Samsung Wireless Şarj mı yoksa Powerbank mi ?

Bu konuyu okuyanlar

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar merhaba. Soru da sorduğum gibi kararsız kaldım. Samsungun wireless şarjını şarj ettikten sonra kabloya gerek var mı? Birde kullananlarınız varsa eğer önerir misiniz? Yoksa Xiaomi'nin 20000mah'lık Powerbank'ını almayı düşünüyorum...

Son düzenleyen moderatör:

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Xiaominin Powerbank'ını öneririm...

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Rica ederim. :) İyi forumlar...

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Tamamdır. Size de iyi forumlar :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Arkadaşlar merhaba. Soru da sorduğum gibi kararsız kaldım. Samsungun wireless şarjını şarj ettikten sonra kabloya gerek var mı? Birde kullananlarınız varsa eğer önerir misiniz? Yoksa Xiaomi'nin 20000mah'lık Powerbank'ını almayı düşünüyorum...
Bence kablosuz şarj al senin için bence kolaylık olur hemen üstüne bırakıyorsun ve şarj oluyor ayrıca eski ilk çıkan kablosuz cihaz gibi yavaş doldurmuyor bu kablolu şarj ile aynı hızda dolduruyor.

LuciferM

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bence kablosuz şarj al senin için bence kolaylık olur hemen üstüne bırakıyorsun ve şarj oluyor ayrıca eski ilk çıkan kablosuz cihaz gibi yavaş doldurmuyor bu kablolu şarj ile aynı hızda dolduruyor.
Aslında bu da mantıklı ben bir inceleme videosunda eskisini görmüştüm de kablosuz şarjı da kabloyla şarj ediyordu telefonla birlikte o yüzden kararsız kaldım.