Samsung Türkiye

Cihaza google play stordeden launcher yüklersek samsung türkiye garantisindan çıkar mı?

• Çıkar

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çıkmaz

Kullanılan: 10 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadşalar size sorum bir samsung telefonu ne yaparsak samsung türkiye garantisinden çıkar
--- Gönderi Güncellendi ---
Neden kimse cevaplamıyor.

Reaksiyon puanı
4
Eğer cihazınızı samsung türkiye ye ait yetkili servisler dışında tamir ettirirseniz bu tamir her ne olursa olsun cihaz yetkili servis dışında biri tarafından işlem görürse o cihaz garanti kapsamı dışına çıkar. Aynı zamanda cihaza rootlama yaparsanız aynı şekilde cihaz garantiden çıkar.Yani bilinmesi gereken en temel şey cihazı teknik servis dışında kimseye elletmeyin onun dışında bir şey olmaz

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Tamam çok sağol. ☺

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bu arada foruma hoş geldin. Bugün üye olmuşsun.

Reaksiyon puanı
4
Bu arada foruma hoş geldin. Bugün üye olmuşsun.
Teşekkür ederim benimde şu şekilde bir derdim var s7 edge cihazımı su geçirip geçirmediğini test etmek için içi su dolu bir kaba koydum ve 1 dakika beklettim daha sonra cihazı sudan çıkarıp kuruladım ve su geçirmemişti ertesi gün havuza gittim önceki gün yaptığım su testine güvenerek cihazla birlikte suya girdim yarım metre falan suyun içinde yaklaşık 10 saniye kadar kaldım ve cihaz 6-7 saniye içinde tamamen kapandı ve birdaha açılmadı tamire verdim sence parçaları arızalanmışmıdır yoksa ilaçta bekletilecekmiş bir süre ilaçta bekledikten sonra açılırmı. Eğer açılmazsa sence hangi parça bozulmuştur ve tamiri bana ne kadara patlar ????* bilgin varmı

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Ben böyle konular hakkında fazla bilgim yok ama şöyle birkaç bilgim var.
1- Keşke tamire vermeseydin de pirincin içinde bekletseydin.
2- Samsung Teknik Servis | Özoğlu Telekom
3- Biraz araştırma yaptım s7 edge su geçirmez değil suya daaynıklışmış.
4- Parça fiyatları ile ilgili bir fikrim yok.

Reaksiyon puanı
4
Ben böyle konular hakkında fazla bilgim yok ama şöyle birkaç bilgim var.
1- Keşke tamire vermeseydin de pirincin içinde bekletseydin.
2- Samsung Teknik Servis | Özoğlu Telekom
3- Biraz araştırma yaptım s7 edge su geçirmez değil suya daaynıklışmış.
4- Parça fiyatları ile ilgili bir fikrim yok.
Bir gece pirinçte beklettim ama yine açılmadı bende işimi şansa bırakmayayım dedim tamire verdim zaten ithalatçı firma garantili samsung garantili değil oda çok uğraştırıyo aylar sürer tamri falan diye tanıdığım bir telefoncuya verdim

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Neyse benimde bilgim bu kadar vendiğim linkede bak belik aradığını bulabilirsin.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
O firmanın sıkıntısı bildiğim kadarıyla s7 edgede ip 68 var onun için 1.5 metre derinliğe kadar 30-45 dk kalabiliyor suyun altında bak.

Buyur video :
Teşekkür ederim benimde şu şekilde bir derdim var s7 edge cihazımı su geçirip geçirmediğini test etmek için içi su dolu bir kaba koydum ve 1 dakika beklettim daha sonra cihazı sudan çıkarıp kuruladım ve su geçirmemişti ertesi gün havuza gittim önceki gün yaptığım su testine güvenerek cihazla birlikte suya girdim yarım metre falan suyun içinde yaklaşık 10 saniye kadar kaldım ve cihaz 6-7 saniye içinde tamamen kapandı ve birdaha açılmadı tamire verdim sence parçaları arızalanmışmıdır yoksa ilaçta bekletilecekmiş bir süre ilaçta bekledikten sonra açılırmı. Eğer açılmazsa sence hangi parça bozulmuştur ve tamiri bana ne kadara patlar ????* bilgin varmı