Samsung telefonu nasıl modem olarak kullanabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım bnmde tel corby2 tam olarak nasıl yapıyosun anlatırmısın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung gt-c3222 de indirilen jar hatası diyor neyapmalıyım acil cewap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de kore malı s3 mini var telefonu modem olarak kullanıp bilgisayardan internete bağlanmak istiyorum ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a kardeşler bnde gt-s5610 k var acaba bununla internet bağlantısı yapabilir miyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evine bi tane ACSESPOİNT al vifiden hem pc hem telefonundan internete girersin fakat masa üstü pc lerde vifi alıcı yok onun için birde alıcı alman gerekir yakın oldugu için büyük birşey almana gerek yok küçük bir alıcı işini görür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede corby 2 var bi turlu işe yaramıyor. siz acaba hangi programı kullandınz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung her işletim sisteminde modem olarak yapamıyosun ama nokıa pc sutı kur tamam bu yüzden samsung note 2 gibi telfonları modem olarak yapmak için orjınal bir işletim sistemi olacak yoksa boş ugraşma hiç usb bir görürü bir görmezz sıkıntı hep...

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar bende samsung galax ı 8552 win cep telefonum var internet paketim var 2 gb bu cep telefonumu bilgisayara tanıtıp wifi olarak hattımdaki internet paketi ile bilgisayardan internete bağlanabilirmiyim avea türkcell vodafone buna izin veriyorlarmı + birde cep telefonumu wifi modem olarak NASIL AYARLARIM ayarları nasıl yapılıyor teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung trend lite telefonun var nasıl girebilirim .şu kiesi açıklarmıısnız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tuşkilitlenince modem özelliği gidiyor bir çözümü varmı arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşlar bu ekranımda telfonum açıldığında telefon resmi var ondan nasıl çıkabilirim lütfen cevap verin