Samsung VıpProtect Sözleşmeli Ama ?

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bundan yaklaşık 4 ay önce istanbul gold'dan samsung fotoğraf makinesi aldım satıcı eleman vıpprotect istermisiniz dedi o ne dedim garanti kapsamı dışına yani ( düşme kırılma yanma kullanıcı kaynaklı) her türlü sorunların garanti kapsamına alınması için extra 39 tl istendi hoşuma gitti +39 tl daha ödeyerek vıpprotect sigortası yaptırdım fakat istanbuldan kayseriye göç ettik ve makinayı arka cebime koyup oturunca bilmeden ekran kırıldı o an iyiki vıpprotect yaptırmışım diye sevindim samsung yetkili servisi arayıp buldum gittim ekran için 110 tl istediler bu ürün VIPPROTECT kapsamında dedim o bizde geçerli değil nasıl yani felan derken istanbuldan aldığımı söyledim bizde geçerli değil diyor adamlar napmam lazım ürün 228 tl ekranı 110 parçalar bu kadar pahalıysa ürün neden bu kadar ucuz dedim biz bilmiyoz rezalet bir servisti şok oldum NAPMAM GEREKLİ ARKADAŞLAR yardımcı olun lütfen​

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kayseri parkta gold mağazı varmış gerçi aklıma gelmedi mağazaya gitmek direk servise gittim yarın mağazaya gidim bakim ne diycekler