Samsung ue55h6270 hareket algılama

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
samsung harekete ve sese duyarlı yapmış apple küfredince küsen telefon yapıyor suri küfredilince küsüyor kapanıyormuş açılmamak üzere buna küfredince ne oluyor?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
samsung harekete ve sese duyarlı yapmış apple küfredince küsen telefon yapıyor suri küfredilince küsüyor kapanıyormuş açılmamak üzere buna küfredince ne oluyor?

Ana bacı giriyorum sadece kibar kibar karşılık veriyor bana hiç kusmedi?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bunda sadece belli bir komut dizini var onun haricinde konuşma yok. Cihaz konuşmuyor. Sesinize tepki veriyor ve Türkçe.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ana bacı giriyorum sadece kibar kibar karşılık veriyor bana hiç kusmedi?
Bana sadece ayıp sana yakıştımı demekle kaldı.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Neyse samsung gene gonlumu bir nebze olsun aldı yarın bu olayı araştırıyım

chaosx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Basit, tv ye güncelleme gelmiş yapmamışsın. Bizdede öyleydi baktım baktım çözemedım meğersem güncelleme gelmiş, güncelledikten sonra tekrar aktifleşti.

Hocam Güncelleme son sürümde Kontrolü Yaptım. Ancak bende Kamera yok sanırım Üstte bakmadım hiç. Bugün de eve geçemiyorum yarın biraz inceleyeceğim. Yazdıklarınızı okudum Bayağı bir faydası oldu. Yarın biraz daha kurcalayıp daha net yazacağım. İlginize çok teşekkür ederim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hocam Güncelleme son sürümde Kontrolü Yaptım. Ancak bende Kamera yok sanırım Üstte bakmadım hiç. Bugün de eve geçemiyorum yarın biraz inceleyeceğim. Yazdıklarınızı okudum Bayağı bir faydası oldu. Yarın biraz daha kurcalayıp daha net yazacağım. İlginize çok teşekkür ederim.
Rica ederim, dediğim gibi kamera yoksa hareket kontrol olayı çalışmaz. iyi forumlar.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
7000 ve 8000 lerde mevcutmuş ve sanırım bizde kamera alıp bu özelliği edinebiliyoruz

chaosx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarın bir Samsung'u arayacağım emin olmak için gelişmeleri bildireceğim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
susma eğilimi varmış açılmamak üzere hemde.
tumblr_mekdjus6Ep1rddkoko1_500.gif

Palevera palavera...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bir kaç kişinin surisi susmuş grezimonk diyordu ...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Kendi televizyonumun destek sayfasına baktım ayen dediğimiz gibi ayrı satılan kamerayla mümkün ama kamera bulunmuyor bi turlu. [MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] 6. Seri Almanyada mı satılıyor araştırırken butun almanca çıkıyor.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kendi televizyonumun destek sayfasına baktım ayen dediğimiz gibi ayrı satılan kamerayla mümkün ama kamera bulunmuyor bi turlu. @Lazzz 6. Seri Almanyada mı satılıyor araştırırken butun almanca çıkıyor.
Kamerayı samsung servisi istek üzerine getiriyor. Note4 ün şarj aleti hiçbir yerde bulamayınca söylemişlerdi sipariş üzerine getiriyoruz diye. Bütün seriler Türkiyede de var. 6. seri de var Türkiyede.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Kamerayı samsung servisi istek üzerine getiriyor. Note4 ün şarj aleti hiçbir yerde bulamayınca söylemişlerdi sipariş üzerine getiriyoruz diye. Bütün seriler Türkiyede de var. 6. seri de var Türkiyede.

Benim zımbırtının incelemeleri sadece Almanca işkillendim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bu kamera usb değil mi? tak kullan kamera deneyin ne oluyor?

chaosx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung'u aramaya fırsatım olmadı kaç gündür. Çok yoğundum. Boş Olduğum bir vakit direk samsunga gittim ve kamerayı sordum elinde olmadığını ve fiyatının 350₺ olduğunu söyledi. Biraz fazla geldi bana. Ancak elle kontrolden verim alamazsınız çok kullanışlı değil dedi. Kumandayı sordum şu akıllı olan, 150 dedi. Ve direk önerisi ise abi al bi kablosuz mouse rahatına bak dedi. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
web cam deneyin ne tepki veriyor 20liraya çözüm ihtimali var.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar Samsung'u aramaya fırsatım olmadı kaç gündür. Çok yoğundum. Boş Olduğum bir vakit direk samsunga gittim ve kamerayı sordum elinde olmadığını ve fiyatının 350₺ olduğunu söyledi. Biraz fazla geldi bana. Ancak elle kontrolden verim alamazsınız çok kullanışlı değil dedi. Kumandayı sordum şu akıllı olan, 150 dedi. Ve direk önerisi ise abi al bi kablosuz mouse rahatına bak dedi. :)

Kumanda var bizde satayım 100 e kullanmıyoruz biz :D dokunmatik kumandadan bahsediyorsun dımı