarıyla n11 de pek iyi bir site değil çok şikayet var

aknvlc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sanalpazara bakmanı öneririm, aklına takılan her şeyi birebir satıcıya sorma imkanı bulabilirsin, garanti firmasını öğrenip hakkında araştırma yapabilirsin bu sayede