Sanal Sunucular hakkında yardım

Bu konuyu okuyanlar

aliunutan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhabalar

bizim küçük kendi çapımızda bir grubumuz var bununla ilgili sizlere destek amaçlı bir başlık açmak istedim

bu grubumuzda kullandığımız bazı oyunların servarlarını kiraladık hepsi ayrı yerlerde hepsi ayrı fiyatlarda dağınıklık ve daha çok masraflı olduğunu düşünerek bu uygulamaları tek bir yerde toplama düşüncesindeyim

öncelikli olarak vps ve vds sunucular nelerdir neden vps ve vds tamam virtual private server getirisi nedir götürüsü nedir özellikleri nelerdir virtual dedicated server nedit götürüsü nedir özellikleri nedir.

düşüncemiz 4-5 uygulamayı bir yerde toplamak kullandığımız oyun ve uygulamalar (server olarak)
teamspeak 3
teamspeak 3 müzik botu
minecraft server 10 slotluk
counter strike global ofence server 10 slotluk
mount and blade warband server 10 slotluk

buna ek olarak
1 adet web sayfası barındırabilme

isteğim tüm bu uygulamarı ayrı ayrı barındırmak yerine tek bir yerden kendimizin yönetebilmesi ve not olarak burada oyunlar sürekli olarak açık bulunmayacak sadece dilediğimizi oynayacağımız zaman sunucuda aktif edip deaktif edeceğiz bu sebeple ram ve cpu çok yüksek olmasına gerek duymuyorum sürekli olarak açık olacak tek uygulamamız teamspeak 3 server ve teamspeak 3 müzik botu olacak

sunucunun windows 7-8-10 64 bit olması kullanımımız açısından önemli çünkü linuz tabanlı işletim sistemlerini bilmiyoruz

araştırmalarımda uygun fiyatlı bulduğum sunucu web sayfası

VMBilMaster VDS Sunucular - HostBil İnternet Hosting Hizmetleri

vds paket 4 düşüncem

sizin sadece düşüncelerinizi almak istiyorum

Son mesajlar