Samsung yetkili servisi nasıl

Bu konuyu okuyanlar

ONUR CENK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
si̇ze sorum şu arkadaşlarimdan aldiğim bazi bi̇lgi̇lere göre telefonda yazilimsal bi̇r hata olunca (kullanici daha telefonu yeni̇ açinca) telefonu yetki̇li̇ servi̇se götürünce kullanici hatasi di̇yorlarmiş ben de o kadar para veri̇p sonra telefondan yeşi̇l ekran olup kullanamamaktan korkuyorum si̇zce samsung yetki̇li̇ servi̇si̇ güvenli̇ mi̇?

Son düzenleyen moderatör:

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Eğer kanıtlayabilirseniz kullanıcı hatası diyip geçiştirmezler. Samsung servisleri eskisi gibi değil ama yine de kanıtsız olanları geçiştirebilirler

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Yok öyle birşey, her haltı kullanıcı hatası diyemezler. Yazılımsal sorunlar için zaten yazılım yükleyip 30 dk ya geri veriyorlar ama az önce yaşadığım olay emsallik. a5 2016 cihaz var kendiliğinden kapanıyor ve daha açılmıyordu, servise verdim yazılım yukleyıp verdiler, yıne kapanıp açılmamaya başladı 1 hafta sonra yine götürdüm 2. kez bataryayı değiştirdiler daha telefonu teslim almadan elemana test etmesini söyledim açmaya çalıştı onarılmış cihaz yine açılmadı.1 yıl içinde 4. kez servise girip ücret iadesi alacak gibiyim. Bir türlü sorunumu çözemediler. Gerçi samsung'un servisinden servisine farklılık var.

ONUR CENK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
BİR SORUM DAHA OLACAK İPHONE XR NİN FİYATI NE KADAR OLACAK TL BAZINDA