Samsung telefonu nasıl modem olarak kullanabilirim ?

Konusu 'Samsung' forumundadır ve alpay034 tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ıphone 4 tlfnum var ınternetı laptopda nasıl kullanabılırım acaba yardımcı olursanız sevınırım...

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar '' Samsung kies modunda pc ye bağla'' diyorsunuzda bende sadece mps modunda baglandı diyiyor . telefonda o bağlantı türünü nasıl şeçeceğiz?

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bende samsung gt-s 3353 var ama onu bilgisayara kablo ile bağladıgımda kies ile bağlan seçeneği çıkmıyor nasıl yaparız.

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3 minim var bilgisayarın intanrnetini usb ile telefonumda nasıl kullanırım

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

monte ne arkadaşlar :cursing:

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende samsung star wifi var ve ben nasıl yapacağımı bilmiyorum cok aradım başaramadım bi cevap verseniz acil :huh::huh:

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende coby 2var nasıl tablete bağlayıp internete gireriz arkadaşım yardımcı olursan

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

slm arkadaslar benım samsung galaxy young s5360 var ben bılgısayarımdakı kablolu ınternetı telefonumda nasıl kullanabilirim yardımcı olurmusunuz

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Samsung Galaxys S3 mini kullanıyorum.. hattım Vodafone Ve internet paketim sınırsız.. Nokia 5800 telefonum vardı ve onu Nokia PC suite ile Pc ye baglayım kolaylıkla nete giriyordum. ama bu galaxy hakkında hiç bi bilgim yok.. yardımcı olabilirmisiniz lütfen ?

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

teşekkür ederim beni vınn modem almaktan kurtardınız

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

by ler bende corby2 var nasıl pc ye net verebilirim

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardesım bnmde tel corby2 tam olarak nasıl yapıyosun anlatırmısın

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

samsung gt-c3222 de indirilen jar hatası diyor neyapmalıyım acil cewap

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben de kore malı s3 mini var telefonu modem olarak kullanıp bilgisayardan internete bağlanmak istiyorum ne yapmalıyım

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

S.a kardeşler bnde gt-s5610 k var acaba bununla internet bağlantısı yapabilir miyim

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tuşlu tele fona olurmu ??????

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

evine bi tane ACSESPOİNT al vifiden hem pc hem telefonundan internete girersin fakat masa üstü pc lerde vifi alıcı yok onun için birde alıcı alman gerekir yakın oldugu için büyük birşey almana gerek yok küçük bir alıcı işini görür

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bendede corby 2 var bi turlu işe yaramıyor. siz acaba hangi programı kullandınz?

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bende s5510 var, buda olur mu acaba?

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

samsung her işletim sisteminde modem olarak yapamıyosun ama nokıa pc sutı kur tamam bu yüzden samsung note 2 gibi telfonları modem olarak yapmak için orjınal bir işletim sistemi olacak yoksa boş ugraşma hiç usb bir görürü bir görmezz sıkıntı hep...

Sayfayı Paylaş