Samsung vs Huawei

Bu konuyu okuyanlar

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Mate 20 lite mı? S8 mi?

Pubg tarzı oyunları oynatabilecek
Kamera konusunda üzmeyecek
Bataryası iyi olan
En 3 yıl idare edecek olan hangisi? Birbirlerine göre ne gibi artıları var?
LG OP XİAOMİ NOKİA önermeyin

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ben Huawei önermem, Huawei ABD nin yeni dönemde uygulayacağı yaptırımlardan dolayı sıkıntılı bir sürece girecek ve gerek yedek parçada gerekse bakım onarımda sıkıntılar yaşayacaktır diye tahmin ediyorum.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Huaweinin lite serileri %75 ihtimal çöp gibi oluyo ve uzun ömürlü olmuyor.
Bütçeniz kaç tam

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Mate 20 lite mı? S8 mi?

Pubg tarzı oyunları oynatabilecek
Kamera konusunda üzmeyecek
Bataryası iyi olan
En 3 yıl idare edecek olan hangisi? Birbirlerine göre ne gibi artıları var?
LG OP XİAOMİ NOKİA önermeyin

İki cihaz farklı segmentlerde gibi pek anlamam ama lite versiyon alacağına samsung alman daha iyi olur gibi.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Honor play yada mate 10 pro zorlayabilirsin s8 bataryada üzer,mate 20 light oyun cihazı değil zaten.:)

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Mağazadan alıcaksan o 2si yerine 6s alıp kullanırım daha iyi en azından iphone boka sarmaz.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Niye çildirmiş herkes bu kadar iphone 6s benim tercihim size fikir soran mı oldu :))
P20 lite gibi ne olduğu belirsiz.
S8 gibi her an ekranı gidecek telefon yerine
Apple in garantili ürününü alırım.
Ne diyorum şahsi fikrim, yorum yapan benim.Alan arkadaş umursamaz kendi fikridir.Konu sakız gibi uzamiş

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ben lite cihaz tavsiye etmiyorum am s8 de al diyemem, ekran yönünden sıkıntı yaşayan çok var ancak o fiyat aralığında da aklıma zenfone 5 ve v30+ dışında bir alternatif de gelmiyor. Bu arada 6s'in ne olduğu ne kadar belirliyse Mate 20 lite da o kadar belirlidir. Belki ithalatçı garantili olanlardan daha iyi alternatifler de elde edebilirsiniz. Bir de onlara göz atın derim

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Ben Huawei önermem, Huawei ABD nin yeni dönemde uygulayacağı yaptırımlardan dolayı sıkıntılı bir sürece girecek ve gerek yedek parçada gerekse bakım onarımda sıkıntılar yaşayacaktır diye tahmin ediyorum.
Hocam Huawei firmasını tanımıyorsunuz sanıyorum. :)
Dediğinizin gerçekleşme ihtimali sıfıra yakın. Tamamen onlarla içiçe çalışan birisi olarak söylüyorum. ZTE gibi değiller , teknolojilerini kendileri üretiyorlar.

Konuya gelecek olursak şuan için samsung önde. Lite modellerini almayın derim.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
lg v 30 + ı öneririm mate 20 lıte a o para hayatta verilmez bende s8 yada v30 almayaı düşünüyorum s8 fena telefon değil gittim s 8 i de v 30 u da inceledim s8 de amoled yanığı vardı s8 plus a bakayım dedim ondada amoled yanığı vardı bide telefon çok dar lg v30 verdiği his daha güzel sanki

indominus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
lg v 30 + ı öneririm mate 20 lıte a o para hayatta verilmez bende s8 yada v30 almayaı düşünüyorum s8 fena telefon değil gittim s 8 i de v 30 u da inceledim s8 de amoled yanığı vardı s8 plus a bakayım dedim ondada amoled yanığı vardı bide telefon çok dar lg v30 verdiği his daha güzel sanki

V30'da baya geniş telefon. S9'da bile amoled yanığı var teşhir ürünlerinde ekran sürekli açık olduğu için oluyor.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Anlamıyorum yani ben 6s kullanıyorum ios 12 ile antutu puanı 150 bini geçmiş bir telefonu bu kadar eleştirmek fanboyluktur. Daha iyisi yok demiyorum elbette bir sürü var ama hiçbirinde ios yok.
Şarj konusu hariç gayet iyi.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Anlamıyorum yani ben 6s kullanıyorum ios 12 ile antutu puanı 150 bini geçmiş bir telefonu bu kadar eleştirmek fanboyluktur. Daha iyisi yok demiyorum elbette bir sürü var ama hiçbirinde ios yok.
Şarj konusu hariç gayet iyi.
Sırf ios var diye, ois ten, ekrandan, bataryadan, kameradan daha doğrusu herşeyden feragat etmemizmi gerekiyo?